Sypiać z kimś - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-06-19, 19:38   #31
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez Rogatka_Ozdobna Pokaż wiadomość
Jaka różnica w jakim znaczeniu użyła tego sformułowania skoro mogła skłamać? Jeżeli na początku randkowania wyjechałeś z tak niedyskretnym pytaniem, to dziewczyna miała prawo pomyśleć, że masz problem z zazdrością czy tam inną incelozą. Na przyszłość odpuść sobie tematy przeszłości seksualnej. Nic dobrego z nich nie będzie, a może zepsuć coś dobrego.
akurat kolażanka jest osobą, która zawsze jest szczera. Tzn jest ze ,,szkoły" która woli powiedzieć przykrą prawdę niż piękne kłamstwo. Znam ją baardzo długo. Wiem, że nie powinienem o to pytać, ale jak już zapytałem to chciałem się dowiedzieć co to według was znaczy, tzn to sypianie/
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 21:54   #32
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 572
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez axzu Pokaż wiadomość
akurat kolażanka jest osobą, która zawsze jest szczera. Tzn jest ze ,,szkoły" która woli powiedzieć przykrą prawdę niż piękne kłamstwo. Znam ją baardzo długo. Wiem, że nie powinienem o to pytać, ale jak już zapytałem to chciałem się dowiedzieć co to według was znaczy, tzn to sypianie/
A o co zapytales dokladnie?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 22:19   #33
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Sypiać z kimś

O to co w pierwszym poście z tematu
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 22:27   #34
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 572
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez axzu Pokaż wiadomość
O to co w pierwszym poście z tematu
nie zostawal na noc a seks uprawili w dzien po czym szedl do domu
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 22:33   #35
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
nie zostawal na noc a seks uprawili w dzien po czym szedl do domu
Czyli jak już spotykali się w domu to musiał być seks. Ciekawe teza. Ok, czyli sypianie z kimś w tym przypadku to nie zostawanie na noc, a nie seks? A ja głupi myślałem, że sypianie z kimś to seks, natomiast zostawanie na noc to po prostu spanie u kogoś/zostawanie na noc.

Edytowane przez axzu
Czas edycji: 2024-06-19 o 22:45
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 22:56   #36
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 572
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez axzu Pokaż wiadomość
Czyli jak już spotykali się w domu to musiał być seks. Ciekawe teza. Ok, czyli sypianie z kimś w tym przypadku to nie zostawanie na noc, a nie seks? A ja głupi myślałem, że sypianie z kimś to seks, natomiast zostawanie na noc to po prostu spanie u kogoś/zostawanie na noc.
No skoro wiesz lepiej to po co pytasz?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-19, 23:00   #37
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez axzu Pokaż wiadomość
Czyli jak już spotykali się w domu to musiał być seks. Ciekawe teza. Ok, czyli sypianie z kimś w tym przypadku to nie zostawanie na noc, a nie seks? A ja głupi myślałem, że sypianie z kimś to seks, natomiast zostawanie na noc to po prostu spanie u kogoś/zostawanie na noc.
Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
No skoro wiesz lepiej to po co pytasz?
Nie pisze, że wiem lepiej. Po prostu Twoja odpowiedź jest inna niż poprzednie odpowiedzi, stąd napisałem i wątpliwościach.
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-06-20, 20:03   #38
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 843
Dot.: Sypiać z kimś

No dobra, to inne pytanie – po co była Ci ta wiedza? Jak się czujesz z tą odpowiedzią, ze tak ją analizujesz? Dlaczego nie zapytasz jeszcze raz, skoro aż założyłeś wątek?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-20, 20:43   #39
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 572
Dot.: Sypiać z kimś

A co to za roznica czy z nim upawiala seks czy nie?
Dlaczego czujesz sie uprawniony do wypytywania jej o ta prywatne sprawy?przeciez nie byliscie wowczas parą wiec to nie jest twoj biznes
Jestes prawiczkiem ? Masz problemy z erekcja czy rozmiarem swojego penisa ze tak sie obawiasz ze ona z nim wspolzyla?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-20, 20:43   #40
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 543
Dot.: Sypiać z kimś

Ja bym natomiast zapytała Autora, po co w ogóle pytać o coś, co do czego trzeba być z góry na 100 % pewnym, że nie uzyska się szczerzej odpowiedzi. To bez sensu. Pytania o przeszłość seksualną są bez sensu.
Zakładać, że ktoś odpowie na nie zgodnie z prawdą, jest szczytem naiwności, jakimś takim zasadniczym niezrozumieniem działania świata i ludzkiej psychologii, niezrozumieniem życia po prostu. Nawet najbardziej prawa, godna zaufania i fantastyczna osoba nie powie partnerowi prawdy na ten temat. Nie ma takiej opcji po prostu.
Co innego podczas rozstania, niektórzy wtedy mogą rzucić na odchodne prawdę w oczy, żeby dogryźć już wtedy byłemu partnerowi. Ale normalnie, podczas poznawania się lub związku? W życiu
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-20, 21:06   #41
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 572
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Ja bym natomiast zapytała Autora, po co w ogóle pytać o coś, co do czego trzeba być z góry na 100 % pewnym, że nie uzyska się szczerzej odpowiedzi. To bez sensu. Pytania o przeszłość seksualną są bez sensu.
Zakładać, że ktoś odpowie na nie zgodnie z prawdą, jest szczytem naiwności, jakimś takim zasadniczym niezrozumieniem działania świata i ludzkiej psychologii, niezrozumieniem życia po prostu. Nawet najbardziej prawa, godna zaufania i fantastyczna osoba nie powie partnerowi prawdy na ten temat. Nie ma takiej opcji po prostu.
Co innego podczas rozstania, niektórzy wtedy mogą rzucić na odchodne prawdę w oczy, żeby dogryźć już wtedy byłemu partnerowi. Ale normalnie, podczas poznawania się lub związku? W życiu
dokladnie taki sam sens ma pytanie czy kolezanka z pracy mu sie podoba albo czy twoja przyjaciolka,nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie sobie strzelal w stope
logiczne jest dla mnie ze jesli ktos wypytuje o takie sprawy ma jakies kompleksy i napewno nie dowie sie odemnie niczego co mogloby w jakikolwiek sposob "zaszkodzic"

uwazam ze takie sprawy powinno sie zatrzymywac dla siebie ,nie opowiadam o moich partnerach seksualnych i nie chce wiedziec o przeszlych stosunkach mojego terazniejszego partnera nie ma to dla mnie zadnej wartosci nic nie wnosi do mojego zwiazku wiec po co zawracac sobie tym glowe?
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-06-20 o 21:09
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-20, 21:26   #42
axzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Sypiać z kimś

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Ja bym natomiast zapytała Autora, po co w ogóle pytać o coś, co do czego trzeba być z góry na 100 % pewnym, że nie uzyska się szczerzej odpowiedzi. To bez sensu. Pytania o przeszłość seksualną są bez sensu.
Zakładać, że ktoś odpowie na nie zgodnie z prawdą, jest szczytem naiwności, jakimś takim zasadniczym niezrozumieniem działania świata i ludzkiej psychologii, niezrozumieniem życia po prostu. Nawet najbardziej prawa, godna zaufania i fantastyczna osoba nie powie partnerowi prawdy na ten temat. Nie ma takiej opcji po prostu.
Co innego podczas rozstania, niektórzy wtedy mogą rzucić na odchodne prawdę w oczy, żeby dogryźć już wtedy byłemu partnerowi. Ale normalnie, podczas poznawania się lub związku? W życiu
Zapytałem ją tak jak sugerowaliście, bo mieliśmy akurat rozmowy na temat seksu, partnerów - taką bez wyrzutow itp. Powiedziała, że nie uprawiała seksu z tym ostatnim typem z którym się spotykała, bo dla niej to nie był jeszcze ten etap spotykania się. Ok, czyli zapytałem jej, ona odpowiedziała mi, ale i tak mam zakładac że kłamie albo że by skłamała gdyby uprawiali seks w tym miesięcznym związku?.. Serio to są sytuacje, w których ludzie nigdy nie mówią sobie prawdy ?

Edytowane przez axzu
Czas edycji: 2024-06-20 o 22:11
axzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-21, 02:36   #43
Rogatka_Ozdobna
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka_Ozdobna
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 137
Dot.: Sypiać z kimś

Oczywiście, że nie musisz automatycznie zakładać kłamstwa z jej strony, ale jeżeli wyczuła, że jest to dla ciebie problematyczny temat, to jak najbardziej mogła skłamać. Zwłaszcza jeżeli zależy jej na tobie.

Edytowane przez Rogatka_Ozdobna
Czas edycji: 2024-06-21 o 02:39
Rogatka_Ozdobna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-22, 11:04   #44
Sofiane
Raczkowanie
 
Avatar Sofiane
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 161
Dot.: Sypiać z kimś

A po co pytać to było? Czy spała z tym czy z tamtym. Skup się na tym co się dzieje obecnie w znajomości. Ciesz się nią
Sofiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-06-22, 13:38   #45
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 818
Dot.: Sypiać z kimś

Mogła skłamać, ale przecież jak najbardziej może mówić prawdę.
Ja nie wyobrażam sobie pójść z kimś do łóżka po miesiącu znajomości.


Wysłane z mojego Nokia G42 5G przy użyciu Tapatalka
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:03   #46
bierna_sosna
Raczkowanie
 
Avatar bierna_sosna
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 207
Dot.: Sypiać z kimś

A niektórzy widzą. Co z tego? Niech każdy robi tak jak uważa Wolność Tomku w swoim domku czy jak to tam brzmiało.
bierna_sosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-26 11:03:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.