Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 09:01   #2566
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co to za fioletowy Loreal?
Chyba ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-mascara.html

Nie miałam go.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez niby mam ciagle od ponad 20 lat tlusta skore i wypryski, ale ostatnio zauwazylam ze niektore kosmetyki robia mi sahare na twarzy. Wczesniej mi sie to nie zdarzalo. Ale obecnie jak naloze barwiacy krem spf od Pauli to skora przez caly dzien jest sciagnieta i przesuszona, robia mi sie zmarszczki pod oczami ktorych bez tego efektu wysuszenia nie mam, chyba go nie zuzyje do konca
Moja siostra (5 lat starsza), również z tłustą skórą, zauważyła zwrot w okolicach 40-tki. Z dnia na dzień stała się sucha i zaczęła wręcz spijać kremy nawilżające. Cieszmy się nią dopóki możemy, bo z wiekiem naturalnie będzie się coraz bardziej sucha robiła, a to nie za dobrze w sumie, bo za tą suchością idą... zmarszczki.

Bowie, Ty łobuzie

Pani_R, piękne oczy. Masz positive canthal tilt . Włosy też bardzo fajnie wyszły. U mnie nic się nigdy nie zakręci bez lokówki.

Ostatnio falowałam sobie przody i niestety muszę przestać, bo już widzę, że mi się w miejscach lokowania jakby lekko przerzedziły. Zostaje falowanie tylko na specjalnie okazje, nie na co dzień.

Jeansów mam chyba 20 par, a i tak ciągle chodzę ostatnio w jednych - wersja culotte. Korzystnie mi w takim kroju, bo mam za szczupłe nogi i te szerokie nogawki mi fajnie proporcjonują sylwetke.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora