brakuje już sił.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 15:32   #1
pcia17xo
Przyczajenie
 
Avatar pcia17xo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11

brakuje już sił..


Hej kochane.Nie wiem czy dobrze trafiłam,ale juz nie daje sobie rady i potrzebuje sie wygadać i przede wszystkim potrzebuje pomocy.Jestem z chłopakiem prawie 3 lata.Na początku była sielanka jak to na początku pozniej zaczelo sie wszystko psuć kłotnie awantury i sceny.Pojawiło sie mniej uczuć ze strony mojej drugiej połowki. Zauwazyłam, ze nie strara sie jak kiedyś.Wiem ze nigdy nie bedzie jak na początku ale mógłby chociaż wysłuchać co mam do powiedzenia.Ostatnio pokłociłam sie z nim o to, ze ciagle gra a nie szuka pracy ( on mowi ze szuka a jaka jest prawda nie wiem).Zadzwoniłam żeby z nim to wyjaśnić spokojnie a on zaczął krzyczeć rozłączył sie bo musiał grać i nie mógł ze mną rozmawiać. Zpytalam wybieraj ja albo gry odpowidział ,ze gry .Moja cierpliwość sie wyczerpała ,nie miałam już siły jak glupia do niego dzwoniłam a on nie odbierał. Dziś jest to samo po prostu rece mi opadają bylam tak zdenerwowana ,że to ja wyłączyłam telefon.Widze,że nie ma do mnie szacunku a najgorsze jest to ,ze nie widzi swoich błędów.Kocham go i nie chce go zostawić ale sama nie wiem co jest odpowiednie prosze o pomoc co zrobić żeby zrozumiał swoje błędy,że on może mnie stracić !
pcia17xo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:35   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: brakuje już sił..

Cytat:
Napisane przez pcia17xo Pokaż wiadomość
Hej kochane.Nie wiem czy dobrze trafiłam,ale juz nie daje sobie rady i potrzebuje sie wygadać i przede wszystkim potrzebuje pomocy.Jestem z chłopakiem prawie 3 lata.Na początku była sielanka jak to na początku pozniej zaczelo sie wszystko psuć kłotnie awantury i sceny.Pojawiło sie mniej uczuć ze strony mojej drugiej połowki. Zauwazyłam, ze nie strara sie jak kiedyś.Wiem ze nigdy nie bedzie jak na początku ale mógłby chociaż wysłuchać co mam do powiedzenia.Ostatnio pokłociłam sie z nim o to, ze ciagle gra a nie szuka pracy ( on mowi ze szuka a jaka jest prawda nie wiem).Zadzwoniłam żeby z nim to wyjaśnić spokojnie a on zaczął krzyczeć rozłączył sie bo musiał grać i nie mógł ze mną rozmawiać. Zpytalam wybieraj ja albo gry odpowidział ,ze gry .Moja cierpliwość sie wyczerpała ,nie miałam już siły jak glupia do niego dzwoniłam a on nie odbierał. Dziś jest to samo po prostu rece mi opadają bylam tak zdenerwowana ,że to ja wyłączyłam telefon.Widze,że nie ma do mnie szacunku a najgorsze jest to ,ze nie widzi swoich błędów.Kocham go i nie chce go zostawić ale sama nie wiem co jest odpowiednie prosze o pomoc co zrobić żeby zrozumiał swoje błędy,że on może mnie stracić !

On wybrał gry. Wprost Ci to powiedział. Miej jaja i przestań się płaszczyć.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:37   #3
skatex3
Obserwuję .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 598
Dot.: brakuje już sił..

Przecież ci powiedział, że woli gry, więc nie truj mu tyłka. Pogra, może mu się znudzi i jak nie bedziesz się WCALE odzywać to gwarantuje ci, że odezwie się. Tylko zastanów się czy to ma jakiś sens i czy warto być z kimś takim. Miałam podobnie - facet 26lat, bez pracy ale z dobrym zawodem, ciągle grał, matka mu pod nos wszystko dawała. Zerwałam z nim, wrócił po 2 tygodniach z podkulonym ogonem.. A po miesiącu było znowu tak samo. Daj sobie spokój.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wciąż jak dzieciak...
... Już nie chce mi się czekać, za złem świata uciekać.
skatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:39   #4
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: brakuje już sił..

Ale on już zrozumiał ze może Cię stracić. I wybrał granie. A Ty się przed nim płaszczysz. Będzie Ci ciężko, ale daj sobie szansę na poznanie kogoś nowego, normalnego i odpuść, bo z tego i tak już nic nie będzie.
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:46   #5
pcia17xo
Przyczajenie
 
Avatar pcia17xo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: brakuje już sił..

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić.Kocham go i nie wiem jak mam to zrobić rozstać się z nim chociaż widzę jak bardzo mnie rani tym zachowaniem.
pcia17xo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:48   #6
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: brakuje już sił..

Cytat:
Napisane przez pcia17xo Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić.Kocham go i nie wiem jak mam to zrobić rozstać się z nim chociaż widzę jak bardzo mnie rani tym zachowaniem.
Tak jak miliony innych osób, które się rozstały i jakoś żyją. Po co Ci taki chłopak?
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:53   #7
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: brakuje już sił..

on przestanie grać dopiero jak skończy się forsa i zostanie sam bez jakiegokolwiek wsparcia , wypalił się
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 18:18   #8
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: brakuje już sił..

Cytat:
Napisane przez pcia17xo Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić.Kocham go i nie wiem jak mam to zrobić rozstać się z nim chociaż widzę jak bardzo mnie rani tym zachowaniem.
myślisz, ze on cię kocha?
satysfakcjonuje cię jednostronny związek?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 19:28   #9
I_Graszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 21
Dot.: brakuje już sił..

UCIEKAJ!!!
I nie nastawiaj się na zmiany. Cierp, płacz, zdychaj, ale UCIEKAJ
I_Graszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 22:22   #10
Cassie_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 77
Dot.: brakuje już sił..

Miałam chłopaka, który był typowym gamerem. Do tego miał problemy emocjonalne. Byliśmy ze sobą prawie półtora roku. Ciągłe kłótnie, godzenie, potem było miło i od nowa. Bardzo go kochałam. Miałam o tyle "łatwiej", że to on mnie zostawił, bardzo cierpiałam, ale teraz wiem, że to było najlepsze co mogło się stać. Zmarnowałabym przy nim swoje życie. Przyłączam się do reszty wizażanek, uciekaj. Jeśli za tobą nie pobiegnie nie ma szans, na to że się zmieni.
Cassie_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 23:22:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.