kosmetyki dla osób starszych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 15:24   #1
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673

kosmetyki dla osób starszych


Byłam dziś u mojej babci na niedzielnym obiedzie i nagle postanowiłam zmusić ją do użycia kremu na zmarszczki (na co ona "ze zmarszczkami też mogę umierać"). Po kremie przyszła kolej na balsamy i inne specyfiki, a po tej kuracji wyglądała zupełnie inaczej i była taka zadowolona
Jakie kosmetyki polecałybyście dla starszych pań, koło 80?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:59   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki dla osób starszych

To chyba zalezy czy taka pani nie ma wrazliwej cery. Czesto z coraz to starszym wiekiem cera sie uwrazliwia i robi sie coraz bardziej sucha. Dobrze by bylo zeby taka pani uzywala kosmetykow o tresciwszej konsystencji, ktore dobrze natluszcza sucha skore. Jesli skora jest wrazliwa trzeba tez zwracac uwage na sklad. Najlepiej jak bedzie krotki i bez zbednych skladnikow jak perfum w skladze itp.
zauwazylam tez ze starsze panie lubia kosmetyki dosc mocno pachnace ( to chyba te z normalna nie wrazliwa cera). Ciezko cos doradzac w tej kwestii ale moge sobie wyobrazic ze seria Pro Age od Dove ( ta w bordo opakowaniu) mogla by sie takiej pani spodobac. Dove rozszezylo sortyment o produkty do pielegnacji twarzy. Mnie samej spodobal sie balsam do ciala ten zwykly bez kwasow . Jest super tresciwy w sam raz dla suchej skory. Poza tym mialam miniaturke dezodorantu w spraju i o dziwo dzialal. Pachnial jak cala serie dosc intensywnie wiec perfumy byly juz zbedne(chodz ja nie uzywam). Mialam tez zel pod prysznic i musze powiedziec fajna gesta konsystencja, po ktorej czulam nawilzenie skory, a takze mialam miniaturke szamponiu. Tutaj juz gorzej. Moje wlosy nie lubia silikonow, chyba ze na same konce, ale jesli taka pani ma sianko na glowie to umiem sobie wyobrazic ze moze byc zadowolona.
Jedno ale, to nie rozumiem czemu ta seria jest drozsza od reszty kosmetykow Dove? Chyba tylko dlatego ze potencjalnie starsze panie, to osoby ktore dorobily sie jakiego tam majatku i posiadaja wiecej peniedzy niz taka nastolatka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.