26 letnia mama - chcę coś zmienić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 18:40   #1
ogumaman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2

26 letnia mama - chcę coś zmienić


Witam!
Jestem tu nowa i jeszcze dokładnie nie zapoznałam sie z forum, więc z góry przepraszam jeśli napiszę coś gdzie nie powinnam, itp.
Nie mam pomysłu na siebie, zawsze wyglądam tak jak na tych zdjęciach, mój "makijaż" to puder w kamieniu i tusz do rzęs (wiem, że niektóre z Was dziewczyny pewnie nie potrafią sobie tego wyobrazić a to pewnie pozostałości psychiczne po ciężkiej walce z tradzikiem (wtedy nie mogłam niczego nakładać na twarz bo od razu byłam w kropkach)), nie mam pojęcia jak się malować, jak czesać. Mam już dość udawania kasy na profesjonalny makijaż, bo zawsze gdy wypada mi jakaś ważna impreza to biegnę do kosmetyczki,żeby mnie pomalowała, za tę kasę mogłabym mieć całkiem dobre kosmetyki.Nie mam za grosz zdolności plastycznych, nie wiem jakich kolorów powinnam używać a jakich nie, co podkreślać, co tuszować.
Moja cera pełna jest niedoskonałości (trochę blizn po trądziku, trochę naczynek na lewym policzku, brakuje mi w niektórych miejscach na ustach pigmentu).
Doradźcie coś dziewczyny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1.jpg (57,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (32,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz3.jpg (51,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz4.jpg (49,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Basia foto.jpg (94,8 KB, 57 załadowań)
ogumaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 00:44   #2
dj_lila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 60
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

Witaj,
mało danych ale to co od razu rzuca sie w oczy: zbyt wydepilowane brwi! to postarza i w dodatku jest zdecydowanie passe masz dosć wypukłą wyzszą czesc gornej powieki wiec cienkie brwi jeszcze to podkreslają. Zapuść brwi i wyreguluj je potem u kosmetyczki.
Co jeszcze: niskie czoło i szeroki owal twarzy, więc krótka grzywka odpada. W długiej lepiej. Oczy w rzadkim kolorze pięknej zieleni, sprobuj malować się filoetowymi cieniami, ciemniejszy cień kładąc nad załamaniem górnej powieki. Generalnie za względu na osadzenie oczu, będzie ci dobrze w ciemnych, soczystych kolorach cieni. Kształt ust (przerwy) można skorygować konturówką lekko powiekszając górną wargę...Jezeli odpowiesz na pytania zawarte w regulaminie, wizazystki na pewno doradzą znacznie więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796.jpg (68,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3859_5021_Bosworth-Kate-09-4x.jpg (62,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury1114.jpg (37,4 KB, 13 załadowań)
dj_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:35   #3
ogumaman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

Mój typ kolorystyczny:

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, nigdy po przedawkowaniu słońca nie jestem typowo czerwona,odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu - zielono-szare w srodku, z ciemniejszą (zieloną) obwódką, oprawa raczej jasna

3. Piegi - kilka złotawych na nosie (tylko latem)

4. Cera - odcień raczej brzoskwiniowy, niestety często robię się sina wokół ust i nosa (jak jest chłodno) to z powodu skazy naczyniowej

5. Naturalny kolor włosów - złotawy ciemny blond

6. Kolor ust jest dość jasny,

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
bardzo lubię kolory pomarańczowe, kremowe, brąz, "zgnity" zieleń, czarny. Koszmarnie wyglądam w czerwieniach, różach w kolorach niebieskich i w żółtym. Biały jest neutralny dla mnie.

Co do brwi to mam problem bo ciężko je zapuścić, już próbowałam, wyrasta tylko kilka włosków poniżej łuku, to chyba spowodowane jest osłabieniem cebulek po depilacji. Nigdy nie odważyłabym się wydepilować sobie ich sama zawsze robi to kosmetyczka .
Nie znam się na tym ale wydaje mi sie, że mój kształt brwi też nie jest już odpowiedni, takie półokrągłe łuczki.Podobają mi się brwi lekko podniesione do góry jak na 2 zdjęciu, tylko nie wiem czy taki kształt uzależniony jest od naturalnej linii brwi czy można go jakoś wydobyć.

Obecnie moja fryzura wydląda mniej wiecej jak ta na 3 zdjęciu, tylko spinam często grzywkę, bo jest mi wygodniej przy dziecku.
Zastanawiam się też nad kolorem włosów. dla porównania przesyłam jedyne jakie mam zdjecie w ciemnych włosach.

Dzięki za wszystkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,4 KB, 62 załadowań)
ogumaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:07   #4
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

mysle ze dobrze by ci zrobilo pare ciemnych pasemek w cieplym odcieniu brazu...wydaje mi sie ze twoja fryzurka jest duzo zajasna dla ciebie...
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 13:15   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

O wiele lepiej wygladalas w bladzie,a ciemny zbyt Cie postarza.Zalaczam fotke mniej wiecej fryzurki w jakiej ja Cie widze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tiffany_amber_thiessen_1700.jpg (18,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwws.JPG (12,1 KB, 55 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:08   #6
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

Podobasz mi sie w tych jasnych włosach - nawet bardzo...
Ale tak jak jedna z wizażanek zauwazyła - Twoje brwi bardzo przykuwaja uwagę - musisz to zmienić...
Ja w sprawę brwi zawsze zostawiam kosmetyczce
ona wie lepiej
Jeśli masz inne zdanie to spróbuj kilka pierwszych razy

pzdr
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:03   #7
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

dla mnie zdecydowanie lepiej wyglądasz w jasnych włosach. dodałabym jedynie kilka pasemek w odcieniach brązu - tak jak radzi sprezyna.
co do fryzurki to wydaje mi się, że będą Ci pasoać propozycje dane przez dj_lila - a dokłądnie 2 i 3. co do brwi, to jak włoski nie rosną to spróbuj zmienić trochę ich kształt kredką do brwi. a na naczynka i krostki polecam rewelacyjny korektor - Kamuflaż Adt Deco
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 15:25   #8
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: 26 letnia mama - chcę coś zmienić

Faktycznie, w ciemnych włosach ginie twoja buzia- brak makijażu, zbyt delikatne i za jasne brwi sprawiają że twarz wyglada bez wyrazu, a przecież ładna z Ciebie dziewczyna. Widziałabym Cię w nieco ciemniejszym blondzie, coś w rodzaju Magdy M. , albo inny kierunek - jasny brąz z ewent. balejażem. Brwi nadają charakter twarzy, podobnie usta, które wydają się "zaciśniete" , dobry błyszczyk jeśli nie stosujesz pomadek powinien pomóc. Róż wymodeluje policzki i voila!
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.