Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-14, 11:08   #996
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Dziewczyny głupie pytanie mam. Biorę Jeanine. Raz mi się zdarzyło że jednego dnia wzięłam 2 tabletki (zmienili opis na opakowaniu dni tygodnia a ja nie zauważyłam) i teraz ciągle mi tej jednej tabletki brakuje i muszę mieć zapasowe opakowanie. Czy coś by się stało gdybym jednego dnia nie połknęła jednej tabletki - wiem że najlepiej takie zmiany są tolerowane w 1 i 3 tygodniu brania tabletek. Od razu zaznaczam że w tym miesiącu nie zależy mi na ochronie bo biorę jeszcze inne tabletki gdzie współżycie nie wchodzi w grę. Wiem że mogłabym na końcu po prostu nie brać tej jednej tabletki ale wtedy przesunie mi się okres a tego nie chcę. Poza tym co z późniejszą ochroną w następnym miesiącu?
Przecież krwawienie z odstawienia może przyjść dowolnego dnia przerwy; to że przez pół roku pojawia się na przykład trzeciego dnia przerwy nie oznacza, że tak będzie zawsze.
Na Twoim miejscu albo bym wzięła 14 tabletek i zrobiła 7 dniową przerwę (wtedy nie zmieni Ci się dzień tygodnia brania tabletek) albo nie kombinowała i wzięła 20 tabletek i zrobiła przerwę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując