Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy robie z igły widły?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 15:52   #31
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy robie z igły widły?

jak wiadomo, ile kto zarabia to można ustalić jakiś sensowny podział finansowych zobowiązań. wiadomo też, czy stać na zakup konkretnej rzeczy albo przeprowadzenie remontu.
ty masz podejście, że dopóki nie ma ślubu to żyjmy jak współlokatorzy, a nie każdemu to odpowiada. posiadanie wspólnego konta to dobra sprawa i jak pisałam, nie trzeba przelewać 100% zarobków na to konto a określony % wypłaty. każdy w związku może spokojnie mieć własne konto i tam własne oszczędności na swoje wydatki.

a co do tej kobiety i jej dobrze zarabiającego faceta - niekoniecznie wiesz wszystko odnośnie ich ustaleń. jeśli kobieta wykonuje 100% prac domowych to mimo wszystko się napracuje. jak ktoś nie dba sam o dom to nie zdaje sobie sprawy, że wiele rzeczy samo się nie robi. może to facet jej powiedział, że lepiej, żeby dłużej poszukała, ale czegoś fajnego zamiast brać byle gie za najniższą krajową?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując