Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-11, 20:17   #2016
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Zacytuję najpierw sama siebie:



i ten oto przypadek, że akurat na tego chłopaka na spotted popadło... Wesele było fantastyczne. Spędził wtedy dodatkowo u mnie kolejny cały dzień. Jest słodki, miły, bardzo polubił się z moją rodziną, jest mną szczerze zachwycony, bardzo otwarty i ma serce na dłoni. Miał łzy w oczach, gdy rozstawaliśmy się w poniedziałek, cały czas do mnie pisał z uwielbieniem i wczoraj znów przyjechał, niedawno pojechał.

On po prostu ma te cechy, których oczekiwałam od mężczyzny. Stawia miłość na pierwszym miejscu, jest romantyczny, kochany, ciepły. On mnie nosi na rękach DOSŁOWNIE, uwielbia mnie otwarcie, czuję się przy nim dobrze, spokojnie (!!!), bezpiecznie; myśli o nas naprawdę poważnie i sporo rozmawialiśmy...

Wiem, to bardzo szybko, ekspresem, ale walić to. Częśc z Was wie, w jakiej toksycznej znajomośći trwałam przez 1,5 roku, jak bardzo facet stosował wobec mnie przemoc emocjonalną i psychiczną, w jaką depresję wpadłam... i minął już prawie rok, nie wychylałam się, nie miałam żadnych tinderów, zaplanowałam już nawet sylwestra tylko z przyjaciółką. A tu pojawił się ktoś taki! Nie będę się bawić w konwenanse, chcę go i już, a że on chce mnie jeszcze bardziej no to

Z danych technicznych jest ode mnie rok młodszy, ma ponad 180 cm, z tygodniowym zarostem wygląda tak hot, że nie mogłam się wczoraj od niego odkleić.

Uwielbiam go!
Cudownie jest to czytać! Powodzenia.

Tak bardzo marzę o tym by się zakochać. Naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2019-08-11 o 20:22
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora