L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.55/5

Natura
Średnia ocena: 4.59/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
z włosia

Bezdyskusyjny HIT

Co tu dużo mówić, najlepszy tusz w przyzwoitej cenie na rynku. Super szczoteczka, niepowodujaca sklejania rzęs. Bardzo wydajny, nie ginie z rzęs po całym dniu, jednocześnie łatwy w demakijażu. Bardzo mocno polecam.

Najlepszy

Najlepszy dotychczasowy tusz dla mnie, ale cena niestety dość wysoka. Silikonowa precyzyjna szczoteczka to duży plus, nie obsypuje się, całkiem wydajny, rzęsy wyglądają zadowalająco.

ZALETY:
+ silikonowa, precyzyjna szczoteczka
+ nie obsypuje się
+ nie śmierdzi
+ trwały ! (przespałam w nim noc i lekko się pokruszył tylko)
+ pogrubia, nawet wydłuża i podkręca
+ nie zlepia rzęs
+ po nałożeniu którejś warstwy nie obciąża, nie skleja

WADY:
+ cena

Rewelacyjny

Co tu dużo mówić jest to najlepszy tusz jaki miałam a używałam przeróżnych lancome, dior ostatnio chanel miałam tez niezliczoną ilość max factorów i wiele wiele innych.
Ten jest najlepszy ze wszystkich, moim zdaniem nie ma żadnych wad,

Zalety:
- cudowna, miękka szczoteczka,
- piękny czarny kolor,
- idealna jedwabista konsystecja tuszu,
- mega trwałość,
- nie skleja rzęs, nie osypuje się, nie robi grudek,
- delikatnie pogrubia i wydłuża rzęsy,
- ładnie wytrzymuje cały dzień, nawet podczas dużych upałów.

Tusz do rzes

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami kupiłam go i okazał się totalna porażka. Na moich rzęsach nie zrobil zupełnie NIC. Ani nie podkręcił ani nie wydłużył ani nie pogubił. Nadal im jedynie czarny kolor nie spodziewałam się tak felernego efektu. Do tego strasznie szybko mi wysechł ale plus za szczoteczkę i za brak odbijania się na powiekach.

Ideał!

Tusz zakupiłam zachęcona recenzjami na wizażu, chociaż nie ukrywam, miałam myśli, że wyrazy zachwytu nad nim mogą być przesadzone. Okazało się, że wcale tak nie było. Ten tusz jest rewelacyjny! Zacznijmy od koloru: głęboka czerń, bez żadnego szarawego nalotu. Trwałość: tusz trzyma się na rzęsach cały dzień, nie kruszy, nie rozmazuje się też, kiedy przypadkiem potrze się oko. Łatwo się zmywa (nie jest wodoodporny). Co istotne (przynajmniej dla mnie) to fakt, że jest to jedyny tusz z silikonową szczoteczką (nie wiem dlaczego na obrazku szczoteczka jest z włosia), której nie wsadzam sobie do oka (zawsze miałam z tym problem :|). Jednym słowem: ideał! Z pewnością na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Super

długo szukałam odpowiedniego tuszu dla moich prostych i krótkich rzęs. Volume Million Lashes idealnie podkreśla i rodziela moje rzęsy. Produkt nie kruszy się, nadaje moim rzęsom naturalnego looku. Ten tusz to mój ulubieniec.

Super

Tusz zachwycił mnie po pierwszym użyciu. Nie skleja rzęs.. pięknie je podkreśla i podkręca. Wygodna szczoteczka pozwala dotrzeć do najkrótszych włosków. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego tuszu. Polecam.

Ten efekt mnie nie zadowala!

Kupiłam z polecenia Sary Boruc. Maskarę zdecydowanie polecam posiadaczkom naturalnie długich i mega gęstych rzęs bo wtedy można osiągnąć naprawdę fajny efekt. Przy cienkich i mało widocznych rzęsach tusz nie robi spektakularnego efektu, owszem lekko podkreśla kolorem bardzo intensywnej czerni ale po nałożeniu jednej warstwy nie ma efektu sztucznych rzęs.

* po aplikacji tuszu rzęsy nie utrzymują podkręcenia i opadają
* nie podrażnia oczu
* nie skleja rzęs, nie obija się na powiece, nie kruszy się w ciągu dnia
* głęboka czerń
* potrzeba dwóch warstw by rzęsy były wystarczająco podkreślone
* z łatwością zmywa się podczas demakijażu
* eleganckie opakowanie
* wysoka cena, dostępność

Najlepszy wśród tuszy

Mój ulubieniec. Najlepszy tusz jaki używałam. Daje efekt sztucznych rzęs, przepięknie wydłuża, pogrubia, daje ogromną objętość. Tusz nie skleja rzęs, nawet po trzeciej warstwie. Włoski są cudownie rozczesane, tusz je wyśmienicie rozdziela. Nie tworzy grudek na rzęsach, ani pajęczych nóżek.

Tusz L'Oreal jest bardzo trwały, utrzymuje się na rzęsach cały dzień w niezmienionej formie. Mascara nie kruszy się, nie osypuje, ani nie odbija na powiekach. Nie podrażnia moich oczu, które i tak są bardzo wrażliwe.

Mascara posiada zgrabną silikonową szczoteczkę, która dociera do każdej rzęsy. Ma przepiękny głęboki odcień czerni. Tusz zamknięty jest w eleganckim fioletowym opakowaniu ze złotymi literami. Dla mnie to ideał wśród tuszy.

Jedyny minus to cena w stacjonarnych drogeriach, która mogłaby być niższa. Warto polować na okazje albo zakupić produkt w drogeriach internetowych.

Rewelacyjny

Jeden z nielicznych tuszow do rzęs który tak precyzyjnie je rozdziela!
Używam go od kilku lat i nie zamierzam wymieniać na inny :)
Mogę śmiało porównać go do produktow z wyższych półek
Na pewno zostanie ze mną na długo!

Bardzo dobry, lubię go!

Jeden z najlepszych tuszy jakie używałam Nie odbija się po paru godzinach na powiece, nie rozmazuje, nie skleja rzęs ani nie zostawia grudek. Jest trwały i wydajny, a jego czerń jest intensywna. Spełnia obietnice producenta, wydłuża i pogrubia. Eleganckie opakowanie i fajna silikonowa szczoteczka.

Bardzo dobry

Jeden z lepszych tuszy. Nie odbija się po paru godzinach na powiece. Śliczna czerń. Nie skleja rzęs ani nie zostawia grudek. Przetestowałam dużo tuszy po te droższe typu YSL czy Dior ale ten jest najlepszy na pierwszym miejscu z Max factor 2000. Nie szukam więcej, bo zawsze do nich wracam.