Dziewczyny pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 22:43   #1
soczewka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3

Dziewczyny pomóżcie!


Witam wszystkie Panie. Mam 19 lat, 160 wzrostu i ważę 56 kg!!!!Moje BMI jest w normie, ale mam dość uciążliwą (wg mnie) budowę ciała. Otóż bluzki noszę w rozmiarze XS lub S, ale za to spodnie noszę L. Mam wąską talię i szerokie biodra. Najgorsze jest to, że cały tłuszczyk odkłada mi się na pupie. Nie znoszę tego. Muszę przyznać, że mam słabość do słodyczy, ale obecnie jestem na diecie. Otóż nie jem łakoci, jem małe posiłki, kiedy jestem głodna wcinam jogurt, nie jem kolacji, piję dużo wody i przede wszystkim ćwiczę na siłowni prawie codziennie. Jednak nie widzę wyraźnych efektów. Czy coś robię źle? Mam już dość tego uczucia ssania w żołądku i świadomości, że moje koleżanki jedzą co tylko chcą i są naprawdę szczupłe. Może macie dla mnie jakieś rady, które pomogą mi pozbyć się mojego balastu?
soczewka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 12:58   #2
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez soczewka89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie. Mam 19 lat, 160 wzrostu i ważę 56 kg!!!!Moje BMI jest w normie, ale mam dość uciążliwą (wg mnie) budowę ciała. Otóż bluzki noszę w rozmiarze XS lub S, ale za to spodnie noszę L. Mam wąską talię i szerokie biodra. Najgorsze jest to, że cały tłuszczyk odkłada mi się na pupie. Nie znoszę tego. Muszę przyznać, że mam słabość do słodyczy, ale obecnie jestem na diecie. Otóż nie jem łakoci, jem małe posiłki, kiedy jestem głodna wcinam jogurt, nie jem kolacji, piję dużo wody i przede wszystkim ćwiczę na siłowni prawie codziennie. Jednak nie widzę wyraźnych efektów. Czy coś robię źle? Mam już dość tego uczucia ssania w żołądku i świadomości, że moje koleżanki jedzą co tylko chcą i są naprawdę szczupłe. Może macie dla mnie jakieś rady, które pomogą mi pozbyć się mojego balastu?
osobiscie uwazam ze wazysz idealnie, nie jedna dziewczyna chcialaby wazyc tyle co Ty, nie moge w to uwiezyc ze z taka waga czujesz sie zle! No ale kazdy chce sie czyc dobrze w swoim ciele....nie chce Cie porownywac do siebie ale ja waze 70kg a mam 18 lat. Co do silowni to uwazam ze 4 razy w tyg to max. Tak slyszalam od trenerki. Nie trzeba chodzic codziennie bo miesnie sie ''buduja'' a nie spalasz tkanki tluszczowej (tzn cos tam spalasz na pewno ale to zbyt skomplikowane bo ja nie umiem tlumaczyc:P). Powiedziala ze lepiej silke przeplatac z aerobikiem na spalenie tkanki. A jesli mowisz ze wszystki idzie Ci w pupe to cwicz miesnie posladkow i tyle
__________________

Edytowane przez Fluffy91
Czas edycji: 2009-03-18 o 12:59
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:22   #3
bozenka555
Przyczajenie
 
Avatar bozenka555
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Nooo to widzę, że mamy podobnie mam 170 cm i ważę 66 kilo, bluzki noszę w rozmiarze S a spodnie L. Również mam wąską talię (jakieś 70 cm - dla porównania w biodrach mam 106- dużo za dużo)... a w dodatku mam masywne nogi... i to jest mój największy problem... Na początku brałam tabletki wspomagające odchudzanie Therm Line II przez jakieś 2 miesiące i przy ćwiczeniach 2 razy w tygodniu- step i aerobik - i zrzuciłam 5 kilo (ale muszę dodać, że stosowałam je nieco źle ponieważ jakoś błędnie przeczytałam, i brałam po 1 tabletce przed posiłkiem zamiast 2, więc efekty mogły być lepsze) ale zrezygnowałam z faszerowania się tabletkami... W chwili obecnej przerzuciłam się na Nordic Walking i ograniczenie jedzenia zobaczymy czy będzie efekt, jeśli nie zastosuję dietę czysto proteinową a co do siłowni... nie polecam chodzić tak często, gdyż faktycznie rozbudują się mięśnie... czyli nie wyszczupli zbytnio a powiększy dodatkowo...
__________________
Bożenka

Edytowane przez bozenka555
Czas edycji: 2009-03-18 o 18:28
bozenka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:27   #4
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez soczewka89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie. Mam 19 lat, 160 wzrostu i ważę 56 kg!!!!Moje BMI jest w normie, ale mam dość uciążliwą (wg mnie) budowę ciała. Otóż bluzki noszę w rozmiarze XS lub S, ale za to spodnie noszę L. Mam wąską talię i szerokie biodra. Najgorsze jest to, że cały tłuszczyk odkłada mi się na pupie. Nie znoszę tego. Muszę przyznać, że mam słabość do słodyczy, ale obecnie jestem na diecie. Otóż nie jem łakoci, jem małe posiłki, kiedy jestem głodna wcinam jogurt, nie jem kolacji, piję dużo wody i przede wszystkim ćwiczę na siłowni prawie codziennie. Jednak nie widzę wyraźnych efektów. Czy coś robię źle? Mam już dość tego uczucia ssania w żołądku i świadomości, że moje koleżanki jedzą co tylko chcą i są naprawdę szczupłe. Może macie dla mnie jakieś rady, które pomogą mi pozbyć się mojego balastu?
A dlaczego nie jesz kolacji? powinno się jeść, białkową. I tak jak Fluffy napisała nie chodź codziennie na siłownie, bo wyrobisz sobie mięsnie. Powinnaś dać im czas na odpoczynek
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:35   #5
soczewka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Wiem, że nie powinno się przesadzać z siłownią, bo mięśnie bardzo się rozrastają, ale jednego dnia ćwiczę, a drugiego siedzę w saunie, na basenie czy też ćwiczę ręce. Jak już ćwiczę to staram się głownie nogi i pupę, ale mimo że się zaharowuję nie widać efektów. Przynajmniej mnie się tak wydaje. Już ponad tydzień jestem na diecie. Jednak całe sadełko "spadło" mi z brzucha (mimo, że nie było go tam dużo), rąk i TWARZY! wszyscy mi mówią, że mi się buzia bardzo wyciągnęła. Po spodniach widać, że trochę na mnie wiszą, ale to i tak za mało! Ja chcę zgubić biodra, mam w nich ok 100cm. Ale będę twarda! Schudnę! Ktoś się przyłączy? A co do kolacji, staram się już nic nie jeść po 17, czasem jak mam zajęcia do 20 to łyknę jogurt owocowy. Poza tym jak nie najem się na noc, lepiej mi się śpi.

Fluffy:

Wiem, że nie ważę dużo. Wiele moich koleżanek waży wiele więcej, ale mają inną budowę. Ja jestem niska i mam drobne kości. W porównaniu z moją talią, biodra wydaję się być ogromne. Musze ciągle tuszować tę różnicę. Nie mogę nosić obcisłych bluzek, długich swetrów, sukienek. Z resztą mam ogromny problem z kupnem ubrań. Jak są dobre w biodrach to odstają w pasie. Jak bluzka jest dopasowana w talii to opina się na biodrach. I kiepsko wyglądam w krótszej spódniczce, skraca moje i tak krótkie nogi. Dlatego czuję się źle z moją wagą.

Edytowane przez soczewka89
Czas edycji: 2009-03-18 o 20:42
soczewka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:04   #6
pinceau
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

ja mam bardzo podobnie tyle ze dół zazwyczaj noszę L a górę s , xs tylko bolerka zwykłe t-shirty raczej nie.
jestem troszkę wyższa od cebie bo mam 170.
właśnie najgorsze dla mnie jest to że chydne też z tej góry która i tak jest mała przez co wystają mi kości na górze a dół schodzi dużo wolniej....

właśnie w innym temacie który założyłam "samodzielna dieta+ ćwiczenia =? " podjełam ze tak powiem swoje wyzwanie heh i jak na razie straciłam 9 kg łącznie to jest mniejwiecej od końca stycznia-poczatku lutego. No i tam wszystko opisałam co i jak wiec sobie zerknij jak byś chciala bo powiem że widze efekty, to znaczy oczywiscie ta góra mnie wkurza bo jest nadal chuda, ale dół też troche schodzi, przeżuciłam się już na stare spodnie w których od daawna sie nie mieściłam
pinceau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:24   #7
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

soczewka89 a może skorzystaj z opcji, ze na siłowni będziesz mieć swojego trenera wiadomo to o wiele więcej kosztuje, ale powiesz mu na czym Ci zależy i on dobierze Ci odpowiedni program ćwiczeń, wytłumaczy co i jak, czasami też układają odpowiednia dietkę polecam bieganie mi spadł już cm z ud mimo, że kompletnie mi nie zależy na tej partii ciała a biegam od poniedziałku dopiero
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 15:31   #8
jelow
Przyczajenie
 
Avatar jelow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ciepłe kraje
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Kurde mam tak samo... talia 63 a pupa 95 ehh... mam seksi wystający tyłeczek jak chodziłam na siłownie widziałam że mam ładne mięśnie ale oprócz tego tłuszcz np. na udach i trener powiedział mi że zawsze robie ćwiczenia siłowe a powinnam tez 2 razy w tyg robic areoby na spalanie. Mi zależy na schudnięciu z tyłka, ud i boczków...
jelow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.