Wizaz.pl - Conversation Between Halkatlah and Twitter

Wróć   Wizaz.pl > Halkatlah

Notka

Conversation Between Halkatlah and Twitter
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. Twitter
    2011-04-05 19:37
    Twitter
    Aaa, no to fajno żeś wypodróżowana a nie obrażona na mię ! Mam pietra wychodzić z inicjatywą zlotową, bo mnie jajcami obrzucą we wątku za moją ostatnią ewakuację; jeszcze chwilę odczekam i znów zapodam inicjatywę Się uda, zobaczysz A jak wyciągniesz flachę Magicznego, to daj znać, pogratuluję

    No tu bużaky!!!!!!
  2. Halkatlah
    2011-04-05 16:38
    Halkatlah
    Miś!

    Żadnego obrażania, no cuś Ty . Podróżowałam sobie przez całe 2 dni i na wizaż nie zaglądałam...Widzę, że Greta jednak się nie rozebrała a z HM Magiczny Księżyc - dziękujuuu .Chociaż próbuję od pewnej Pani flaszkę wycyganić z ubytkiem .
    Kiedy spotkanko jakieś? Strach się brać za organizowanie zlota, eheheh.

    cium!!
  3. Twitter
    2011-04-05 15:41
    Twitter
    Nuu... i obraziła się na mnie panna na dobre
  4. Twitter
    2011-04-04 08:43
    Twitter
    Trzeba się będzie rehabilitować, ni ma co!

    Zerkaj: na wspólnozakupowym Greta siedzi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520586

    a u Ender, w wątku wymiankowym, widziałam Magical Moon odleweczkę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=502146
  5. Twitter
    2011-04-03 10:51
    Twitter
    Martul nie batoguj Wiem, że absynt specjalnie dla mnie, ale nie dam rady, bom jeszcze w Kło utknięta Nie bój, jeszcze będziesz mnie miała dość, o następny zlot się postaram w licznym, bądź mniej licznym gronie
  6. Halkatlah
    2011-04-03 02:18
    Halkatlah
    No i co fisiujesz pawiana? :P Olguuuuuu, przyjdź na zlot, noooo....
  7. Twitter
    2011-03-23 20:53
    Twitter
    Jak najbardziej po 16 a nawet w kierunku 17, bo u mnie z zajęciami to różnie: niby planowo do 17, ale zawsze od prowadzącego zależy. W najgorszym wypadku skończę o 17 i chwila moment jestem na Włodkowica, albo gdzieś bliżej rynku, żebym kopytek nie pogubiła w pędzie
  8. Halkatlah
    2011-03-22 21:27
    Halkatlah
    W niedzielu pracuję do 16, jestem wolna 16.15 - ...........(bez ograniczeń)
    Widzimy się na Włodkowica? Bo widziałam, że tam się sabaty odbywają?
  9. Twitter
    2011-03-22 18:12
    Twitter
    A mam, a pewnie Tylko nie będę mogła za dużo dóbr nabrać ze sobą, bo prawdopodobnie będę od razu po zajęciach; jeszcze zależy na którą się umówimy, bo jak wieczorem późniejszym to będę maszerować z domu a jak wcześniej, to będę lecieć od razu z uni
  10. Halkatlah
    2011-03-22 16:59
    Halkatlah
    A Ty masz czas teraz 27-go? Jak dla mnie możemy się spotkać i teraz i na początku kwietnia. A odbiór odleweczek przy okazji . Chyba, że wolisz tym razem "szybką akcję" a wąchanko w kwietniu - to też żaden problem .

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.