Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 14:59   #57
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Owszem- Pani Dabrowska nie jest dietetykiem. I chwala jej za to, jakos uwazam lekarza za osobe lepiej zorientowana niz kogos kto skonczyl dietetyke...
A ja wrecz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Uparty jestes, widac ze masz swoje zdanie i nawet nie probujesz przyjac do wiadomosci niektorych faktow, podajac za zrodla bardzo watpliwe prace naukowe (nie jest sztuka przyczytac cos, co jest nazwane praca naukowa- notabene niestety kazdy moze cos naskrobac, jesli podpisze sie pod tym jakis profesor). Slowem ktore uzwasz na okraglo jest 'bzdura'... Naprawde widac ze srednio znasz sie na rzeczy przyjmujac bardzo ograniczony punkt widzenia i podstawy, ktore moze i znasz, w zupelnosci nie wystarczaja do wyciagniecia wartosciowych wnioskow (tak nawiasem- sama nie siedze w medycynie, ale nie jest mi daleko do tego)
Zamiast perorowac jaki to ja jestem be i ograniczony, popisz sie wiedza i tym jak to Ty przyjmujesz fakty do wiadomosci i wskaz jakie to wady ma np. podejscie Berardiego.

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Sam widzisz- dieta ma wlasciwosci lecznicze, przy niektrych chorobach stosowanie takich diet jest naprawde ratunkiem- z hipercholesterolemia (nie jestem pewna czy tak to sie nazywa- w slownictwie medycznym u was obyta nie jestem) w roli pierwszej.
Przy niektorych chorobach rozne rzeczy sie robi, ale jak to ma niby zmieniac to, ze dla zdrowych osob wyrzucanie z diety bialek i tluszczy jest w najlepszym wypadku niepotrzebne?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując