Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witaj górska przygodo!:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 14:32   #93
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Wink Wszystko,co dobre szybko się kończy... Lenka żegna się już:)


ażdy woli, co innego, morze, góry, czy mazury, miasto czy wieś- wszędzie może być pięknie, wszystko zależy od towarzystwa i nastawienia. Kto kocha podróże będzie podróżował, a każda podróż będzie jedyną i niepowtarzalną przygodą. Największą przygodą Lenki jest niewątpliwie przygoda pisarska. Jej pierwsza powieść nie powstałaby, gdyby nie wyjechała w góry. To one stały się dla niej inspiracją i natchnieniem. (zob.#53) . Można powiedzieć, że zmieniły jej życie. Po powrocie z wakacji postanowiła, że będzie pisać książki. I ten nowy cel krok po kroku realizuje. W tym roku znów odwiedzi nasze piękne polskie góry, będzie poszukiwać nowych inspiracji, relaksować się, przeżywać inne, ale z pewnością równie ciekawe przygody. A może wakacyjne podróże również Waszemu życiu nadały nowy kierunek? Jeśli tak, to z pewnością wspomnienia z tych podróży są dla was równie cenne, jak dla niej. Lenka zabrała te wszystkie piękne chwile ze sobą do domu i zachowa na zawsze w pamięci. I jest pewna, że podobne wspomnienia będzie gromadzić przez całe swoje życie.


Pamiątkowe zdjęcie z bernardynem w Szklarskiej Porębie.


Dziękuję wszystkim odwiedzającym wątek za wszystkie miłe słowa Cieszę się, że znalazły się osoby, które z chęcią śledziły mojego mini bloga i zostawiły po sobie ślad. Miesiąc to zdecydowanie za mało na podzielenie się wszystkimi wspomnieniami, dlatego wybrałam te najważniejsze dla mnie, niektóre śmieszne, inne mniej Jest mi bardzo miło, że moje przygody mogły kogoś zaciekawić. Dziękuję za udział w sondzie. Dodałam ją, ponieważ uważam, że najbardziej wartościowe wakacje, to te, które mają największy wpływ na nasze życie. Żałuję, że sonda nie znalazła się w wątku wcześniej, mogłoby wziąć w niej udział więcej osób. Sonda się już zakończyła, więc pora na końcową analizę



Podsumowując wyniki sondy zdecydowana większość zadeklarowała, że odkryła w sobie nowe pasje i to one stały się przyczyną pozytywnych zmian w życiu. Podobnie stało się w moim życiu, napisałam książkę, zaczęłam pisać kolejną Część osób zaznaczało, że uwierzyli w siebie, odważyli się na rzeczy, których wcześniej obawiali się. Są też osoby, które odnalazły miłość Choć niektórzy mogą uważać, że miłość wakacyjna do tych najtrwalszych nie należy, to mimo wszystko prawda jest taka, iż prawdziwa miłość może przydarzyć się właśnie latem…Niewątpliwie podróż wiąże się też z poznawaniem nowych ludzi Często kontakt się urywa, ale zdarzają się przyjaźnie na całe życie. Mam bardzo bliską przyjaciółkę mieszkającą na drugim końcu Polski. Poznałam ją podczas wycieczki szkolnej. Od ponad 10 lat jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółkami, nie wyobrażam sobie, że kontakt miałby się urwać. Warto podróżować, warto odkrywać w sobie nowe talenty, zainteresowania, uwierzyć w siebie, nawiązywać nowe znajomości. Nawet się nie spodziewamy, jaką niespodziankę może nieść ze sobą podróż Za to właśnie kocham wakacje, za to kocham podróże


Dziękuję raz jeszcze wszystkim wizażankom, które razem ze mną wyruszyły w górskie wyprawy. Szkoda, że nasza wakacyjna przygoda już dobiegła końca



Pozdrawiam serdecznie
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-28 o 14:50
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora