friends with benefits - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 12:58   #1
Anastaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1

friends with benefits


Przyjaźń z korzyściami, coś bez większych zobowiązań. Moja przyjaciółka jest w takich relacjach z naszym wspólnym przyjacielem już od jakiegoś czasu. Uważa, że nic do niego nie czuje itd. On teraz chciałby spróbować ze mną... Ja jestem jak najbardziej za takimi układami itd, ona uważa, że nie ma nic przeciwko, jednak ja sama do końca nie wiem co mam zrobić. Niby chcę, ale się waham ze względu na nią... Co o tym myślicie?
Anastaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:03   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez Anastaza Pokaż wiadomość
Przyjaźń z korzyściami, coś bez większych zobowiązań. Moja przyjaciółka jest w takich relacjach z naszym wspólnym przyjacielem już od jakiegoś czasu. Uważa, że nic do niego nie czuje itd. On teraz chciałby spróbować ze mną... Ja jestem jak najbardziej za takimi układami itd, ona uważa, że nie ma nic przeciwko, jednak ja sama do końca nie wiem co mam zrobić. Niby chcę, ale się waham ze względu na nią... Co o tym myślicie?
znaczy on was bzyka dwie na przemian? a potem umawiasz się z przyjaciółką na kawkę i wymieniacie się ploteczkami na temat długości ostatniego stosunku i testów na HIV?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:04   #3
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

Facet najpierw bzyka przyjaciolke, potem chce bzykac Ciebie... i to w takim układzie - wg mnie szacunku do siebie nie masz (a ta przyjacioleczka i ten chlopak tym bardziej zero honoru), ale znajac poglady takich osob, pewnie lada chwila zaczniecie sie bawic w trojkaty
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:07   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: friends with benefits

Tzn. seks jest tą korzyścią?
czy on ma seks a panna ew. seks i jakieś inne materialne korzyści?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:32   #5
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: friends with benefits

Ja bym się czuła dziwnie, gdyby jeden facet obracał jednocześnie mnie i moją przyjaciółkę :/ Co innego, gdyby chodziło o poważny związek, gdzie przeszłość odgradzamy grubą kreską i po prostu ja teraz z nim jestem.

Jeśli masz na myśli to, że on obracał ją - znudził się i teraz chce obracać Ciebie to też byłabym niechętna. To byłoby niezręczne i mimo wszystko mogłoby źle wpłynąć na przyjaźń. Facetów jest wielu, a przyjaźń w tym wypadku powinna być ważniejsza od kilku chwil uniesienia.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:38   #6
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez Anastaza Pokaż wiadomość
Przyjaźń z korzyściami, coś bez większych zobowiązań. Moja przyjaciółka jest w takich relacjach z naszym wspólnym przyjacielem już od jakiegoś czasu. Uważa, że nic do niego nie czuje itd. On teraz chciałby spróbować ze mną... Ja jestem jak najbardziej za takimi układami itd, ona uważa, że nie ma nic przeciwko, jednak ja sama do końca nie wiem co mam zrobić. Niby chcę, ale się waham ze względu na nią... Co o tym myślicie?
Ty chcesz, on chce a ona nie ma nic przeciwko. Cóż, sytuacja jasna. Seks bez zobowiązań z nazwy nie przewiduje zobowiązań, więc koleżanka wiedziała w czym bierze udział, na co się zgadza. Ty też wiesz. Jeśli ci taki układ pasuje (i wszystkie zalety i wady mu towarzyszące) to chyba masz wolną drogę.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
znaczy on was bzyka dwie na przemian? a potem umawiasz się z przyjaciółką na kawkę i wymieniacie się ploteczkami na temat długości ostatniego stosunku i testów na HIV?
Uważasz, że wyłącznie osoby uprawiające seks z wieloma partnerami są narażone na zakażenie wirusem HIV?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Facet najpierw bzyka przyjaciółkę, potem chce bzykac Ciebie... i to w takim układzie - wg mnie szacunku do siebie nie masz (a ta przyjacioleczka i ten chlopak tym bardziej zero honoru), ale znajac poglady takich osob, pewnie lada chwila zaczniecie sie bawic w trojkaty
Zabawa w trójkąty nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku do siebie. Niektórzy ludzie lubią takie układy i o ile nikogo przy tym nie krzywdzą a każdy z nich jest pewny tego co robi (i nie jest przymuszany) to nie ma w tym nic złego. Choć autorka nie wspomina o trójkącie a jedynie seksie bez zobowiązań z facetem z którym obecnie bzyka się jej przyjaciółka.

Jedynym "ble" dla mnie w całej historii jest zbieranie ochłapów po koleżance. Ja bym nie chciała. Tobie to nie przeszkadza, droga wolna, Autorko.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:42   #7
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

Dla mnie trójkąty, seks grupowy, swing itp. to jest patologia i wg mnie to jest oznaka braku szacunku do siebie i partnera z którym sie takie ''cuda'' robi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 13:42   #8
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość

Uważasz, że wyłącznie osoby uprawiające seks z wieloma partnerami są narażone na zakażenie wirusem HIV?

nie, ale są narażone o wiele bardziej. Nie oszukujmy się, pan pewnie ma niezłą historię a jeszcze dzielenie się facetem z przyjaciółką... no ble. I tyle.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:42   #9
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: friends with benefits

Najważniejsze, żebyś zamiast słuchać ludzi z problemami ze sferą seksualną, podążała za tym czego sama chcesz.

Seks nie ma nic wspólnego z szanowaniem lub nie szanowaniem się a jeszcze ktoś wspomniał o honorze. O tym całkiem zapomnij bo honor to coś co nie ma definicji, tylko ludzie próbują się dzięki temu słowu postawić w dobrym świetle.

Jeśli seks bez zobowiązań jest tym czego chcesz i naprawdę nie wpłynie to na twoje stosunki z przyjaciółką to jak najbardziej. Może nawet wyjdzie z tego jakiś trójkąt?

Jeśli jednak on znudził się przyjaciółką i szuka nowej nałożnicy to powinnaś odmówić, bo to faktycznie poprzez zazdrość i odrzucenie może negatywnie odbić się na przyjaźni.

edit:

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dla mnie trójkąty, seks grupowy, swing itp. to jest patologia i wg mnie to jest oznaka braku szacunku do siebie i partnera z którym sie takie ''cuda'' robi.
No właśnie. Dla ciebie. Nie dla innych. Coś przypominam sobie Twój wątek o monogamii.. to były brednie. Nie dziwne twoje podejście i tutaj.

Edytowane przez beznadziejny123
Czas edycji: 2013-07-19 o 13:45
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:46   #10
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

Jak uwazasz ze brednie to zapraszam na priw - ja tam podawałam same fakty naukowe oraz jedną hipotezę - co zaznaczyłam. A ze autorka pyta o zdanie, to wypowiadam się. Co, osobom, które nie trawią, nieeufemistycznie i kolokwialnie rzecz ujmując - puszczalstwa - wypowiadac sie juz nie wolno? Poza tym ja nikogo nie nawracam, wypowiadam tylko swoj poglad na ten temat, gdy ktos pyta.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:22   #11
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jak uwazasz ze brednie to zapraszam na priw - ja tam podawałam same fakty naukowe oraz jedną hipotezę - co zaznaczyłam. A ze autorka pyta o zdanie, to wypowiadam się. Co, osobom, które nie trawią, nieeufemistycznie i kolokwialnie rzecz ujmując - puszczalstwa - wypowiadac sie juz nie wolno? Poza tym ja nikogo nie nawracam, wypowiadam tylko swoj poglad na ten temat, gdy ktos pyta.
a podasz fakty naukowe, które pozwalają trójkąt, seks grupowy lub swing zakwalifikować jako patologię współżycia seksualnego? Oczywiście, mówimy tu o współżyciu, na które wszyscy partnerzy zdecydowali sie świadomie i dobrowolnie.

"Puszczalstwo" to określenie nacechowane negatywnie. To takie typowe dla dewotek - wyprowadzanie ze swojej zdeformowanej moralności prawa do obrażania wszystkich, którzy mają inaczej.

Powodzenia w leczeniu niestrawności, co innego można Ci napisać.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 14:27   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

Remberentowa - jesli chodzi o fakty naukowe, to mialam na mysli watek o ktorym wspominał uzytkownik wyzej, gdzie pisalam np. o wydluzeniu sie okresu ciazy i wychowywania potomka u naszego gatunku (gatunku w rozumieniu ewolucyjnym, nie taksonomicznym), to co napisalam o trójkątach itd. to tylko moja osobista opinia.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:28   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: friends with benefits

Gdzie te korzysci niby?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:33   #14
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: friends with benefits

Autorko, nie ma nic złego w seksie bez zobowiązań, czy w układach, które nie są monogamiczne. Po prostu świadomie trzeba podjąć decyzję, czy takie coś nam pasuje. Jeśli tak to nasze życie i nikt nie ma prawa nam niczego narzucać, ani w jedną, ani w drugą stronę.

Cytat:
Dla mnie trójkąty, seks grupowy, swing itp. to jest patologia i wg mnie to jest oznaka braku szacunku do siebie i partnera z którym sie takie ''cuda'' robi.
Dla Ciebie to patologia, więc tego nie rób- proste. Ale nie czyń ze swoich poglądów prawdy moralnej do, której wszyscy muszą się stosować.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:37   #15
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: friends with benefits

Eee... ale czemu ty sie nas pytasz o to co powinnas zrobic? Wazne jak ty sie bedziesz w efekcie z tym czuc. Jak widac po kilku tylko wypowiedziach-dla jednych to rzecz zwyczajna, jesli masz ochote, dla innych-patologia
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:41   #16
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
nieeufemistycznie i kolokwialnie rzecz ujmując - puszczalstwa
Ja puszczalstwa też nie lubię i nie toleruje. Ale seks bez wchodzenia w związek to nie puszczalstwo. Puszczalstwo jest wtedy kiedy nie patrzysz na to z kim to robisz i nie przeszkadza ci że to akurat śmierdzący żul, mieszaniec starego miasta w obsranym dresie albo 15 nieznajomy tego samego dnia.

Tutaj ludzie którzy się znają i lubią chcą podjąć decyzje której są świadomi i widzą w tym plusy. Gdzie tu jest puszczalstwo?
Jeśli będzie miała tylko jednego partnera seksualnego to uważasz że się puszcza?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Gdzie te korzysci niby?
Zaspokojenie seksualne jako alternatywa dla braku zaspokojenia seksualnego? Zmniejszenie lub zniwelowanie poczucia samotności? Potrzeba bliskości i kontaktu z ludźmi?
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:44   #17
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

A czy ja gdzies pisze ze to prawda moralna, do ktorej maja sie wszyscy dostosowac? Napisalam nawet ''Dla mnie'' na samym początku, choc i bez tego to chyba oczywiste, ze to moja opinia a Tobie juz nawet podkreslanie ''dla mnie'' nie wystarczy.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ja puszczalstwa też nie lubię i nie toleruje. Ale seks bez wchodzenia w związek to nie puszczalstwo. Puszczalstwo jest wtedy kiedy nie patrzysz na to z kim to robisz i nie przeszkadza ci że to akurat śmierdzący żul, mieszaniec starego miasta w obsranym dresie albo 15 nieznajomy tego samego dnia.

Tutaj ludzie którzy się znają i lubią chcą podjąć decyzje której są świadomi i widzą w tym plusy. Gdzie tu jest puszczalstwo?
Jeśli będzie miała tylko jednego partnera seksualnego to uważasz że się puszcza?



Zaspokojenie seksualne jako alternatywa dla braku zaspokojenia seksualnego? Zmniejszenie lub zniwelowanie poczucia samotności? Potrzeba bliskości i kontaktu z ludźmi?
Tylko ze tutaj chodzi o to, ze kolezanka po kolezance... dla mnie to niesmaczne... Facet bzyka moja kolezanke, nudzi mu sie to idzie do mnie. Ja bym ani takiej kolezanki nie chciała, ani kolegi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 14:58   #18
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tylko ze tutaj chodzi o to, ze kolezanka po kolezance... dla mnie to niesmaczne... Facet bzyka moja kolezanke, nudzi mu sie to idzie do mnie. Ja bym ani takiej kolezanki nie chciała, ani kolegi.
No więc sprecyzowałem, że jeśli koleżanka mu się znudziła to autorka nie powinna tego robić. Ale nie rozumiem cię, co tu niesmacznego. Jak ktoś spał z ludźmi których nie znasz to jest ok, ale jak ich znasz to obrzydliwe? Tym bardziej, że to twoja koleżanka? To właśnie powinnaś mieć dużo mniejsze opory bo znasz tą osobę, jeśli to przyjaciółka to ufasz jej, zwierzasz się z wielu prywatnych spraw więc powinno być ci dużo łatwiej funkcjonować w takim trójkącie.

Ale ty na pierwszym miejscu stawiasz swoją zazdrość. Jak pies sąsiada. Skoro ja już nie będę szczęśliwa z tym facetem to moja przyjaciółka, osoba której życzę jak najlepiej, też ma nie być z nim szczęśliwa?

Kiedy mój przyjaciel znudził się dziewczyną, powiedział że mogę z nią spać a najlepiej żebym ją odbił bo on nie chce jej ranić i zostawiać i woli żeby go sama zostawiła. Rozumiem, że jesteśmy zboczeńcami i dewiantami ;(
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:20   #19
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: friends with benefits

Ja bym się nie zgodziła .

Nie przepadam za facetami , którzy lecą na łatwy seks . Jeżeli jest sam to no musi mieć duże potrzeby , że szuka sobie fuck przyjaciół . Zresztą pytanie gdzie ją poznał , czy w realu czy w necie . Jak online to zupełnie odpada , bo tacy kolesie mają wiele innych znajomych na swoich portalach erotycznych .
Nie neguje takiego zachowania , ale nie chciałabym by mój tż miał takie znajome . Zaraz bym była zazdrosna , że jak coś nam by się nie układało w sferze erotycznej to zaraz sobie będzie szukał przyjaciółeczek .

Tak do końca to nie jestem pewna , czy jej jest to aby na rękę . W głębi duszy może poczuć się odrzucona , że z Niej zrezygnował , nawet jeżeli to chodzi o seks .


beznadziejny123 i co zrobiłeś to co kolega doradzał ?

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A czy ja gdzies pisze ze to prawda moralna, do ktorej maja sie wszyscy dostosowac? Napisalam nawet ''Dla mnie'' na samym początku, choc i bez tego to chyba oczywiste, ze to moja opinia a Tobie juz nawet podkreslanie ''dla mnie'' nie wystarczy.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Tylko ze tutaj chodzi o to, ze kolezanka po kolezance... dla mnie to niesmaczne... Facet bzyka moja kolezanke, nudzi mu sie to idzie do mnie. Ja bym ani takiej kolezanki nie chciała, ani kolegi.
A za kilka miesięcy będą obie siedział i narzekały , że obie zlał i teraz ru**a inną
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 15:23   #20
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Kiedy mój przyjaciel znudził się dziewczyną, powiedział że mogę z nią spać a najlepiej żebym ją odbił bo on nie chce jej ranić i zostawiać i woli żeby go sama zostawiła. Rozumiem, że jesteśmy zboczeńcami i dewiantami ;(
Jesteście po prostu niemądrzy i niedojrzali (lekko mowiac), poza tym Ty na tym forum właśnie z tego słyniesz oraz z wiary w jakies absurdalne teorie spiskowe i pisania głupot wszędzie gdzie sie pojawisz.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-07-19 o 15:25
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:45   #21
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: friends with benefits

Ja bym nie wchodziła w ten układ. Zresztą Ty się zastanawiasz a skoro się zastanawiasz to tego nie chcesz. Gdybyś chciała to samo by tak jakoś wyszło w chwilach uniesienia :P
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:46   #22
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
beznadziejny123 i co zrobiłeś to co kolega doradzał ?
Nie próbowałem.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jesteście po prostu niemądrzy i niedojrzali (lekko mowiac), poza tym Ty na tym forum właśnie z tego słyniesz oraz z wiary w jakies absurdalne teorie spiskowe i pisania głupot wszędzie gdzie sie pojawisz.
Niedojrzali? Ja rozumiem i akceptuje taki układ, nie demonizuje i nie nazywam ich nieodpowiedzialnymi, niemądrymi, nienormnalnymi. Sam bym takiego układu, jak autorka ma możliwość mieć, nie chciał.

Mów sobie co chcesz. Co jakiś czas pojawi się ktoś ktoś kto mówi, że dobry post, że dzięki za radę itd i dla takich chwil warto pisać. Nierzadko użytkowniczki przekonują mnie do swojego zdania, przyznaję że one miały więcej racji. Nie będę jednak tak postępował jeśli ktoś zaprzecza rzeczom niezaprzeczalnym ;d A to jest głownie twoja domena. W każdym wątku ci wałkują, że nie masz monopolu na rację to wtedy tupiesz nóżką i foch a na odchodne "nie gadam z trollami".

Dobra, ogłaszam koniec offtopa ;D Piszemy dalej o friends with benefits!

To prawda, że to może się skończyć źle dla obu koleżanek. Ale może skończyć się też dobrze. Tego nie wiemy bo ich nie znamy. To zależy od tego co nimi kieruje i ich dojrzałości. Schodzenie po schodach też może się skończyć źle.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:47   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ja puszczalstwa też nie lubię i nie toleruje. Ale seks bez wchodzenia w związek to nie puszczalstwo. Puszczalstwo jest wtedy kiedy nie patrzysz na to z kim to robisz i nie przeszkadza ci że to akurat śmierdzący żul, mieszaniec starego miasta w obsranym dresie albo 15 nieznajomy tego samego dnia.

Tutaj ludzie którzy się znają i lubią chcą podjąć decyzje której są świadomi i widzą w tym plusy. Gdzie tu jest puszczalstwo?
Jeśli będzie miała tylko jednego partnera seksualnego to uważasz że się puszcza?



Zaspokojenie seksualne jako alternatywa dla braku zaspokojenia seksualnego? Zmniejszenie lub zniwelowanie poczucia samotności? Potrzeba bliskości i kontaktu z ludźmi?
No to dla mnie robienie to na przemian z kolezanka z jednym facetem, to
puszczalstwo. No rzeczywiscie super kontakt z ludzmi i zniwelowanie poczucia samotnosci na 5 minut Daj spokoj.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:05   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No to dla mnie robienie to na przemian z kolezanka z jednym facetem, to
puszczalstwo. No rzeczywiscie super kontakt z ludzmi i zniwelowanie poczucia samotnosci na 5 minut Daj spokoj.
Dla Ciebie to puszczalstwo, a taki seks nie ma korzysci - ale to jest Twoje podejscie, kazdy moze miec inne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:15   #25
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
No więc sprecyzowałem, że jeśli koleżanka mu się znudziła to autorka nie powinna tego robić. Ale nie rozumiem cię, co tu niesmacznego. Jak ktoś spał z ludźmi których nie znasz to jest ok, ale jak ich znasz to obrzydliwe? Tym bardziej, że to twoja koleżanka? To właśnie powinnaś mieć dużo mniejsze opory bo znasz tą osobę, jeśli to przyjaciółka to ufasz jej, zwierzasz się z wielu prywatnych spraw więc powinno być ci dużo łatwiej funkcjonować w takim trójkącie.

Ale ty na pierwszym miejscu stawiasz swoją zazdrość. Jak pies sąsiada. Skoro ja już nie będę szczęśliwa z tym facetem to moja przyjaciółka, osoba której życzę jak najlepiej, też ma nie być z nim szczęśliwa?

Kiedy mój przyjaciel znudził się dziewczyną, powiedział że mogę z nią spać a najlepiej żebym ją odbił bo on nie chce jej ranić i zostawiać i woli żeby go sama zostawiła. Rozumiem, że jesteśmy zboczeńcami i dewiantami ;(
ogrodnika
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:17   #26
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: friends with benefits

Jesu, facet myśli, że jest jakimś don huanem, bo nawet się wysilać nie musi, tylko mówi 'idziesz ze mną do łóżka' a każda idzie, jakoś nie miałabym ochoty podbijać mu statystyk i ego

Ogólnie, seks bez zobowiązań - trololololo. Nie ma czegos takiego jak seks bez zobowiązań. Można to wrzucić do worka ze związkami frazeologicznymi - skok na bungee bez ryzyka, czy korzystna pożyczka w parabanku. Idąc do łóżka z obcą osobą bierzesz odpowiedzialność za nią, za siebie i za dziecko, które jak najbardziej może z tego powstać. I to jest ogromna odpowiedzialność. To, że nie musisz z nim chodzić do kina i na rodzinne obiadki nie oznacza braku zobowiązań. Więc lepiej się pukać z kimś, z kim w razie 'W' będziemy w wstanie jakoś sensownie sobie poradzić, a nie z panem ruchaczem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-07-19 o 18:18
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:18   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Odp: Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to puszczalstwo, a taki seks nie ma korzysci - ale to jest Twoje podejscie, kazdy moze miec inne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Myśle, ze dla wiekszosci to własnie jest puszczalstwo i w dodatku głupota .
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:22   #28
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Odp: Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to puszczalstwo, a taki seks nie ma korzysci - ale to jest Twoje podejscie, kazdy moze miec inne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Akurat puszczalstwo to jest konkretne słowo mające swoje znaczenie, wiec tu raczej nie ma miejsca na ''wg mnie to puszczalstwo'' ''a wg mnie nie'' - to po prostu puszczalstwo z definicji, czy eufemistycznie rzecz ujmujac - rozwiazlosc seksualna.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:53   #29
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Dot.: Odp: Dot.: friends with benefits

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Akurat puszczalstwo to jest konkretne słowo mające swoje znaczenie, wiec tu raczej nie ma miejsca na ''wg mnie to puszczalstwo'' ''a wg mnie nie'' - to po prostu puszczalstwo z definicji, czy eufemistycznie rzecz ujmujac - rozwiazlosc seksualna.
Oho, to podaj mi ta definicje puszczalstwa.
Tak samo ma swoja definicje czlowiek porzadny, o ktorym pisalas w innym watku, ale tez definicji nie umialas podac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 19:05   #30
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: friends with benefits

Układ jak układ, każdy ma zalety i wady. Nie wiem czemu tylko jest tu on strasznie demonizowany? Przecież tak intymną rzecz dzieli się z osobą, z którą również dzielą nas intymne relacje. Ufa się tej osobie, można się przed nią otworzyć. Gdy człowiek nie chce się wiązać, taki układ jest najlepszym wyjściem.
Jeżeli chodzi natomiast o sytuację autorki, gościu nie wydaje się być jej szczególnie bliski i chce po prostu wykorzystać sytuację.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.