Wizaz.pl - Conversation Between Zafirah and Deviner

Wróć   Wizaz.pl > Zafirah

Notka

Conversation Between Zafirah and Deviner
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Zafirah
    2010-06-25 08:47
    Zafirah
    Witam
    Kolor ze zdjęcia wygląda mi na 9.1 - gamam popieli. Jeśli natomiast masz tendencję do żółknięcia włosów trzeba byłoby nałożyć odcień opalizująco-popielaty, opal wybije nam żółć a popiel rudość. Szukaj zatem odcieni typu 9.12 lub 9.21 ewentualnie możesz zmieszać ze sobą dwa odcienie 9.1 i 9.2 - ja pracuję na L'Orealu i Majirel daje radę więc mogę polecić te farby.
    pozdrawiam
  2. Deviner
    2010-06-25 01:04
    Deviner
    Witam, pewnie jestem jedną z setek kobiet, które się wpisują u Ciebie... Naturalnie mam włosy w odcieniu ciepłego ciemnego blondu, aktualnie przefarbowane na jasny blond (koleston z gamy 10). Dobre pare miesiecy temu farbowalam wloy na sredni, cieply blond ktory wyszedl rudawo i troche to widac (choc ostatnio postawilam na popiele to wciaz przebija). Chcialabym uzyskac ten kolor http://www.marieclaire.com/cm/mariec...medium-new.jpg i zastanawiam sie... czym Poprzednio nie udalo mi sie wyjasnic tego fryzjerce i zostalam z odrobine zbyt jasna 10 dlatego mam nadzieje, ze uda mi sie tym razem zapytac prawdziwa specjalistke . Chcialabym pozbyc sie tego rudawego koloru z koncowek i uniknac zolci (do ktorej chyba moje wlosy maja tendencje przez naturalny cieply odcien). Farby wybieram oczywiscie profesjonalne. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.