Trądzik gronkowiec skuteczny lek u mnie działa cuda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-06-08, 12:29   #1
Tomi4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-06
Wiadomości: 1

Trądzik gronkowiec skuteczny lek u mnie działa cuda


Witam chciałbym się podzielić z wami moim odkryciem mam ponad 40 lat zmagam się z trądzikiem od młodości mając 16lat zdiagnozowano u mnie trądzik skupiony jeden z najcięższych stosowałem wszystkie możliwe mozliwe mazidla kremy płyny z antybiotykami miejscowo i wewnętrznie przez ten okres tetralysal z małymi przerwami, brałem zastrzyki z autoszczepionka, była również kuracja izotretynoina w tabletkach sterydy miejscowo i doustnie być może dlatego mam teraz trądzik różowaty lub po mamie tylko ona nie ma pryszczy tylko rumienie, z mojego doświadczenia polecam zrobić sobie wymaz z ropnej wydzieliny zwykle wychodzi gronkowiec jak u mnie lekarze twierdzą że u każdego występuje tylko u niektórych powoduje zmiany ropne a można się nim zarazić praktycznie wszędzie, jeżeli wychodzą ci czyraki albo jeczmienie nawet kiedyś w przeszłości to na 95 procent masz gronkowca wyleczyć go trudno wankomycyna i szpital 2 tygodnie, lub radzić sobie inaczej ja ogólnie sam poprosiłem lekarza ogólnego o biseptol w tabletkach 960 2 razy dziennie brałem około miesiąca, niektórzy kumaci dermatolodzy to przepisują ale ogólnie nie jest używany do leczenia trądziku pomijają go a jest to mieszanka dwóch antybiotyków u mnie trądzik zniknął w 10dni wszystko się fajnie zagoiło no ale jeszcze brałem jakiś czas, ogólnie powinno się odstawiać powoli zmniejszać dawkę, efekt bardzo szybki jak odstawisz to cię pewnie wysypie ale wtedy najlepiej zapodać na twarz biseptol syrop czyli ten sam preparat z mieszanina 2 antybiotyków stosować na twarz, pięknie pachnie, jak nie masz ciężkiego trądziku to polecam sam syrop sprubowac peeling enzymatyczny co 3 dni twarz myć zwykłą wodą lub jakaś pianką, ja aplikuje również syrop do nosa i na powieki jak mi ropieją bo to jest siedlisko bakteri jak gronkowiec i nuzeniec który też wywołuje zmiany ropne, także gorąco polecam do lekarza ogólnego po syrop koszt niecałe 20 zeta wystarczy na kilka miesięcy oby go nie wycofali tylko bo jak coś jest dobre na coś to zaraz to wycofują także obym nie żałował że się pochwaliłem
Tomi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-08 13:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.