Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-21, 09:56   #3981
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89625212]Ciekawe składy
Ja cały czas jestem pod wrażeniem, jak bardzo dynamicznie rozwija się rynek polskich kosmetyków naturalnych- kiedyś bardzo skromny, a teraz pod każdym względem niesamowicie atrakcyjny
[/QUOTE]

To prawda, cały czas przybywa nowych marek, ale już nie takich co robią mydło i sera olejowe, ale naprawdę zaawansowane formuły. Jednocześnie marki, które już są na rynku od dawna ciągle wprowadzają jakieś nowości. Jest w czym wybierać.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Na razie używam emulsji i jest naprawdę bardzo łagodna, ma trochę dziwny zapach , ale w działaniu super

Te dwa kremy w trudnym czasie bardzo mi pomogły, ten od ChitoneCare to naprawdę sztos! Załącznik 7791897

I niedzielne zakupy z Kontigo Załącznik 7791898


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A mnie bardzo przypadł do gustu peeling pomegrace, jest bardzo delikatny i przyjemny w użyciu, ale skutecznie oczyszcza pory i wygładza, drobinki są maciupenkie, ale tak jakby dodatkowo w formule jest coś co zmiękcza i rozpuszcza naskórek. Bardzo fajny, kremowy, w promocji Kontigo zapłaciłam kilkanaście zł. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Ciekawy kosmetyk, ma dobre opinie. Ja jakoś rzadko kupuję na kontigo. Po pierwsze w moim mieście nie ma sklepu stacjonranego a po drugie przez internet kiedyś miałam jakiś problem i się zniechęciłam. Tak samo mam z drogerią DM.

Ja z peelingów mogę polecić nowość z Miya:
https://miyacosmetics.com/produkt/pe...-z-witamina-c/
bardzo fajnie odświeża skórę, zostawia gładką i rozjaśnioną. Można nakłądać na kilka minut albo na dłużej, chociaż nie widzę potrzeby dłuższego trzymania- już te parę minut na twarzy robi robotę. Jedyny minus to trzeba długo zmywać- najlepiej użyć jakiegoś płatka lub konjaca.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując