Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-29, 11:30   #2335
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Alekto123 Pokaż wiadomość
A czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie twierdzę, że z tej absolwentki jest super autorytet prawny, twierdzę jedynie, że jest 10 razy lepszym dla mnie autorytetem niż jakiś anonimowy typek z forum na wizażu jak ty.

Już nie mówiąc o tym, że rzuciłam ci artykułem, gdzie negatywnie o poczynaniach krwawej Julii wypowiadali się profesorowie, ale rozumiem, że był zbyt niewygodny, dlatego go pominąłeś.

Uwielbia to przedszkolne tłumaczenie się jak się komuś zwróci uwagę, że źle robi.

Pani w przedszkolu; 'Jasiu tak nie wolno'

Jasio obrażony: 'Ale Krzysio to robi to i tamto' i dodaje z płaczem 'jemu wolno!'

Taki obraz widzę, jak słyszę to przedszkolne tłumaczenia, a inni to też źle robią.

I co ma do rzeczy czy coś czytam poza oko.press? Owszem poza różnymi gazetami, czytam książki, literaturę piękną z różnych krajów: japońską, chińską, amerykańską, angielską, te dwie ostatnie w oryginale. Zadowolony?
Co ty bredzisz w ogole ?

Powtorze, bo chyba umknelo:

Cytat:
Czy ludziom naprawde sie ten PiS na mozg rzuca, ze nie widze rzeczy oczywistych, ze cala ta i inne hucpy to kwestia zalatwiania interesow/wplywow? Czy ktos jest naprawde na tyle naiwny ze wierzy w bzdety typu "praworzadnosc" czy "ochrona klimatu", gdy masz od groma przypadkow gdzie panstwa "starej Unii" odstawiaja duzo gorsze rzeczy
Ale nie, egzaltuj sie dalej, jakby tu faktycznie chodzilo o zagadnienia prawne

PS. Pisanie o Przylebskiej per "krwawa Julia" tylko obrazuje stany umyslow w temacie, rzeczowo i racjonalnie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując