Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do lata będę jeszcze piekniejsza i przy tym oczywiście zdrowa!!! :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 16:12   #1
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828

Do lata będę jeszcze piekniejsza i przy tym oczywiście zdrowa!!! :-)


Witajcie kochane Wizażanki

to mój pierwszy raz kiedy zakładam wątek na Wizażu, można powiedzieć więc, że jestem świeżynką mam nadzieję, że pomożecie mi poprowadzić ten wątek swoimi opiniami i odpowiedziami, do których zapraszam:roz a:

Szał Ciał - ruszamy do boju!

Każdy dzień jest kolejną i nową szansą w realizacji zamierzonych celów. A nasz cel jest szczytny - pomożemy naszej urodzie, naszym wdziękom i naszej samoocenie Każda Kobieta posiada w sobie Piękno!!! Postaramy się więc to wewnętrzne Piękno uzewnętrznić!!!
Staniemy się piękniejsze do lata - zadbamy o figurę, nasze samopoczucie i jednoczesnie o nasze zdrowie CO WY NA TO???

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

DZIEŃ PIERWSZY

Wiemy, że bardzo ważne na początku szczytnego działania jest nasze wewnętrzne nastawienie. Dzisiaj więc popracujemy nad naszą psychiką. Masz dosyć katowania się na wszelkei sposoby? Brakuje Ci motywacji i wiary w osiągnięcie celu? Czy bycie piękniejszą kojarzy Ci się z cierpieniem, bólem, doliną...?
OD DZISIAJ BĘDĘ PATRZEC W LUSTRO I MÓWIĆ DO SWOJEGO ODBICIA: WITAJ PIĘKNA!!!
Nieważne jak aktualnie wyglądasz. Dzisiaj zastanówmy się jak podchodzisz do własnej kobiecości, jak wygląda Twoja samoocena. Odpowiedz sobie na pytanie: czy widzisz swoje PIĘKNO???
Tak Kochane Wizażanki, to jest bardzo ważne i będzie stanowić bazę naszego wspólnego działania. Od DZISIAJ starajcie się myśleć o sobie pozytywnie, spróbujcie dostrzec swoje wewnętrzne PIĘKNO. Sama miałam z tym i myślę, że mam nadal trudności, by mieć właściwe poczucie własnej wartości. Dlatego koniec z dołowaniem samej siebie

Jesteś naprawdę PIĘKNA, bo Kobieta została obdarzona wewnętrznym Pięknem po prostu - bez względu na wygląd, kolor włosów, wagę, czystość cery itd.itp. A jeśli tak o sobie nie myślisz, to znaczy, że zakopałaś swoje Piękno gdzieś w środku i musisz tylko je z siebie uwolnić.

Wycisz się...puść ulubioną muzykę, zapal świeczki...jak kto woli, jak kto lubi...Weź kartkę i napisz na niej swoje pozytywne cechy. Nie patrz na negatywy. Dziś wgłębiamy się w pozytywy, by w nie uwierzyć
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora