Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 09:24   #1145
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 157
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....2

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Moim zdaniem szajn masz bardzo ładne nogi i ja nie widzę w którym miejscu one są niby suche

Co do maceraty - cytat z pierwszego postu "Czekamy na zdjecia tych krotkich, dlugich, umiesnionych, chudych.... i kazdych innych. ". Tak więc Szajn miała pełne prawo, żeby swoje nogi tu wstawić tym bardziej, że szuka pomocy przy treningu. I nie rozumiem tej nagonki.. Gdyby jakaś grubsza osoba wstawiła swoje zdjęcie prosząc o pomoc też byś napisała " fu twoje nogi są opasłe i obleśne, nie miałaś prawa ich tu załączać" ? .. Nie rozumiem tego, że od zawsze chude osoby można było gnoić i potępiać, a jak się powie coś komuś grubszemu to od razu przestępstwo
ja się nie przejmuję takimi komentarzami, zdaję sobie sprawę z tego że mogłabym mieć bardziej umięśnione nogi i nie tylko nogi,ale ciężko jest uzyskać taki efekt... chodzę na fitness 3razy w tygodniu, jeżdzę na rowerze stacjonarnym a niedługo będę jeździć na zwykłym bo wiosna tuż tuż zobaczymy,może będą jakieś rezultaty....

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Wrzucam te zdjęcia nie dlatego że chcę się pochwalić, a doradzić. Widzę ile tu jest specjalistek z boskimi wyrzeźbionymi ciałami. Doradźcie mi proszę co polecacie żeby moje nogi nie były takie patykowate. Są długie i przez to że są szczupłe wyglądają jak dwa patyki. Chęć do ćwiczeń jest, zaczęłam biegać na bieżni, jeździc na roweku stacjonarnym i biegać na dworzu. Będę wdzięczna za każdą sugestię
widzę że masz ten sam problem co ja... ale masz dużo fajniejsze nóżki, bo ładnie opalone powiedz mi gdzie kupujesz spodnie? chciałam kupić na wiosnę jakieś spodnie inne niż jeansy ale chodzę od sklepu do sklepu i wszystkie 5cm nad kostkę...
szajn87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując