Wizaz.pl - Conversation Between aniser and magdalencja1

Wróć   Wizaz.pl > aniser

Notka

Conversation Between aniser and magdalencja1
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. aniser
    2008-06-01 22:38
    aniser
    Czesc,oj to chyba jakies nieporozumienie-ja nie mam malinowych peep-toe z H&Mu, a jedynie czarne,z zeszlorocznej kolekcji...ale wydaje mi sie,ze jedna z dziewczyn pisala,ze ma takie w watku o czerwcowych zakupach. Tam jest narazie tylko kilka stron,wiec napewno znajdziesz
    Moze bedzie mogla je dla ciebie sfotografowac,bo ja chocbym chciala nie mam jak
  2. magdalencja1
    2008-06-01 17:08
    magdalencja1
    mam do Ciebie prosbe ) W pewnym wątku pisałaś, że kupiłaś malinowe peep toe z H&M ) Otuz byłam z tydzień temu w H&M i nawet je oglądąłam, ale dopiero dzisiaj dojrzałam do decyzji, aby je kupic Nie bede w najblizszym czasie w zadnym centrum handlowym wiec nie bede mogla sama sobie kupic tych bucikow ;( Mam za to kolezanke, ktora jedzie w sobote do galerii i bedzie w H&M i chcialabym aby mi je kupila, ale nie pamieta juz ktore to. Dlatego mam do Ciebie prosbe.. moglabys je sfotografować i mi je przesłać to zdjecie ? To ja jej pokaze kltore to Wiem, ze na forum sa zdjecia czarnych peep toe z H&M, ale chce jej dokladnie pokazac zeby nie bło nieporozumien Z gory dzięki!

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.