Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamo, dziękuję! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 15:06   #21
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Matka.

Matka. Jedno słowo, a tak wiele treści w sobie kryje. Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty.



Matka. Jak wiele myśli i uczuć kojarzy się nam na dźwięk tego słowa.



„Matka! To nie ktoś, na kim można się oprzeć, ale ktoś, kto uczy, jak się obchodzić bez oparcia.”- powiedziała Dorothy Fisher.



„Matka jest ciepłem, matka jest pokarmem, matka jest pełnym błogości stanem zadowolenia i bezpieczeństwa.”- powiedział w swojej książce Erich Fromm.



Matka. To ją przyzywamy, kiedy bywa nam najciężej, bo wierzymy, że ona oddali od nas ból, cierpienie, ocali od złego.



Matka. Jest najważniejsza osobą w naszym życiu!



Za to wszystko, co dla nas robi, jesteśmy jej wdzięczni. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność, za to, że dała nam największy skarb- życie. Ale również bezwarunkową miłość. Bo matki oddają całą siebie swoim pociechom.



Ja wyrazić wdzięczność swoim matkom? Nie drogimi prezentami, bo to tylko przedmioty, które niewiele znaczą. Najpiękniejszym prezentem będzie okazywanie miłości, szacunku i pamięci w dniu święta naszych matek.



Mamo. W dniu twojego Święta, ale nie tylko, bo również i każdego innego dnia w roku, pragnę podarować Ci tyle miłości, ile otrzymałam od Ciebie, a był to ogrom miłości. Pragnę podziękować Ci za wszystko, co dla mnie robiłaś i robisz nadal. Zawsze będziesz dla mnie wzorem, zawsze będę Cię kochać, szanować i pamiętać każdą chwilę spędzoną razem. KC!
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-05-17 o 15:07
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora