Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamo, dziękuję! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-06, 13:28   #3
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Najpiękniejszy uśmiech świata:)

Mamo, pamiętasz jak mieszkaliśmy w małym domku pod lasem? Miałam z pięć lat, jak się wyprowadziliśmy stamtąd. Ale zapamiętałam wiele chwil z tamtego okresu. Najbardziej w pamięci utkwiły mi nasze wiosenne spacery po lesie. Wszystko budziło się do życia. Drzewa robiły się piękne, zielone. A wszędzie wokół rosły białe kwiaty zawilca. Widzę to teraz- ja z czerwoną czapeczką na główce, którą zrobiłaś specjalnie dla mnie na drutach, z szerokim uśmiechem na twarzy, a za rączkę trzyma mnie moja mama- promienna, uśmiechnięta, szczęśliwa. I ten las w naszym magicznym zakątku. Łezka kula mi się po policzku na myśl o tych wyjątkowych, niezapomnianych chwilach. Pamiętasz to mamo? Na pewno pamiętasz Wybierzemy się jeszcze do tego lasu. Zabierzemy nasze małe słoneczko- twoją wnusię kochaną i będziemy spacerować, jak wtedy, wspominać i cieszyć się, że mamy siebie. Mamo, życzę ci, żeby każdy twój dzień był pełen uśmiechu. Jesteś niezwykłą kobietą, a Twój uśmiech jest dla mnie najpiękniejszym uśmiechem świata. Ten sam uśmiech ma moja córeczka, wykapana babcia. Kocham Cię mamo!




zdjęcie zapożyczone ze strony:
http://www.garnek.pl/monia60/14178485/rzucewski-las-zawilce

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Mama to na pewno ostatnia osoba, która by czuła żal do swojego dziecka (5)
Wszystkie mamy to wyjątkowe kobiety, kochają swoje dzieci bezwarunkowo, potrafią wiele wybaczyć
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:41
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora