Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-16, 22:35   #2329
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Dolczi, według mnie nie ma znaczenia czy ona dała mu kosza czy sam przemyślał konsekwencje i zmienił zdanie. Faktem jest, że potraktował cię okropnie, jak zabawkę, którą można odstawić na półkę, kiedy się znudzi. Miał kaprys, zauroczył się w kimś innym i nagle twoje uczucia i potrzeby stały się całkowicie bez znaczenia. Także zamiast skupiać się na tym co on zamierza albo do czego doszło z tą 'koleżanką', to według mnie powinnaś się poważnie zastanowić czy TY chcesz poświęcać więcej czasu i energii na taką osobę. Jaką masz pewność, że nie wywinie ci ponownie takiego numeru? Już raz przekroczył granicę i nie wygląda nawet na szczerze skruszonego tym faktem. Jesteś w stanie komuś takiemu zaufać i czuć się przy nim bezpiecznie?
No właśnie sama nie wiem czy chcę. Czy będę potrafiła zaufać. Zawsze będę miała z tyłu głowy, że może się pojawić kolejna koleżanka.
Wiem tylko, że dziś zakończył z nią znajomość. Pokazał mi SMS. Ale to nie zmienia faktu, że jest świnią. Zafundował mi mega rollercoaster w 24h. Wiem też, że żaden kac go nie tłumaczy. Trzeba myśleć co się robi.

Rano w drodze do pracy kupiłam środki uspokajające. Pomogły mi. Dałam radę dzisiaj zjeść. Dobrze, że byłam w biurze, potem na siłowni. Jutro praca z domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2023-08-16 o 22:44
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując