Wizaz.pl - Conversation Between karola20288 and Alisiatko

Wróć   Wizaz.pl > karola20288

Notka

Conversation Between karola20288 and Alisiatko
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. karola20288
    2013-05-28 19:18
    karola20288
    witam oj przepraszam że tak późno odpisuje niestety po tych swoich midianie przytyło mi się zaczęłam małą walkę z tym:P brałam niecały miesiąc już przez jeden okres było dobrze prawie nie bolało niestety dzisiaj kolejny się zaczął i boli boje się że nie będę mogła mieć dzieci mój chłopak ogólnie lubi dzieci chciał by mieć w przyszłości ale nie teraz a jak to mówi bo nie mamy na to pieniędzy a ja bardzo bym chciała już mieć tylko niestety nie umiem z nim rozmawiać bo on zaczyna się śmiać pewnie pani się zdziwi że chłopak a chce dziecko ale ja jeśli chodzi o ślub to inaczej traktuje to jest jeden dzień w życiu chce go mieć idealnego i sama na to zarobić i nie spieszy mi się do tego może się to dziwne wydawać że chce dziecko a nie ślub... a pani z mężem jakoś razem weszliście na temat dzidziusia? chciała bym dowiedzieć się jak z nim rozmawiać (z chłopakiem)
  2. Alisiatko
    2013-03-19 22:56
    Alisiatko
    Cześć no co Ty? Czemu miałabym być zła? To było tak - lekarz stwierdził torbiel wielkości jajnika i przypisał mi lek (którego nazwy nie jestem pewna, w mojej apteczce wala się mnóstwo ulotek leków, które brałam, ale to był chyba Orgametril, w każdym razie to były hormony, ale na pewno nie tabletka antykoncepcyjna), a po miesiącu miałam się zgłosić na kontrolę. Gdyby nie było zmian, to czekałaby mnie operacja, ale torbiel się zmniejszyła, a po jakimś czasie (może tygodniu albo dwóch) bezboleśnie pękła sama i przez dwa cykle się nie pojawiła, a później już byłam w ciąży . Czyli w listopadzie zaczęłam leczenie, a w połowie lutego już zaskoczyłam Mój gin tak mi wytłumaczył, dlaczego wcześniej nie mogłam zajść - moje jajeczka zamiast spływać w dół jajowodu, gdzie mogłyby być zapłodnione, zbierały się w tych cholernych torbielach, które co jakiś czas mi się robiły, a później znikały.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.