nudziara czy wyobraziłam sobie nie wiadomo co? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary Dzisiaj, 06:53   #61
loxol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 14
Dot.: nudziara czy wyobraziłam sobie nie wiadomo co?

To prawda, ale to tylko testy. To najmniejszy problem, a gdzie reszta?
loxol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 07:19   #62
tadko
Raczkowanie
 
Avatar tadko
 
Zarejestrowany: 2024-06
Wiadomości: 64
Dot.: nudziara czy wyobraziłam sobie nie wiadomo co?

Cytat:
Napisane przez loxol Pokaż wiadomość
To prawda, ale to tylko testy. To najmniejszy problem, a gdzie reszta?
A niby co jeszcze?
Normalny człowiek zasuwa 40 płatnych godzin w tygodniu. Plus dodatkowe godziny za darmo aby się wyrobić, wykazać i by go nie zwolniono. Nauczyciel ma pensum 18h. Tyle że te 18h to jest godzina lekcyjna = 3/4h. Czyli tak naprawdę wychodzi trochę ponad 13h. W tygodniu. To jest 1/3 tego ile pracuje przeciętny pracownik. Ale nauczyciel ma płacone nie za 1/3 etatu, a za cały. Pomijam już płatne blisko 3 miesiące wolnego w czerwcu, lipcu i sierpniu oraz wszelkie możliwe święta.
Do tego należy doliczyć najróżniejsze dodatki, których nauczyciele mają całkiem pokaźną liczbę: stażowy, funkcyjny, motywacyjny, za wychowawstwo, za warunki, wiejski, za zastępstwo, na start i jeszcze wiele innych. Do tego dochodzą nagrody i pożyczki z funduszu oprocentowane na 0%.

Pomijam już kwestię szkoleń, za które płaci szkoła i wycieczek za które płacą rodzice.

Jak ja chcę się doszkolić to wykładać sam muszę gruby hajs i nie pracować (a więc i nie zarabiać) by mieć czas na takie szkolenie, które zwykle kosztuje ok kilkunastu kafli. I to nie jest tak jak w przypadku nauczycieli, że takie szkolenie to czysta fikcja i po prostu trzeba odsiedzieć swoje. Trzeba zawsze zdać trudny egzamin, za który też trzeba zapłacić.

Czujesz już różnicę?

Edytowane przez tadko
Czas edycji: Dzisiaj o 07:22
tadko jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-20 08:19:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.