Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - proszę o radę..:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 15:16   #1
nataliaaaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3

proszę o radę..:)


Hej, wiem, że to moje życie itd. i że nikt go za mnie nie przeżyje ani nie podejmie żadnych ważnych decyzji i w ogóle, ale chciałam prosi o radę.
Mam 21. lat i jestem na II roku, na kierunku, który średnio mnie satysfakcjonuje (ale go nawet lubie...) na UWr.
Myślicie, że dobrym wyborem byłoby przeniesienie się do Łodzi od października na III rok tego samego kierunku (musiałabym nadrobić różnice programowe) i zaczęcie drugiego kierunku - psychologii... Zawsze o tym marzyłam, żeby studiować właśnie psycho, i 2lata temu się dostałam, ale przegapiłam rekrutacje, bla bla, nie chce mi się tłumaczyć, mniejsza.
Chodzi o to, że studia skończyłabym dopiero w wieku 27. lat... i zastanawiam się po prostu czy ma to sens...możecie mi coś doradzić, drogie Wizażanki??

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

* dlatego do Łodzi, bo do Wroclawia na psychologię się niestety nie dostanę
nataliaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując