Prośba do dziewczyn z Gdańska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 15:12   #1
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279

Prośba do dziewczyn z Gdańska


Od października rozpoczynam studia w Gdańsku. Poszukuje aktualnie pokoju lub miejsca w pokoju. W Internecie jest owszem wiele różnych ofert, ale eliminując co niektóre, okazuje się, że tych spełniających moje wymagania jest niewiele…
Owszem mogłabym jechać i rozeznać się na miejscu, ale jestem z Częstochowy, więc jednak jest to spory kawałek drogi i nie chce jechać w ciemno, wolałabym mieć jakieś oferty na oku.


Stąd moja prośba do wizażanek, może macie kogoś znajomego lub same poszukujecie współlokatorki? Może ktoś z waszych znajomych wynajmuje pokoje studentom? Lub w jakiejś regionalnej gazecie są ogłoszenia?
Prosiłabym o wszelkie możliwe informacje…

Interesowałoby mnie lokum w Śródmieściu lub innych pobliskich dzielnicach, tak żebym miała blisko do ul.Biskupiej, opłaty 500-600 zł w tym wliczone rachunki

Z góry dziękuje
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:18   #2
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

jest wątek na społecznościach gdzie wizazanki poszukują wspołlokatorów
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:21   #3
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

trojmiasto.pl polecam
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:35   #4
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
trojmiasto.pl polecam
Dokładnie, trojmiasto.pl, najlepsze źródło ogłoszeń wszelkakich.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 14:33   #5
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

takie rzeczy tylko w erze. nie znajdziesz mieszkania w śródmieściu za takie opłaty. w życiu. śródmieście jest za drogie na Twoje wymagania. pokój w takim przedziale może byś dostała na morenie, niedźwiedniku, orunii dolnej i górnej, dolne miasto, stogi, matarnia, ale nie śródmieście, starówka czy siedlce. (no chyba, że to "osiedle" przy biskupiej gdzie po zmroku warto chodzić z nożem)
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:33   #6
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
takie rzeczy tylko w erze. nie znajdziesz mieszkania w śródmieściu za takie opłaty. w życiu. śródmieście jest za drogie na Twoje wymagania. pokój w takim przedziale może byś dostała na morenie, niedźwiedniku, orunii dolnej i górnej, dolne miasto, stogi, matarnia, ale nie śródmieście, starówka czy siedlce. (no chyba, że to "osiedle" przy biskupiej gdzie po zmroku warto chodzić z nożem)
nie przesadzasz?

moja koleżanka wynajmowała trzypokojowe, ogromne mieszkanie (ponad 100m2) na Siedlcach, 10 minut piechotą od dworca głównego . Płaciła 900zł + opłaty, na cztery osoby wychodziły im grosze, niecałe 400zł zimą.
kolejny przykład: znajoma z pracy wynajmuje kawalerkę w śródmieściu za 800zł już z opłatami. Można? można.
trzeba się tylko pokręcić i popytać.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:51   #7
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
nie przesadzasz?

moja koleżanka wynajmowała trzypokojowe, ogromne mieszkanie (ponad 100m2) na Siedlcach, 10 minut piechotą od dworca głównego . Płaciła 900zł + opłaty, na cztery osoby wychodziły im grosze, niecałe 400zł zimą.
kolejny przykład: znajoma z pracy wynajmuje kawalerkę w śródmieściu za 800zł już z opłatami. Można? można.
trzeba się tylko pokręcić i popytać.
to wygrały w totka. mój chłopak za 3 pokojowe mieszkanie płaci 1800 na przymorzu, jego znajomi wynajmują pokój na siedlcach 600 + opłaty. inna znajoma wynajmowała pokój za 1000 zł (własna kuchnia i łazienka) na orunii górnej. poza tym teraz już będzie ciężko coś znaleźć w tym przedziale cenowym, że 600 zł w tym opłaty. na samym jasieniu jest mieszkanie dwupokojowe za 1800 w tym opłaty, ale to by kogoś musiała znaleźć, a i dojazd koszmarny. będzie ciężko, chyba że tak jak Twoi znajomi będzie miała farta i coś znajdzie. więc nie, nie uważam, że przesadzam.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 16:34   #8
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

ja sama płacę za dwupokojowe mieszkanie prawie 2000/mc, ale w Gdyni, no i standard w miarę (po remoncie, nowe meble, wspólnota mieszkaniowa).

myślę, że rzeczywiście późno Autorka się zebrała, ale sporo ludzi szuka jeszcze współlokatorów.
a że na Przymorzu się płaci tyle to chyba normalka blisko UG to się cenią. Nie ma w sumie rzeczy niemożliwych, koleżanka z wizażu zresztą, wynajmuje mieszkanie dwupokojowe za ok. 1000zł/mc ze wszystkim we Wrzeszczu, blisko PG. Fakt, mało mebli i gumolit () na podłodze, ale mieszkać się da i trochę swoich rzeczy, wkłady własnego i mieszkanie jak ta lala.


chyba, że ktoś potrzebuje zamkniętego osiedla, portierni i prywatnej siłowni, to wtedy fakt, trzeba płacić więcej. Swoją drogą widziałam ogłoszenie na początku maja na trójmieście, że ktoś chciał wynająć apartament na Przymorzu za niecałe 2000 plus opłaty (ok.500zł). moim zdaniem jak na taki standard (siłownia, fitness club, basen w ramach czynszu, winda, portier, zamknięte osiedle, blisko plaża) to naprawdę niski koszt i jeśli kogoś kręcą takie luksusy to może sobie na nie pozwolić za stosunkowo niewielką cenę.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:41   #9
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
myślę, że rzeczywiście późno Autorka się zebrała, ale sporo ludzi szuka jeszcze współlokatorów.
a że na Przymorzu się płaci tyle to chyba normalka blisko UG to się cenią. Nie ma w sumie rzeczy niemożliwych, koleżanka z wizażu zresztą, wynajmuje mieszkanie dwupokojowe za ok. 1000zł/mc ze wszystkim we Wrzeszczu, blisko PG. Fakt, mało mebli i gumolit () na podłodze, ale mieszkać się da i trochę swoich rzeczy, wkłady własnego i mieszkanie jak ta lala.
no wiesz, sama znam mieszkanie studenckie we wrzeszczu, w którym pokój kosztuje 500 zł ze wszystkim. tylko jest jeden problem. jak ktoś taki pokój znajdzie to nie wypuści z rąk, bo taniej nie znajdzie, zwłaszcza po remoncie.
patrzyłam na trójmieście i za 600 zł znajdzie ale we wrzeszczu. śródmieście jest drogie kawalerki/mieszkania od 1300. taniej się nie znajdzie. pokój na jasieniu hiper ekstra bajera plus wanna z bąbelkami 790 zł za pokój. w gdańsku trzeba szukać mieszkania w czerwcu/lipcu teraz to po ptokach.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:58   #10
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

ja znalazłam 31 sierpnia, a 1 września już się przeprowadzałam tylko, że w Gdyni, koleżanka z Wrzeszcza wprowadza się po 18.09 a też niedawno znalazła.

no,ale masz rację, ja mieszkania szukałam od maja, tylko wtedy nie wiedziałam gdzie dokładnie będę studiowała
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 21:00   #11
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Prośba do dziewczyn z Gdańska

Tez wydaje mi się, że w Śródmieściu może być ciężko wynająć coś za tą kwotę. Jeśli ma być niedaleko ulicy Biskupiej celowałabym w pokoje na Siedlcach, Chełmie, Przeróbce, ewentualnie Stogach.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.