Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-15, 16:14   #2317
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cześć dziewczyny,
niestety jestem zmuszona wrócić tutaj. Ma kochankę. Poznał ją w pracy. Świeża sprawa. Wczoraj był na integracji w pracy. Wyszedl o 13 (spotkanie o 14 mieli), wrócił 4.30. Dziś rano powiedział mi, że chce się rozstać. Potem stwierdził, że musi to przemyśleć. Powiedziałam, że jeśli zdecyduje się zostać to spróbuję się zmienić, ale on też powinien, bo jest parę rzeczy do poprawy. Plus, że pójdę z nim na terapię. Ale teraz po przemyśleniu nie wiem czy potrafiłbym mu zaufać. Jest mi cholernie przykro i nie radzę sobie z tym.

P.S. Dwa tygodnie temu chciał ją zaprosić do nas na grilla na sobotę (to była zeszła sobota). Wtedy w ogóle dowiedziałam się, że ma jakąś koleżankę w pracy. Nie zgodzilam się. Od początku czułam, że ona stanowi dla mnie zagrożenie. Jak ja pomyślę, że gdybym się zgodziła to bym jej usługiwała (jak zawsze swoim gościom), a dziś strzał o rozstaniu to aż niedobrze mi się robi. Ona wiedziała, że on ma kogoś. Najgorsze, że zaprzeczał, że nie w jego typie i pali papierosy (uczulony jest na to). Jednak intuicja u mnie działa. Czuję się jak g*wno teraz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2023-08-15 o 16:20
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując