Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy ktoś szuka pracy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-01, 13:53   #347
tyska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z wrocławia ;)
Wiadomości: 236
Dot.: czy ktoś szuka pracy?

Kica.
Cytat:
Do tej pory gdy studiowałam dziennie nawet mi to pasowało, ale teraz jak zaczne zaocznie to idealny moment na zdobywanie doświadczenia zawodowego
dokładnie tak,i też będziesz miała kase na swoje zachcianki zakupy,to super uczucie jak się ma swoje pieniążki

Dziwią mnie troszkę ludzie,którzy nie chcą iść do pracy...Mam znajomą, jest w moim wieku (24),chodziła zaocznie na studium i tak z nią rozmawiałam,żeby się gdzieś zaczepiła,bo później będzie ciężko jej coś znaleźć - wiadomo latka lecą i nic do wpisania w Cv (no dobra są praktyki).To odparła,że jak skończy szkołe,ale wg mnie jak wybierasz się na zaoczne no to idziesz do pracy,przynajmniej ja tak zrobiłam ja byłam w studium na tygodniu praca a weekend szkoła. Pewnie napiszecie,że nie musi pracować, bo rodzice mają full kasy.Otóż nie... Tymbardziej ma plan zamieszkania ze swoim TŻ i wyprowadzić się na swoje - też się pytam,ale za co,skoro nie pracujecie,jej odpowiedź powaliła mnie na kolana - nasi rodzice za młodu też nic nie mieli i dali rady.Wszystko ładnie pięknie tylko to było daaawno temu...Sorki,że się tak rozpisałam,ale chciałam się wygadać

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Hosenka* to powaliłaś komisję na kolana - brawo na bank zadzwonią

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Telefon zadzwonił w czwartek na 14.15 idę na rozmowę do Factory do sklepu z odzieżą dziecięcą
tyska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując