Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 10:33   #248
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Odkryłam kolejną perełkę FLP - serum Alpha-E Factor
Fantastyczny produkt! Ogromna pojemność (30 ml), mega wydajny, przyjazny aplikator. A samo serum - bajka! Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z czymś, co przynosi tak fantastyczne ukojenie natychmiast po aplikacji. Skóra robi się po tym jedwabista, gładziutka, ukojona. Wyraźnie poprawia nawilżenie, napięcie, rozjaśnia, dodaje jakby świetlistości. Nie zapycha, zawiera lotny cyclomethicone (nie szkodliwy). Przy tej ilości olejków i witamin wybaczam również dwa parabeny na samym końcu listy. Bazą jest oczywiście aloes, a z niego witaminy E, A, C, poza tym lecytyna, olej z nasion ogórecznika, bisabolol, trójgliceryd kaprylowo-kaprynowy i olejek sojowy. Kocham to serum!
I przy okazji zakupu jak na dłoni widać dlaczego opłaca się podpisać umowę z FLP, Cena detaliczna 162,36 zł, a ja mając już 35 % zniżkę zapłaciłam 105,53 zł Warto
Wracając do produktu, który wcześniej zachwalałam chciałabym dopisać jeszcze, że niesamowicie mi pomógł przy po kwasowym przesuszu. Nadgorliwie używałam Alpha -H, Liquid Gold
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...quid-gold.html
Moja skóra lubi kwasy, pora roku odpowiednia, więc pomyślałam "czemu by nie spróbować codziennie..." Efekt był taki, że dorobiłam się tragicznego podrażnienia, skóra reagowała wysypką alergiczną na każdy konserwant, na podkład, na każdy krem bogatszy niż krem dla niemowląt! Oczywiście musiałam codziennie jakoś wyglądać do ludzi, bez makijażu i ochrony nie nadawałam się do niczego. No i z ratunkiem przyszło mi właśnie serum Alpha-E Factor Używałam go 2 a nawet 3 razy dziennie, pod galaretkę aloesową, później krem tzw niebieski z Forever. Ale największą i natychmiastową ulgę czułam właśnie po Alpha-E Factor Poniżej wstawię fotkę ile zużyłam w ciągu miesiąca, nie żałowałam sobie. I naprawdę polecam z ręką na sercu Warto mieć to cudo w domu, przydaje się np po goleniu, dla mężczyzn również, bo idealnie się wchłania. Jest bardzo wydajne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Alpha-e factor.JPG (118,3 KB, 15 załadowań)
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując