Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik: hormony, anytkoncepcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 15:19   #743
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Trądzik-leczenie retinoidami czy hormonalne? Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Witam retinoidy to jedyne, co mi naprawde pomaga. Z tym, ze ja mam problemy bardziej z łojotokiem, dlatego trudno mi sobie wyobrazić branie tego jeśli masz suchą skórę. Tylko skutki uboczne są naprawdę niefajne i gdybym nie musiała to bym nie brała. Potem długo odczuwałam skutki w całym organizmie.
Zrób badania. Ja się wybieram w tym celu niedługo, tylko jakies zniechęcenie mnie dopada... Bo co jeśli wyniki będą w normie? Znów nie wiadomo co leczyć i jak.
Też miałam takie nastawienie na początku, że jak wyniki nic nie pokażą, to co będzie dalej... tymbardziej, że zanim się wybrałam zrobic badania też leczyłam na wiele sposobów sama i z pomocą dermatologa. Najlepiej sie na nic nie nastawiać. Tylko po prostu dla zdrowia zrobic wyniki. Mi poza trądzikiem diagnoza pomogła też w uwolnieniu mnie od strasznych bóli miesiączkowych. Co miesiąc mdlałam, wymiotowałam...zawsze mi mama mówiła, że to rodzinne, a tu się okazało, że to z powodu zawyżonego hormonu. I teraz mogę normalnie funkcjonować, jak człowiek.
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując