Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 21:49   #56
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


muszę Ci powiedzieć, że mocno trafiłaś w moje i TZta smakowe gusta czosnek kocham w ilościach hurtowych wręcz, a całowanie później to nie problem bo TŻ też czosnek lubi hehe (czasem tylko mi mędzi żebym zjadła miętówkę pffff), majonez kielecki również poważam najwyżej ze wszystkich majonezów krążki cebulowe, smażone skrzydełka O MATKO I CÓRKO idę spać bo mam ochotę skoczyć do lodówki

Ferg jak tak dobrze Ci idzie to pisz dalej
I teraz bedzie ze my sie tak obzeramy.. ale chyba tak jest

to nie watek kulinarny, ale moze....:

jak nam sie wybitnie nie chce to zamawiamy sushi.. ale mozna je prosto przyrzadzic, i fajnie jest razem "zawijac", tylko o wiele wygodniej z maszynka taka-sa napewno w Krakowie

zapiekany z chleba, takie zwykle kanapki z szynka, maslem ziolowym, cebula, serem i ketchup na to.. ale mama mi takie zawsze robila..i mam taki sentyment

mozzarella smazona w panierce z sosem jakims ostrym-albo cammembert(tak sie to pisze?) z zurawinka.. do tego wino

a jak wino to taki wielki talerz serow, winogron, miodu i krakersow.

Krewetki smazone na oliwie z czoskiem, z sosem mietowym-ale nie kazdy lubi..

albo ryz w ziolach prowansalskich (smazony przed gotowaniem), moze byc tez troche dzikiego ryzu, z kurczakiem(i udka zapiekasz pod koniec w tym ryzu)

Cukinia grilowana(moze byc smazona na patelni tez) z grzybami i papryka i czoskiem, do tego stek..


Dzizas(znowu rozmawialam z bratem) robie sie glodna..

grzanki z chleba z czoskiem, na to duzo rukoli, krewetek, takich malych, i majonezu.. i koperek

Ostatnio-musaka.. (myslalam ze pekne, w pelnym znaczeniu tego slowa)

Szaszlyki.. niby to samo co normalnie(mieso, cebulka, grzyby itp) ale inaczej wyglada i "fajniej" smakuje. Do tego ziemniaczki pieczone w piekarniku z ziolach..

(zawsze mozna zamowic chinszczyzne jak nie wyjdzie)
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
WinlyEm a moglabys mi plytki jakies wyslac?
I Gabs tez
jakos filmowo-serialowo-animowanie lubie to co Wy a sciagacz ze mnie kiepski jak nie wiem... a widze ze nowe cuda ogladacie

Violl a zapiekanki takie makaronowe, lub ziemniaczane do piekarnika? robi sie chwile i nastawia odpowiednio wczesnie i juz i tarty

Selene z tymi kartami to niezla jestes = powinnas miec na sznurku jak dzieci na szyji dawniej klucze mialy

Ferguusson ja chce takie kolczyki jak ma Cathy

ale mi sie post zyczeniowy zrobil
ale same kolczyki Ci wyslac..? Moze Cie jeszcze namowie na cos
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora