L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
z włosia

Uwielbiam!

Kocham ten tusz. Jest bardzo czarny. Ładnie podkreca i wydłuża. Umiarkowanie pogrubia. Nie robi efektu sztucznych rzęs ale pięknie, naturalnie je podkreśla. Nie kruszy się w ciągu dnia i trzyma skręt:)

Najlepszy!

Ilekroć skuszę się na wypróbowanie innego tuszu to żaden nie dorównuje temu z Loreal’a. Zawsze sprawdzam opinie przed zakupem każdego kosmetyku, jednak jeśli chodzi o tusze to nieważne jak wychwalany produkt bym kupiła to i tak zawsze wracam do tego fioletowego Loreal. Tusz do rzęs to kwestia bardzo indywidualna, każdy ma inne rzęsy i inne oczekiwania. Mojej mamie ten tusz się nie sprawdza, a dla mnie jest ulubieńcem od lat. Po dwóch tygodniach od otwarcia daje najlepszy efekt, przyciemnia, wydłuża, rozdziela i nadaje objętość. Nie jest to efekt jak z reklamy, ale najlepszy jaki się da bez sztucznych rzęs :)

Rewelacja

Kupiłam ten tusz ze względu że jest wodoodporny i nie rozmazuje się pod oczami. Naprawdę mogę polecić. Sprawdza się i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Pięknie pogrubia rzęsy jak i je wydłuża. Szczoteczka silikonowa, coraz bardziej jestem do niej przyzwyczajona, pięknie szczotkuje rzęsy jak i je rozdziela.

Zawsze wracam

Mój ulubieniec, który nigdy mnie nie zawodzi i nie robi krzywdy. Daje efekt pięknych, rozczesanych rzęs w głębokiej czerni. Dodatkowo je pogrubia i wydłuża, ale nie wygląda to zbyt sztucznie. Ma dość dużą szczoteczkę, ale mimo tego wygodnie się go aplikuje. Zaskoczył mnie obłędny zapach, o którym się zbytnio nie mówi - czy tylko ja wącham tusze? ;) Polecam kupować go w drogeriach internetowych, bo można zaoszczędzić naprawdę sporo, a cena w drogeriach stacjonarnych powala.

Jeden z ulubieńców

Tusz kupiłam w drogerii internetowej ze względu na niższą cenę (co zdecydowanie polecam, można zaoszczędzić kilkanaście złotych ) zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam sie! Tusz ładnie wydluza, pogrubia i podkręca rzesy, nie skleja, nie sypie się :)

Nie znalazłam lepszego

Wiele tuszy wypróbowałam, na ten natknęłam się przypadkowo (na promocji) ok. 3 lata temu i od tamtej pory innego nie używam. Daje super wydłużenie i nie przesadne pogrubienie. Nawet przy mocnym i ciemnym makijażu oka bardzo fajnie uwydatnia rzęsy nie sklejając ich. Co dla mnie najważniejsze, od tak długiego czasu używania tego samego produktu, kondycja rzęs się nie pogorszyła (nie wypadają i nie zmienił się ich naturalny kolor)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara

Rewelacyjnie rozdziela rzęsy. Nie osypuje się a jest to dla mnie najważniejsze bo wszystkie tusze, które miałam osypywały się i sklejały moje rzęsy. Bardzo wydajny. Po otwarciu rzadka konsystencja, ale po kilku użyciach konsystencja jest bardziej zwarta. Na pewno sięgnę po niego kolejny raz. Póki co jest to mój ulubiony tusz do rzęs.

Piękne rzęsy

L'Oreal znów mnie zachwycił. Kolejny tusz do rzęs, który podkreśla moje oczy. Z natury mam cienkie i delikatne rzęsy, dzięki temu tuszowi moje rzęsy wyglądają cudownie. Tusz o głębokim czarnym kolorze..z wygodną szczoteczką która pomaluje nawet najkrótsze włoski rzęs .nie kruszy się . nie skleja rzęs. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.. są pogrubione, podkręcone.

Bardzo dobry,ale za drogi

+nie robi pajęczych nóżek
+nie uczula

-obsypuje się
-cena

Nie wiem czy kupię ponownie,szukam czegoś, co da naprawdę mega efekt sztucznych rzęs,co nie jest takie łatwe przy tak krótkich i cienkich jak moje. Poza tym cena jest jak dla mnie wygórowana,bardzo mnie odstrasza.

Jest super!!

To kolejny super tusz od marki L'Oreal. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela. Ma głęboki czarny kolor. Używam go do wykonania makijażu wieczorowego ponieważ rzęsy sa nim dość mocno wytuszowane pomimo małej ilości nałożonego produktu a dodatkowo jest mega mega trwały! Bardzo go lubię i z pewnością będę do niego wracać

Zasłużona opinia

Tusz Volume Million Lashes cieszy się dużą popularnością i bardzo dobrymi opiniami. Nie bez powodu- daje wspaniały, spektakularny efekt rozdzielenia rzęs, ładnie je wydłuża i nadaje im głęboki, czarny kolor. Szczoteczka z wieloma wypustkami precyzyjnie rozdziela rzęsy i łatwo je rozczesuje, dzięki czemu nie wymagają one później specjalnych poprawek (np. dodatkowego rozczesywania grzebykiem do rzęs albo inną, suchą szczoteczką). Szczoteczka tak mi się spodobała, że właśnie od tego tuszu po umyciu zostawiłam ją sobie na dłużej- wiadomo, wykorzystań jest mnóstwo :) Tusz jest bardzo wydajny, choć podobną opinię mam o większości tuszów do rzęs- trudno je wykończyć do końca i głównie możemy się domyślać, że niewiele już tam zostało po spadającej jakości malowania rzęs.

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam !

Tego tuszu używam od wielu lat , chciałam go nawet zmienić jako iż lubie nowości lecz zawsze powracałam do tego !. Uwazam, że nie ma lepszego tuszu ! Przepieknie sie rozprowadza, tusz trzyma się od rana do wieczora !