Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmienie piersią w mijscu publicznym...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-30, 12:48   #270
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: karmienie piersią w mijscu publicznym...

Cytat:
Napisane przez aniolek19 Pokaż wiadomość
alkamor, słusznie zauważyłaś- chodzi o to,żeby to nie społeczeństwo traktowało mamy karmiące jako odrębną grupę i wyznaczało jej miejsca, ale żeby to mamy SAME rozumiały, że widok karmienia dziecka nie jest dla każdego czymś OCZYWIŚCSTYM-PRZYJEMNYM, NATURALNYM,AKCEPTOWALNYM. Jesteśmy istotami spoełcznycznymi, żyjemy w społeczeństwie, szunujmy zatem pewne normy i zdanie innych!Okey-jestes we własnym domu/na wakacjach/ w lesie-rób co chcesz. możesz nawte chodzić całkowicie nago,ale w momencie przebywania z innymi nie zakładaj,że każdy taki widok lubi!To samolubne. Ekshibicjonista tez obnaża się bo "musi" i nie szunuje,że inni tego nie chca!Absolutnie, nie chce Was do takich osób porównywać,ale mam nadzieje,że widzicie,że karmienie publiczne wychodzi poza sferę dorm społecznych.
Ps.Tak-w przyszłosci planuje karmić w miejscach publicznych butelką/w łazience/pokoju do przewijania.
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ja kiedy karmiłam np. w parku to siadałam na ławce..odwracałam się tyłem do alejki...wyciągałam tylko jedną pierś, przystawiałam dziecko, a tą część która była na wierzchu zasłaniałam pieluszką tetrową więc np. nie rozumiem dlaczego część osób to oburza zrobiłam wszystko co mogłam, żeby zasłonić i się nie "obnażać"
po pierwsze butelka to co innego

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
własnie nie byłabym do konca tego pewna bo przewija sie tu czesto obraz piersi, sutkow itp przy dyskretnym karmieniu takowych obrazow mozna uniknac
ponieważ raczej osoby przeciwne karmieniu w miejscach publicznych twierdzą/próbują udowodnić, że obnaża się pierś łącznie z sutkiem
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując