Wizaz.pl - Conversation Between BajaderkowaBaba and sylwin86

Wróć   Wizaz.pl > BajaderkowaBaba

Notka

Conversation Between BajaderkowaBaba and sylwin86
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. sylwin86
    2011-10-14 11:57
    sylwin86
    kochana wiesz jak to jest są takie dni kiedy wstaje z łozka i mam pełno zapału i obiecuje sie ze sie biore za siebie i za chwile mam załamanie ze i tak nie schudne wiem ze mam dla kogo schudnąć maqm dwie córeczki jedna 4 letnia hanię i 18 miesięczna zosie jestem męzatka z 5 letnim stażem ale po urodzeniu dzieci wszystko sie zmieniło uczucie między nami zesłabiało moze dlatego ze przestałam go interesowac w ciagu peciu lat przybyło mi wałeczków tu i tam skupiłam się na wychowaniu dzieci i tylko na tym nie pamietaqm kiedy miałam na sobie szpiki i sukienke ostatni raz a apropo to jestem sylwia pozdrawiam
  2. BajaderkowaBaba
    2011-10-13 13:39
    BajaderkowaBaba
    hej!! To wciągnij się do naszego wątku wsparcie w diecie jest najważniejsze, szczególnie, jak Ciebie druga strona rozumie, ponieważ ma ten sam problem!
    Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku! A masz też dla kogo chudnąć, dwa maluchy czekają na zdrową mamuśkę!
  3. sylwin86
    2011-10-13 13:09
    sylwin86
    : p:jak to jest jak juz nie mozesz siebie zakceptowac ????/
  4. sylwin86
    2011-10-13 13:08
    sylwin86
    kochana ja tez mam do zrzucenia 40 kg ale teraz jestem zdesperowana i musze naprawde zrzucic urodziłam 2 maluszkow i nadwaga została jestem już na takim etapie ze nie moge na siebie patrzeć

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.