Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik powrócił ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 18:59   #2
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Trądzik powrócił ;(

Napisane przez Andzia85
Hej, mam dla Ciebie propozycję, wypróbuj receptę na tonik z apteki, jest on na receptę, jeśli wypisze Ci ja lekarz ogólny - koszt w aptece aż lub tylko 5zł. U mnie pół osób w liceum leczyło się tym tonikiem, stare dzieje, ale rezultaty niesamowite. Zamiast wypróbowywać na sobie setki dziwnych przepisów domowych, kremów z drogerii i apteki, wypróbuj ten tonik, nie masz nic do stracenia a wręcz przeciwnie możesz tylko zyska. Poza tym specjalistyczna pielęgnacja tego rodzaju cery. Nie wypróbowywanie czegokolwiek tzn. byle czego, bo może się to źle skończyć, zazwyczaj kosmetyki z niższej półki nie są tak skuteczne jak te wyspecjalizowane. Jeśli masz poważne problem z twarzą raczej wstrzymaj się z nabywaniem kosmetyków drogeryjnych, skonsultuj się z farmaceutą, walkę z trądzikiem różowatym należy też toczyć od wewnątrz za pomocą suplementów tj, dromin - wyciąg z drożdży, lubex - emulsja do mycia twarzy, laktocer - zdrowa i czysta cera, visaxinum - są to suplementy, więc na pewno Ci nie zaszkodzą, ale należy je przyjmować regularnie, i przez dłuższy raz, na pewno wspomogą walkę z trądzikiem. Co do kremów i pielęgnacji cery dostępnych w aptece min. brevoxyl, duac, skinoren. Wszystkie wskazane przy trądziku. Ale załączam receptę na trądzik, wypróbuj.
Załączone pliki recepta - tonik.pdf (52,3 KB, 0 załadowań)
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując