Wizaz.pl - Conversation Between Maggie_90 and iza_wiosenna

Wróć   Wizaz.pl > Maggie_90

Notka

Conversation Between Maggie_90 and iza_wiosenna
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. iza_wiosenna
    2009-07-02 10:38
    iza_wiosenna
    to Ty też się pochwal Swoimi wynikami! ;] na pw, na profilu, jak chcesz I jeszcze będziesz mieszkać niedaleko mnie, na Prokocimiu taaak?
  2. Maggie_90
    2009-07-02 00:18
    Maggie_90
    Hej
    Gratuluję super wyniku z matury, przeczytałam na innym watku
    Idziesz na UJ? W takim razie spotykamy sie w Krakowie, u mnie to juz prawie pewniak
  3. Maggie_90
    2009-06-10 21:52
    Maggie_90
    To nie optymizm, tylko dobra mina do złej gry Mnie się śmiać chce, bo czuje sie jak w jakims filmie, to nie może być prawda, że tacy ludzie istnieją... Nie mogę korzystać z kompa w swoim pokoju chociaż mam swojego laptopa, wnosić jedzenia, picia do siebie, zamykac drzwi od pokoju(MOJEGO) do toalety tylko po pracy ;D, kiedy zjadłam tosta na kolację to ona do mnie czemu tak duzo jem, że jej pół lodówki zjadam a prawda jest taka że całe kieszonkowe wydaję na jedzenie bo zdycham z głodu ja tu książke moge o moim miesiecznym pobycie napisac ;D
  4. iza_wiosenna
    2009-06-10 21:16
    iza_wiosenna
    ale z Twoich postow bije optymizm czekam na relacje, moja droga Maggie i wracaj cala i zdrowa, bo masz mieszkac kolo mnie, w prokocimiu!!
  5. Maggie_90
    2009-06-10 21:13
    Maggie_90
    Hahaha No świetnie, skoro po kryjomu uciekam od mojej rodziny Adamsów 4 tygodnie przed planowana datą, oni jeszcze nic nie wiedzą, musze przetransportować moje bagaże do koleżanki z innego miasteczka tutaj, bilet przebukowany, w międzyczasie jakaś rekrutacja, dzieciaki się leją 24h/dobę, hostka świrnięta do bólu a host nie ma nic do gadania- jest WYŚMIENICIE Opiszę wszystko jak będę w PL, teraz mam straszne zamieszanie z moją ewakuacja, bo kiedy się nie ma grafiku pracy jest strasznie cieżko wygospodarowac chociaz godzinke, by po kryjomu się spakowac )
  6. iza_wiosenna
    2009-06-10 15:20
    iza_wiosenna
    :P a napiszesz cos wiecej? dobrze sie bawisz?
  7. Maggie_90
    2009-06-10 15:16
    Maggie_90
    Hahah Izuś, nie udzielam sie na Wizazu bo opracowuje plan ucieczki Naprawdę! Uciekam od tej rodziny bo to jacyś psychole są...
  8. iza_wiosenna
    2009-06-02 18:02
    iza_wiosenna
    MAGGIE!!!!!!!!!! jak tam au pairowanie?
  9. iza_wiosenna
    2009-05-06 20:27
    iza_wiosenna
    ja mieszkam w prokocimiu;P! o kurczę, jesli zamieszkasz w tych akademikach to bede Cię codziennie odwiedzać, mam tam 15 minut piechotą.
  10. Maggie_90
    2009-05-06 20:24
    Maggie_90
    Akademik No i CMUJ na Prokocimiu- tam, gdzie nasza Niezapominajka
    Mieszkam w Tarnowskiech Górach, więc do Krakowa mam samochodem 1,5-2 godziny. Pociągiem 3. Jeśli się uda to będę skakać ze szczęścia pod sam sufit Bo Kraków naprawdę uwielbiam, tym bardziej, że mam tu troche znajomych studiujących więc nie bylabym zupełnie sama

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.