Wizaz.pl - Conversation Between Aragonte and Sabbath

Wróć   Wizaz.pl > Aragonte

Notka

Conversation Between Aragonte and Sabbath
Pokazuję wpisy gości od 1 do 1 z 1
  1. Aragonte
    2011-06-13 00:14
    Aragonte
    Sabb, tak odpowiadając na Twój wpis - za bardzo Cię lubię i cenię, żeby nie zabrać głosu w wiadomej sprawie.

    BTW - jakie superowe zdjęcia Iva! Pióra mu ładnie podrosły
  2. Sabbath
    2011-06-12 22:56
    Sabbath
    Aragonte, dziękuję za wpis w wątku wiadomym. Nie bardzo mam siłę na ciągnięcie sprawy, ale Twoje słowa są dla mnie bardzo ważne. Bez względu na kontekst. Ściskam Cię ciepło.
  3. Sabbath
    2010-06-19 02:34
    Sabbath
    Aragonte, nie bywasz (ja też w sumie nie bywam), ale na zasadzie "coś ię odwlecze, to nie uciecze" zrobiłam wreszcie pożytek z Twoich wspaniałomyślnych smoczych darów. Zajrzyj na SoS.
    Dziękuję za materiał.
  4. Aragonte
    2008-12-13 20:57
    Aragonte
    Sab, podziękowałam odruchowo za życzenia w swoim profilu i stuknęłam się w głowę, bo przecież tam tego tak od razu nie zobaczysz więc piszę takoż tu. Dziękuję Wyszczerzyłam się radośnie, czytając te życzenia
    To idę szukać tych dyskretnych
  5. Sabbath
    2008-12-13 14:15
    Sabbath
    Aragonte, wybacz opóźnienie - nie jestem ostatnio szczególnie wizażująca.

    Z okazji urodzin, oraz z okazji tego, że Cię lubię bardzo - przyjmij życzenia szczęścia, jakkolwiek je pojmujesz, pogodnego spokoju, kiedy go potrzebujesz i szalonej zabawy, kiedy masz na nią ochotę.
    Niech Twoi przyjaciele będą zawsze wierni i godni zaufania, kochankowie dyskretni, a wrogowie wkurzeni.
    Miliona cudownych chwil w nadchodzącym roku i... niech to stanie się regułą.
    Ściskam ciepło i odświętnie.
    Do życzeń dołącza się Królewna, który, korzystając z okazji, też ściska.

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.