Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-27, 11:39   #53
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
z szamponu chyba jednak zrezygnuje. Zastanawiam sie jeszcze. Ale moze masz jakies probki clinique ukryte bo za kilka chetnie oddam maske. Chodzi mi glownie o serum turnaround, redness solutions, i inne kremiki.
niestety z tego co szukasz, sama używam, tak więc nic nie znajdę, może następnym razem

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Witaj, może znajdziesz coś u mnie za peeling Kanebo? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=322681
niestety to, co by mnie interesowało, nieaktualne

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Och, tyle fajnych rózności:
czy coś z powyższych za cos ode mnie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=317918
niestety nic


Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Czy chciałabyś mietkniętą wodę Magical Moon Hanae Mori w zamian za Dior Amber Diamond?
nie mój zapach, tak więc dziękuję za zainteresowanie

[1=ecf0e89864d25a1add5852c cf3a4943c8e1d7d07_5fb4641 40871a;11642526]A gdybym Ci jeszcze do Biotherma dołożyła żel oczyszczający z mikrogranulkami i wit. C Herbalife (ok.120-130/150 ml)?Tu masz link
http://www.zdrowe-diety.pl/uroda/rad...zel_do_twarzy/
Zużyłam 2 tubki i świetnie sprawdzał się jako peeling ( z tym, że ważny do końca marca 09, ale dostałam i otworzyłam po 20-tym stycznia, na pewno nic mu nie będzie).
Chciałabym za to błyszczyki i jakąś niewielką odlewkę LLL (no bo muszę w końcu zobaczyc jak to pachnie grrrr)
Co Ty na to?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=321883[/QUOTE]

dzięki, ale nie przyda mi się

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
witaj Madlaine
czy znalazłabyś coś dla siebie w moim wątku?
a mogę wiedzieć, co Ci się u mnie podoba, bo widzę że masz głównie niszowce

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Mad, wczoraj skorzystalam ze znizki w sephorze i capnelam sobie high impact takze wycofuje propozycje.

jesli chodzi o torbe, to jej stan okreslilabym jako b. dobry lub idealny, znaczy idealna to ona nie byla od samego zakupu bo ma gdzies malusia ryske, ale bardzo mi sie podobala wiec kupilam i tak. a ryski w zasadzie nie widac (tylko jak sie o tym wie ) tak poza tym to byla noszona z 5 razy (zdecydowanie mam za duzo toreb). wymiary podalabym wieczorkiem lub w weekend. i wtedy tez jeszcze raz przejrze Twoj watke po katem torby
szkoda, o torbę pytałam tak dodatkowo, gdybyśmy się wymieniały za pozostałe rzeczy, samą torbą nie jestem zainteresowana

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Może znajdziesz coś u mnie za
Galenic żel tonizujący pod prysznic, nowy , zafoliowany
NUXE 24hr energizing moisture emulsion - krem nawilżający do skóry normalnej - miniatura 15 ml
SVR, Hydracid SP skoncentrowany peeling przeciwstarzeniowy, zawierający 25% kwasów - ubytek na moje oko 2-3 ml, kartonik, wazny do czerwca 2009 r.
NUXE aromatyczna maseczka oczyszczająca, kartonik, ubytek ok. 8-10 ml z 50 ml
NUXE SPA TONIFIC EXFOLIATION Żel - peeling do ciała. Dla wszystkich rodzajów skóry. 200 ml - ubytek w granicach 10%
Zwłaszcza na peelingu by mi bardzo bardzo zależało
zainteresowała mnie ta maseczka, jaką ma datę ważności ?
Maseczka Esthederm Cellular Water Mask Hydro-Energizing - rewelacyjna maseczka nawilżająca poj 75 ml, zostało ok 50 ml, cudo!!!


Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
witaj ,moze znalazlabys u mnie cos za :
Shiseido Luminizing Powder w odcieniu L1, ubytek w granicach 10%, pędzelek używany, wypiorę do wymiany, kasetka pudru porysowana od noszenia w torebce
zapraszam link w podpisie
niestety nic

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znajdziesz cos u mnie za cienie Plum Seduction i krem Podologist?
również nic nie znalazłam, chyba że z Ziaja Pro masz do oddania coś poza odsypkami ?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

tompola
nie mam pewności co do podkładu, mam jeszcze jedno pytanie, czy mogłabyś porównać odcień do jakiejś perfumeryjnej marki, Dior, Chanel itd. ? może wydaje Ci się podobny do jakiegoś odcienia ?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1163655 8]Madleine - maseczkę można zrobić ze spiruliny. Można też dodawać do maseczek ekstrakty roślinne (tu polecam soję i kasztanowiec, bo lukrecja jest trochę kłopotliwa), kilka kropli jakiegoś olejku, kwasu hialuronowego czy pantenolu. W formie ekspresowego serum można tez używać kwasu hialuronowego wymieszanego z olejkiem - choć osobiście wolę jednak bardziej "złożone" mazidła.
-------------------
edit: Madleine zamieściłam już zdjęcia - od razu przepraszam za kiepską jakość zdjęć i przy okazji uprzedzam, że szampony Alepia maja kiepskie zakrętki (oczywiście gdybyś się zdecydowała to odpowiednio bym zabezpieczyła)[/QUOTE]

ja nie umiem kręcić mazideł i nie mam cierpliwości do tego, proszę zaproponuj coś, co mogłabym zużyć, albo może mogłabyś coś wymieszać dla mnie (cera sucha, ostatnio bardzo nadwrażliwa po silnych lekach, pojawiły mi się naczynka) i przesłać gotowe do zużycia ? chętnie oddam Hauschkę zakrętka w szamponie mi nie przeszkadza, byle dotarł w całości

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
kolorki to te:
http://www.sephora.fr/browse/product...tegoryId=URBAN
midnight cowboy - beżowo-brzoskwiniowy
goddess- nasycony akwamaryna

prym nie mam już
to ten beżowo-brzoskwiniowy by mnie interesował, drugi odcień nie dla moich zielonych oczu

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
hej przypominam sie niesmialo
cos u mnie za którąś z tych rzeczy?
__________________
niestety nic mnie nie zainteresowało
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując