Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 19:08   #2000
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Melduje sie po USG, dzisiaj przezylam zdecydowanie najtrudniejsza chwile w moim zyciu. Z polozna pogadalysmy sobie troszke, potem wziela sie za USG, wszystko szlo pieknie, Stefanek lezy glowka w dol i juz trzyma gloweczke w kanale rodnym (zaklinowal sie tam), wazy 2890 (37 tydzien), z pepowinki sie wykaraskal, nie mial jej juz wokol szyjki, wiec tez wszystko gra i buczy i.....nagle sie zaczelo, przez 30 minut nie mogla dobrze obejrzec serduszka.
dobrze, że wszystko dobrze się skończyło.

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Jeśli majówki rozpakowują się w kwietniu, to czy my czerwcowe mamy się szykować na maj?
a jak myślałaś...

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
A ja mam juz diagnoze - RWA KULSZOWA
i wcale mi nie lepiej


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dziewczynyy.. Czy Wam odchodzą czopy??
nie,
Przy Maksiu zaczął mi odchodzić jakoś tydzień przed porodem- tak na raty.

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu Was podczytuje,ale nigdy nie miałam śmiałości dołączyć,bo to już w sumie końcówka...Nie wiem czy mnie jeszcze przyjmiecie...

Może na początek sie przedstawię: Asia, dziś kończę 36 tc,w brzuszku siedzi mały Bruno
jasne, że tak.
witaj.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
i wiecie co? mam teorię, że Araczki wkurzyła się na teściową, która się spóźniła na obiad i postanowiła urodzić i nie dać kobiecie wcale jeść (bo to wczoraj chyba było, nie?)
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
jednak nie - to było w sobotę.

no chyba, że postanowiła u nich zostać do niedzieli, co było im bardzo nie na rękę
toś sobie umyśliła.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora