2007-09-21, 18:17
|
#712
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
|
Dot.: Yasmin - zbiorczy
Cytat:
Napisane przez neska22
widocznie nie miałaś dużych problemów z cerą. ja walczyłam maściami, antybiotykami i w ogole wszystkim czym się dało i to wcale nie pomagało. a ginekolog nie przepisuje tego ot tak sobie, tabletki to ostateczność. poza tym nie chodzi mi tylko o efekt dermatologiczny- o antykoncepcję też.
|
Nie napisałaś, że chodzi ci jeszcze o antykoncepcję. Nie przepisuje się tabletek TYLKO na problemy z cerą - to absurd moim zdaniem. Tabletki antykoncepcyjne służą do antykoncepcji lub regulacji okresu, a rozwiązywanie problemów z cerą to dodatkowy bonus. Przecież i tak po odstawieniu będą nawroty.
I miałam spore problemy z cerą, chodziłam z tym do deramtologa. Brałam antybiotyki, maści i tabletki i jakoś sobie poradziłam. Tabletki które są bezpieczne dla mojego organizmu nadal biorę, żeby podtrzymać efekt.
__________________
|
|
|