Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-05, 12:04   #3637
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

mms, wkurzenie trochę z hormonów, trochę z wyjca, trochę z Bartka, a trochę z sama nie wiem czego... ogólnie jakoś taka podminowana jestem Pewnie gdybym była wyspana, bez kataru i ciąży miałabym więcej cierpliwości do świata
Ja pisałam o łóżeczku, ale napisałam też, że to takie moje... schizo trochę... sama mam kalustrofobię i pewnie projektuję na malucha Sama mam szczebelkowe, wiec nie powiem Ci jak dziecko się w częściowo litym czuje - ale patrząc jakie łóżeczka mają dziewczyny i jakie są opinie, to raczej dziecku bez różnicy

martulka, gratuluję zakupu wozu
Witaminy możesz kupić dowolne, byle twist-off, bo inaczej się zajedziesz odmierzaniem kropelek

moniska, ja się czaję na topy ciążowe - mam teraz w rozmiarze M i baaardzo sobie chwalę - nosiłam też po ciąży, bo lubię dłuższe koszulki. Przy intensywnym użytkowaniu już ponad dwa lata trzymają się nieźle W sumie dresy ciążowe też są ok.
Zawsze biorę dwa rozmiary

Acka
, do karmienia polecam staniki Alles Mamma - popatrz na ich stronie, gdzie mają w Twojej okolicy sklep albo zadzwoń i zapytaj. Ładne, bardzo fajne jakościowo i sporo promocji na nie jest
BTW. ja w swoich alllesach chodziłam i między ciążami

majka również gratuluję zamówienia wozu
Maltan - zmywać nie trzeba

kasperka, wóz fajny Co do koloru - jeśli tapicerka zdejmowana i pieralna, to bierz jasny
A w ogóle w temacie kolorów, to Bartek właśnie wymyślił, że Młodej kupimy nowy color-pack do naszego powozu - oczywiście różowy

asienka
, śliczny wózek - bardzo moje klimaty Bałabym się tylko jasnej ramy - mój mimo, że uważam, już mocno poobtłukiwany i porysowany - bałabym się, że na białym będzie to bardziej widoczne.

roxana, bardzo fajne zakupy

beaciorq Tobie również za zakupy Kurteczka z kotwica jest przepiękna


Dobra, nadrobiłam do 117 i zmykam... jadę po zaświadczenie od developera do kredytu i do pierwszego z trzech banków wniosek złożyć... kciuki proszę, żeby któryś przeszedł
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora