Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-02, 13:58   #3025
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiesz, ta Seri to najdziwniejsza maska jaką miałam w życiu Wydajna diabelsko, bo ma taką dziwną konsystencję jakby galaretki, musu. Ona nie jest typowo regenerująca, raczej taka nawilżająca/do farbowanych. Mocno nabłyszcza, więc podejrzewam, że jest nieźle kwaśna.
Lekko się pieni, bo ma delikatny detergent, można nią spokojnie umyć włosy Z tego samego powodu nie radzę jej przetrzymywać, minutka pod prysznicem i jest super. Trzymać jej pod czepkiem bym raczej nie radziła, może podsuszyć.

Dorzuć kompleks wit B, polecam najbardziej ten z Polfy, jest najtańszy i ma najlepszy skład. No i nie ma wit B 12, która u mnie jest pryszczogenna

Dla mnie to najlepszy suplement na skórę i włosy, ostatnio znowu do niego wrócilam i widzę efekty. Biorę 2x dziennie. Zawsze zamawiam go na d o zie

Jakby któraś szukała lekkiego, nawilżającego kremu do cery zapychajacej się, to polecam serdecznie Alantandermoline krem lekki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tenolem-5.html

Poleciła go dziewczyna z YT, jestem nim zachwycona. Kazdy inny krem mnie zapycha niemiłosiernie, ten jest cudowny i niedrogi

Ma skład
Aqua, Panthenol and Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol and Polysorbate 60, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Octyldodekanol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-8, Dimethicone, Allantoin, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Citric Acid.

Trojglicerydy mnie zawsze zapychaly, ale tu totalnie nic.

Dobrze wiedzieć że przetrzymywana może podsuszać bo ja ostatnio większość odżywek i masek przetrzymuję minimum te 10-15 min jeśli można nią myć włosy to super bo skończyła mi się Isana niebieska która mi do tego celu czasem służyła dziękuję za polecenie tego kompleksu wit B powiedz mi słońce czy ja mogę go brać razem z magnezem z wit B6? bo mam jeszcze 1.5 listka i zastanawiam się czy to nie za dużo. Kremik i peeling też wrzuciłam na chciejlistę a tonik z Fitomedu mam i bardzo lubię pierwsze i nie ostatnie opakowanie.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Lipa z miodem pycha Ostatnio w Biedronie się pojawiła, kupiłam, ale jeszcze nie piłam. Pamiętam smak lipy zbieranej samodzielnie, o wiele lepsza niż kupowana
Przyglądałam się jej uważnie ostatnio i gdyby nie to że mam mnóstwo herbat ziołowych i owocowych w domu to pewnie bym wrzuciła do koszyka ale tż mówi żebym się uspokoiła i że następnym razem no to zacieram rączki wykończyłam już kilka herbat w międzyczasie to pewnie sięgnę po tą lipę bo pachniała obłędnie przez opakowanie.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a tak wracając do masek z Biowaxa to dla mnie najlepsza była i jest ta do zniszczonych,ale Bunny pisała,że może na kolor jakoś wpływać więc sie powstrzymuje przed kupnem całego pudełeczkaa ja ją lubiłam trzymac dość długo pod czepkiem,wtedy efekty są dla mnie najlepsze
Zauważyłam że dużo blondynek chwali tą do zniszczonych (to jest ta pomarańczowa tak?) i gdybym miała się na jakiegoś vaxa skusić to na pewno na nią na te vaxy się w sumie czaję już długie miesiące ale jakoś na miejscu rezygnowałam i brałam coś innego

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja teraz czaje sie na ten szamponik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
słyszałam dobre opnie o nim też kiedyś spróbuję ciakawe tylko kiedy bo lista rośnie w zastraszającym tempie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2014-03-02 o 14:08
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora