Zagroda babuszki cz.4 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary Wczoraj, 10:32   #2401
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 282
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ja na hamaku leżę. A indyki co i raz do mnie zaglądają 😁
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:49   #2402
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 327
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Urodziny Mamy.. miała by 65 lat. Smutno bez Niej. Ciężki dzień. Pozdrawiam Was
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:09   #2403
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U mn8e chłodno ,10 - 20 stopni.zachmurzenie, nie pada.

Idę do sklepiku, zanrakło masła. Odwiedzę Paczkomat.

Jak wr9cę ,napiszę. I przeczytam bo dużo napisałyście.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:30   #2404
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 282
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cicha, smutny dzień dla Ciebie widzę. Trzymaj się
Herbatko witaj
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:40   #2405
Imegan
Jestem jaka jestem
 
Avatar Imegan
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 557
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Przyszłam się pożegnać ,choć nie wiem po co to robię ,skoro jestem dla was niewidzialna ,przezroczysta.Tu się kończy moja przygoda z zagrodą.Nie mile jest być ignorowaną.Chyba wyroslam z takiego przedszkolnego zachowania ,nawet na zwykle część od was nie zasłużyłam?.Dlatego nie wierzę w internetowe przyjaźnie.Zwykla ściema.
__________________
Jestem,jaka jestem
Imegan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:42   #2406
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Siadlam sobie do komórki aby sobie poczytać . I kurcze musiałam się zalogować bo zagotowało się we mnie.
Imegan Co to znów za pomysły? Slabo mnie rozumiesz jak piszę ale spróbuję. Jest teraz zachrzan i mało czau. Sama piszę na ostatni temat jak się pojawi albo na coś odpowiadam. Zerknij stronę albo i dwie temu. Pisałam o Tobie. Jeśli przjemniej Ci jest jak pojawia się twój nick. To nie ma sprawy. Masz to kochana jak w banku. I bardzo proszę odstawić zydelek na miejsce.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Annorl widzę fotę. Super.zdjęcia rób.bo dzieci szybko rosną. Potem im albumy porobisx jak swego czasu Joela, kyrcze nie pamiętam jej nicka.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: Wczoraj o 12:33
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:27   #2407
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 327
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Imegan nie odchodź. Pisz co u Ciebie co Cię cieszy co Cię trapi.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Ja mam akurat jakiś ciężki czas.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Aniu super te indyki
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary Wczoraj, 14:33   #2408
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U nas nie gorąco. Rześko, słońce zamglone.nasi strzelili gola, teraz.mąż tam wrzeszczy przy tv. Ja poleciałam zobaczyć. 1 :0 dla Polski.

Teraz dalej ,pomidory ładnie rosną. Zobaczymy jak to będzie dalej

Kupiłam fajną tkaninę pod nazwą wafel. Na ręczniki. Będą dwa duże kąpielowe. Teraz obszyć tylko.

Nie lubię z frotte. Ale mam wszystkie frotte.jak każdy. Kłaczki wchodzą mi do oczu. Poza tym te duże są ciężkie. Są też stare, odnawiam je gotując, co już pisałam.ale nowe też kupuję.

Kołdry też wymieniam pomału. Cztery już mam nowe. Jeszcze dwie potrzebne.

Dla gości,czyli dla córki i wnuczek jak przyjeżdżają.

Dzisiaj karkówka na obiad z wolnowara. Sama się zrobiła i kluski śląskie mrożone

Jeszcze mogłaby być modra kapusta, ale nie mam to nie ugotuję.

Nigdy mi nie wychodzi zbyt smaczna.

Ten kapuściany odór psuje smak. Jestem na niego wrażliwa.Robicie? Jak tak to napiszcie. I czy ten specyficzny smak też u was dominuje?

Lenifko, jak piszesz o swojej mamie to myślę sobie że nie chcę taką być na póżną starość.

ale kto to wie co mi tam przyszłość szykuje i opatrzność? Może też będę marudna ? Oby nie

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Ja lubię czytać co piszesz Imegan.

Dużo ciekawych rzeczy o uprawie.

Bo to jest trochę tak że piszemy z telefonów, i nie ma podglądu co kto napisał.

Jak to było w reklamie : Zjedz Snickersa"

Imegan ,😂😂😁😁😃😃
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:58   #2409
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Już jest 1:1 Ja Emistradamus ( od Nostradamusa) to przewidziałam
MM ogląda i krzyczy do telewizora. Nigdy tego nie mogłam pojąć. Ale MM wytłumaczył mi, że owszem nie słyszą ale czują jego wsparcie .

Tak się objadłam, że aż mi niedobrze i brzuch mnie boli. Przyjemnie się ochłodziło, aż prosi się aby coś podziałać, ale chyba się wczoraj przeforsowałam. Za brzmi groźnie, bo boli mnie w klacie, ale spoko, wszystko pod kontrolą... chyba... Wstrzymałam się ze wszystkim.

Herbatko Ja do kapusty i kalafiora dodaję łyżeczkę cukru do wody przed ich włożeniem. I mniej śmierdzi, albo wcale. I w smaku jest chyba też inaczej. Ale jak masz wrażliwość, to możesz zupełnie inaczej odczuwać. Może warto przed ugotowaniem sparzyć kapustę? Może wypowiedzą się kucharki

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A tak poza tym, jak tu siadłam, to oberwaliśmy dużą miskę czereśni z Juniorem. Czereśnie małe, ale chociaż dojrzały. Te drugie, jasne, co to są późniejsze to widzę, że są większe, takie bardziej standardowe ale one miały już opady deszczu.
Zrobiłam 2... albo 3 prania, nie pamiętam. Raz dwa schnie przy tym upale. Przemknęła mi myśl o umyciu okna, ale przy niedzieli nie będę. I tak dużo dzisiaj robiłam prac ,,niekoniecznych" . Choć dla mnie koniecznych.


Lenifa I bardzo dobrze, że wychodzisz z mamą. A kto to jest ta druga osoba? Ona jest chodząca? Masz o czym z nią pogadać i je jakoś tak normalniej niż twoja mama? Opowiadaj kochana, bo Ty to niczym pielęgniarka jesteś

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: Wczoraj o 15:06
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 15:06   #2410
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 401
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko nie będziesz taka. Na to się składa wiele problemów wcześniejszych. Które spotkały ją jako dziecko. W czasie wojny. Ja kiedyś tu mówiłam o jednej sytuacji ale było ich więcej. Popsowany system emocjonalny a potem konsekwencje całe życie. A czasem i na kolejne pokolenia. Bardzo ważna jest ochrona dzieci. To jest pierwsze co trzeba zrobić. Najważniejsze są pierwsze lata życia. Niestety nie odkryłam jak naprawić ciałko migdałowate... Nie potrzeba nawet wojny aby się to działo, bo różności się dzieją z ludźmi. Robimy pinkne i wielkie wynalazki, polecieliśmy na księżyc, łażą łaziki po Marsie, teleskop Webba ogląda najdalsze galaktyki z czego im przyszlo tyle, że muszą wiele rzeczy pozmieniac w nauce, a ludzka glowa w przedszkolu. A to jest dopiero kosmos. Najciemniej po latarnią. najtrudniej zauważyć co blisko.

Ja mam sporo ręczników frotte i bardzo sobie je chwalę. Częśc wylądowała tu u mamy. Ona ma i inne frotte co praktycznie nie używam. Po prostu ręczniki frotte sa różne.

Imegan, nie przejmuj się. To jest tak że coś się pisze i nie ma reakcji, bo akurat inni siedzą w czymś innym i ich to zajmuje bardziej. To nie jest brak zainteresowaia. Ja np długo coś mogę czytać, zanim znajdę punkt że coś wydaje mi sie istotne, w jakimś sensie. Jesteśmy po prostu wszystkie jak tu jesteśmy różne ludzie. Z różnymi reakcjami, poglądami. doświadczeniami. Mamy tez różne charaktery. Dla mnie osobiście jest istotne co piszesz i czytam Cię.

Emmi jestem jak pielęgniarka i psycholog w jednym. Nie chcę pisać o tej osobie. Myślę że zrozumiesz.

A w Krakowie na Brackiej pada, czasami intensywnie.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: Wczoraj o 15:26
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 15:32   #2411
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Na Brackiej. Piosenka Grzegorza Turnaua.

Uwielbiam jego piosenki o Krakowie.

Jeszcze cudowna jest piosenka Marka Grechuty o Krakowie śpiewa z kimś. Chyba Arturem Rojkiem ? To ostatnie jego nagranie, .jest piękne. Już był mocno chory
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary Wczoraj, 15:45   #2412
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 401
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

To jeszcze lubię Herbatko. https://www.youtube.com/watch?v=_wb5RJXSkIY
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:04   #2413
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 818
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dziękuje dziewczyny

Dziś z przerwami cały czas lało i przez to sobie pospałam do 9

Podobno jutro w centrum ma byc skwar masakra ale trzeba jakoś przeżyć

Ostatnio zaczęło mi wypadać więcej włosów myślałam, że to przez to , że przyszła wiosna, za dużo się nie stresowałam ale zmieniałam tez miejsce zamieszkania.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 18:11   #2414
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 327
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Katte też mam problem z włosami. Wypadają mi strasznie. Próbuje odżywek i szamponów ale na razie nic nie pomaga. Wczoraj znajoma na spacerze mówiła że też ma tak samo.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:56   #2415
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 282
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Imegan, jak by tak każdy miał się obrażać o to, że jego komentarz został nie zauważony, albo zauważony i nie skomentowany, to by nas tu juz dawno nie było
Nie ma co sie obrażać. Raz się nie odezwał każdy, ale raz nie znaczy zawsze. Ja lubię jak piszesz, szczególnie jak o uprawach zaczynasz... bo to jest temat na który mogę coś napisać a nie tylko czytać
Emmi, ja też w końcu okien nie umyłam. Nie miałam sił,a w ogóle w ciągu dnia zapomniałam o nich
Mąż nazbierał wiadro 10 litrowe czereśni, ale dzisiaj dałam sobie spokój. Czereśniom nic do jutra nie będzie. Ja nazbierałam trochę wiśni. Trochę, bo więcej nie mam
Uzbierałam naręcz melisy i mam w planach syrop z niej. Pasuje dzisiaj nastawić z tego co piszą w przepisach, bo ma wtedy tak leżeć do jutra. Ale zobaczę jak zamknę ptactwo i sie wykąpię czy mam siłę.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Co do wypadających włosów. Też miałam problem. Jakieś witaminki, wcierki i inne bajery od lekarza. Nic nie dawały. W końcu kupiłam szampon w kostce, naturalny ze skrzypem. I problem się skończył. Chyba od tego, bo juz 2 lata używam, i z włosami mam spokój.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:37   #2416
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 401
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Przeczytalam, miałam napisac o włosach, ale nie dam rady, zmęczenie wygrywa. Więc tylko krótko. Dobre doświadczenia mam z olejkiem rycynowym, brzozą (szamponem) i z seboradinem (ampułki) Jak coś to jutro. Też mi wypadały włosy a teraz sie odsiwiają nawet i nie wiem dlaczego.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 05:19   #2417
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry (_)?

Cicha Wypadanie włosów bardzo często jest ze stresu, a ostatnio miałaś go sporo, patrz perypetie taty z chorobą i ze szpitalem. Proponuję przejrzeć szampony i odżywki i wycofać na razie te ,,ciężkie". Przejść na te dla ,,włosów cienkich". Jeśli wspomagasz odżywkami mocno regenerującymi to odstaw je na razie. To działanie odwrotne. To jak schorowanego człowieka wsadzić na siłownię i niech się wzmacnia . Mnie bardzo pomógł ten szampon Joanna z rzepą i z odżywką. https://www.hebe.pl/joanna-wzmacniaj...E&gclsrc=aw.ds . Myję nim już drugi rok? Zero wypadania włosów. Warto zastanowić się czy nie przyciąć włosów na krótsze, albo ogólnie krótkie aby odpoczęły. Jak farbujesz to przestań na razie farbować. Jeśli to od stresu to też trzeba się zająć nerwami. Jakieś ziółka a może coś na bazie ziół uspakajającego z gotowych produktów w aptece? W każdym razie trzeba wspomóc układ nerwowy. Wypadanie włosów to efekt. Należy zająć się przyczyną . Jak w edukacji Na pewno mnie rozumiesz.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 05:22   #2418
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A mnie kochane od wczoraj boli gardło. Wraz z nadejściem deszczu pojawiło się u mnie kichanie. Znów z opadami przyszło jakieś zanieczyszczenie. Gardło też oberwało. I to na tyle jeśli chodzi o zdrową uprawę na naszej planecie.


------------------------
Dzisiaj będę miała ciężki dzień. Ściskam Was bardzo serdecznie i życzę dobrego poniedziałku

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: Dzisiaj o 05:24
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 05:43   #2419
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 282
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi, to oby ten ciężki dzień szybko się skończył ❤❤

U nas jak by miało się na deszcz. Zobaczymy. Nie bardzo mi odpowiada aby za dnia padało 😉

Lecę, miłego dnia dla wszystkich ❤❤
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-17 06:43:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.