Wizaz.pl - Conversation Between Pauleena and Patrishia

Wróć   Wizaz.pl > Pauleena

Notka

Conversation Between Pauleena and Patrishia
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Pauleena
    2010-04-30 10:59
    Pauleena
    Hej
    Jak ja robiłam sobie dekoloryzację to włosy zrobiły mi się jak z gumy, tzn. baardzo się rozciągały, wiem, że to dziwnie brzmi, ale niestety tak było. Jeśli chodzi o wypadanie włosów to nie było aż tak strasznie - o wiele gorszy był fakt, że włosy mi sie strasznie łamały Jeśli masz cienkie włoski, to radziłabym Ci iść z tym zabiegiem do fryzjera, bo w domowych warunkach można łatwo przesadzić z proporcjami wody, czy samego dekoloryzatora. A jeżeli farbowałaś włoski szamponem, to będzie możliwe zejście do Twojego koloru poprzez zrobienie pasemek (ten zabieg trzeba będzie powtórzyć kilka razy).
    Pozdrawiam
  2. Patrishia
    2010-04-25 17:37
    Patrishia
    Hej ja mam pytanie w sprawie tego ściągaczu koloru,bo ja raz farboałam sobie włosy szamponem koloryzującym granatowa czerń i po 28 myciach miał mi zejsć jednak tak się nie stało. Oczywiście kolor jest jeśniejszy jakby wyblakły...a ja chciałbym odzyskać moj naturalny kolor i chcę właśnie ściągnąć ten szampon,lecz obawiam się czy moje włosy sa temu przydatne ponieważ mam bardzo cienkie,słabe włosy,które często wypadają i boję się,że gdy tego użyje wypadną mi wszystkie. I dlaczego chciałam Ci zadać pytanie czy gdy ściągałaś sobie kolor to bardzo wypadały Ci włosy??? czekam na odp.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.