Dot.: Sylwester ze znajomymi, a nowa znajomość
Cytat:
Napisane przez Miss_Suze
Gdyby znajomi byli normalni i powód odmowy przyjścia faceta brzmiałby 'nie ma już miejsc', a nie 'nie może przyjść, bo nie' czy 'albo on albo my' to byłaby mowa tutaj o zupełnie innej sytuacji.
A co do faceta on nic nie proponował, bo nie miał żadnych planów na ten dzień, więc co by mógł zaproponować? Niemniej jednak wyraził chęć spędzenia tego dnia razem.
|
Andziulka ma trochę racji bo w postach pisałaś że bez faceta źle byś się bawiła więc co to za różnica czy źle byś się bawiła na domówce u dziwnej znajomej czy na płatnej imprezie? Uzależniłaś moim zdaniem ma taki wydźwięk że bez tego chłopaka nie wyobrażałaś już sobie aby fajnie spędzić tego sylwestra a na tym etapie to chyba troszkę za wcześnie żeby aż tak mocno ktoś wpływał na nasze poczucie komfortu.
Koniec końców cała sprawa skończyła się po Twojej myśli i to jest najważniejsze więc nie ma co się zastanawiać co by było gdyby
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
|