Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Być czy nie być....z Afgańczykiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-11, 17:08   #335
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Być czy nie być....z Afgańczykiem?

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
Wyrak, nie rozumiem dlaczego przyczepiłeś się do każdego zdania, które napisałam
Przyczepilem ? Odnioslem sie do nich po prostu. Nie rozumiem, jak sie to, ze Ty jestes ze swoim partnerem szczesliwa, ma do tego, ze w Afganistanie obowiazuje teraz barbarzynskie "prawo". Tym bardziej - dlaczego probujesz do trywializowac, twierdzac, ze suche fakty to stereotypy ?

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
(łącznie z określeniem "Pakistańczyk")
Na ten temat juz pisalem, dla mnie to mowa-trawa...

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
Czy to źle, że bronie?
Jesli bronisz wbrew faktom, bo masz akurat misiaczka stamtad, to tak, zle.

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
Staram się tylko pokazac, ze nie wszyscy są źli. Czy to kłamstwo?
A kto tak mowi ? Trzeba byc niezle ograniczonym, zeby tak uwazac.

Z drugiej strony, nie wiem czy to nie lepsze od zaslepienia typu - afirmacja na sile, bo akurat ktos ma partnera stamtad.

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
Tak, za nietakt uważam wklejanie tego typu linków pod postami osób, którym się udało i są szczęśliwe
To masz problem, bo wg mnie to jak malo co pasuje do tematu.

Nietaktem to jest nazywanie takiego obrzydliwego "prawa" stereotypem dlatego, ze Ty akurat jestes szczesliwa, jak juz przy nietaktaktach jestesmy


Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
(to jakby na siłe udowadniac, że mimo jej szczęścia, postradała zmysły - tylko i wyłącznie przez prawo ustanowione w kraju, z którego pochodzi jej facet). I nie mów, że trywializuje, bo tak nie jest.
Co Ty pleciesz? Nikt nic takiego nie sugerowal, przynajmniej ja tego nie widzialem.

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
To na co pozwala obecnie rząd Afganistanu jest po prostu nie do wyobrażenia. Decyzja ta nie była jednak "z wyboru", jak piszesz (zacznijmy od tego, że nie istnieje tam pojęcie państwa demokratycznego i wolnych wyborów - patrz ostatnie wydarzenia)
No tak sie sklada, ze Karzaj byl wybrany w demokratycznych wyborach, wiec mijasz sie z prawda.

Cytat:
Napisane przez crln Pokaż wiadomość
To sie tyczy Afganistanu. Cała reszta mojej wypowiedzi odnosila się do osób, które z góry zakładają, że związanie się z Azjatą z tamtych stron to najgorsza rzecz jaką można zrobic.
Kto tak zaklada? Niektorzy po prostu nie trywializuja ogromnej roznicy kultury/mentalnosci jaka istnieje i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując