ginekolog a pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 13:31   #1
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514

ginekolog a pierwszy raz


Powiedzcie mi, co ma ginekolog do pierwszego razu.

Co on tam ma badać ?

Przed byłam i gina, raz czy dwa:
- dziewica,
- wąska
- proszę podać mniejszy wziernik
- potrzebuje pani antykoncepcję ?


anty nie potrzebowałam
po wizycie

Po co mi była ta wizyta, co ona mi dała ?

Ginekolog może stwierdzić, że ktoś nie nadaje sie do współżycia ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:05   #2
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;10056050]Powiedzcie mi, co ma ginekolog do pierwszego razu.

Co on tam ma badać ?

Przed byłam i gina, raz czy dwa:
- dziewica,
- wąska
- proszę podać mniejszy wziernik
- potrzebuje pani antykoncepcję ?


anty nie potrzebowałam
po wizycie

Po co mi była ta wizyta, co ona mi dała ?

Ginekolog może stwierdzić, że ktoś nie nadaje sie do współżycia ?[/quote]

Giekolog stwierdza kierunek skrętu macicy, obecność bakterii, nadżerki, uczy badać piersi czy nie ma niebezpiecznych zmian

Wiele chorób wcześnie wykrytych leczy się prościej


A co do 1-go razu - to pomaga dobrać anykoncepcje, wyjaśnia an co zwracać uwagę no i mówi o niepożądanych skutkach
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2008-12-12 o 14:13
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:14   #3
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Przepraszam bardzo ale w takim razie po co poszlas do gina ? Czuje jakbym czytała to co napisaa jakas 12 latka .
Do ginekologa chodi si na badania kontrolne nie tylko kidy os jest nie tak . Własnie po to by sprawdzic czy wszystko jest w porzadku . A ginekolog ma to do pierwszego razu ze jesli go nie przezylas to jestes (najczesciej ) dziewica i on nie chce uszkodzic twojej blony .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:14   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Do współżycia jako takiego ma niewiele ponad antykoncepcję, ale za to ma wiele do różnych chorób, które mogą wystąpić przed pierwszym razem, a które mogą przeleźć na ewentualnego partnera, nie mówię tu o chorobach wenerycznych, ale o tak prozaicznych jak grzybica np. Ja sama miałam grzybicę jeszcze zanim zaczęłam uprawiać seks, po kuracji antybiotykami. Każdemu może się zdarzyć.
Do tego wszelkie badania kontrolne.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:00   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;10056050]Powiedzcie mi, co ma ginekolog do pierwszego razu.

Co on tam ma badać ?

Przed byłam i gina, raz czy dwa:
- dziewica,
- wąska
- proszę podać mniejszy wziernik
- potrzebuje pani antykoncepcję ?


anty nie potrzebowałam
po wizycie

Po co mi była ta wizyta, co ona mi dała ?

Ginekolog może stwierdzić, że ktoś nie nadaje sie do współżycia ?[/quote]
Ale o co chodzi? przecież masz dzieci, to dziewicą raczej już nie jesteś
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:39   #6
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi? przecież masz dzieci, to dziewicą raczej już nie jesteś
Też się zastanawiam o co chodzi autorce wątku? Skoro ma męża dziecko, nie stosuje antykoncepcji... To jest chyba pytanie z nudów
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:10   #7
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Chodzi mi o wypowiedzi z innego wątku, np. takie:

Nikt nie powiedział, że wizyty u lekarza muszą być przyjemne. Denstysta też nie uprzyjemnia nam życia, a jednak po coś się do niego chodzi. Sama byłam u ginekologa na długo przed tym, zanim zaczęłam współżycie. Wykryto u mnie nadżerkę, a i o dziwo cytologię zrobiono na NFZ.

Nikogo z tego, jak dba o własne zdrowię nie zamierzam rozliczać. Nadal jednak uważam, że rozpoczynanie życia seksualnego bez wizyty u lekarza jest po prostu nieodpowiedzialne.


Byłam u lekarza przed pierwszym razem, byłam przed ślubem, byłam przed zaciązeniem.
Odpowiedzialnie. I co z tego wynikało ? Nic.

Miałam nieregularne cykle. - (lekarz) To się czasem zdarza.
Stwierdzono tyłozgięcie macicy - Taka pani uroda.
Jest nadżerka, której w tej chwili nie bedziemy usuwać.

Grzybica. Tylko przed pierwszym razem się ją diagnozuje ?
Dziasiaj nie ma, może być za dwa dni i faceta zarażę. Chodzicie co dwa dni się sprawdzić czy dwa razy dziennie ? [ Niektórzy się kochają siedem razy na dzień.]

Schorzenie jest tak przykre, że moge je zdiagnozować bez lekarza i lepiej od lekarza ).
"Wie Pani, ja tutaj nic nie widzę, ale jeśli Pani twierdzi, że coś dolega, to ja przepisze gloulki"
- to autentyczny tekst mojego ginekologa gdy przyszłam leczyć grzybice w 8 mies. ciąży
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 12:42   #8
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;10063417]Chodzi mi o wypowiedzi z innego wątku, np. takie:

Nikt nie powiedział, że wizyty u lekarza muszą być przyjemne. Denstysta też nie uprzyjemnia nam życia, a jednak po coś się do niego chodzi. Sama byłam u ginekologa na długo przed tym, zanim zaczęłam współżycie. Wykryto u mnie nadżerkę, a i o dziwo cytologię zrobiono na NFZ.

Nikogo z tego, jak dba o własne zdrowię nie zamierzam rozliczać. Nadal jednak uważam, że rozpoczynanie życia seksualnego bez wizyty u lekarza jest po prostu nieodpowiedzialne.


Byłam u lekarza przed pierwszym razem, byłam przed ślubem, byłam przed zaciązeniem.
Odpowiedzialnie. I co z tego wynikało ? Nic.

Miałam nieregularne cykle. - (lekarz) To się czasem zdarza.
Stwierdzono tyłozgięcie macicy - Taka pani uroda.
Jest nadżerka, której w tej chwili nie bedziemy usuwać.

Grzybica. Tylko przed pierwszym razem się ją diagnozuje ?
Dziasiaj nie ma, może być za dwa dni i faceta zarażę. Chodzicie co dwa dni się sprawdzić czy dwa razy dziennie ? [ Niektórzy się kochają siedem razy na dzień.]

Schorzenie jest tak przykre, że moge je zdiagnozować bez lekarza i lepiej od lekarza ).
"Wie Pani, ja tutaj nic nie widzę, ale jeśli Pani twierdzi, że coś dolega, to ja przepisze gloulki"
- to autentyczny tekst mojego ginekologa gdy przyszłam leczyć grzybice w 8 mies. ciąży[/QUOTE]
Ten teks o "nieodpowiedzialności " na innym watku skierowany był do mnie Wiec może odpowiem.
Nie uażam aby trzeba było iść, jeżeli ma się rozległą wiedzę na temat antykoncepcji i ma sie zamiar wybrać inny środek antykoncepcyjny na 1 raz.
Co do chorób - wykryto u mnie nadżerkę i do dziś jej nie usunięto, więc to, że poszłabym do gina np. rok przed zaczęciem współżycia nic w tej sprawie, by nie zmieniło.
Co do chorób - tabletki na grzybicę można kupić bez recepty, wystarczy isć do apteki.

Zaś jezeli ma się poważniejsze problemy - oczywiście trzeba iść do ginekologa.

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-12-13 o 12:44
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 12:47   #9
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ten teks o "nieodpowiedzialności " na innym watku skierowany był do mnie Wiec może odpowiem.
Nie uażam aby trzeba było iść, jeżeli ma się rozległą wiedzę na temat antykoncepcji i ma sie zamiar wybrać inny środek antykoncepcyjny na 1 raz.
Co do chorób - wykryto u mnie nadżerkę i do dziś jej nie usunięto, więc to, że poszłabym do gina np. rok przed zaczęciem współżycia nic w tej sprawie, by nie zmieniło.
Co do chorób - tabletki na grzybicę można kupić bez recepty, wystarczy isć do apteki.

Zaś jezeli ma się poważniejsze problemy - oczywiście trzeba iść do ginekologa.
Co to znaczy że do dziś nie usunięto Ci nadżerki?? Lekarz czeka aż trzeba będzie ją wypalać??? Przecież są preparaty do pędzlowania, jedna wizyta i już!
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:52   #10
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Co to znaczy że do dziś nie usunięto Ci nadżerki?? Lekarz czeka aż trzeba będzie ją wypalać??? Przecież są preparaty do pędzlowania, jedna wizyta i już!
U mnie takich cudów techniki robionych na fundusz nie ma A przynajmniej, gdy ostatnio miałam robiona cytologię nie było...
Jezeli mi się pogorszy będe miała zamrażaną, wypalania już sie chyba nie stosuje Pamietam, ze moja mama miała wypalaną 20 lat temu...

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-12-13 o 13:54
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:04   #11
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
U mnie takich cudów techniki robionych na fundusz nie ma A przynajmniej, gdy ostatnio miałam robiona cytologię nie było...
Jezeli mi się pogorszy będe miała zamrażaną, wypalania już sie chyba nie stosuje Pamietam, ze moja mama miała wypalaną 20 lat temu...
Aż tak w temacie nie jestem, wiem tylko że jak mi 6 lat temu ginekolożka odkryła nadżerke w początkowym stadium, dostałam recepte na jakąś zawiesinę, z którą miałam się pokazać w środku następnego cyklu, ona tą zawiesiną mi wypędzlowała w środku i teraz nie mam żadnego śladu, nawet moja nowa ginekolożka powiedziała, że pół śladu nie ma Popytaj się o to, zawsze lepsza perspektywa niż zamrażanie albo wypalanie

Co prawda ja byłam prywatnie, ale przecież na to receptę lekarz z funduszu też może wypisać i wypędzlować
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 16:50   #12
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Ollencja według mnie powinnaś zmienić ginekologa jego zachowanie jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe, ale nawet nie chce mi się pisać o jego postawie.

Misiu jakto u Ciebie nie ma takich metod Jak można czekać, żeby nadżerka się "rozwijała" Ja kilka lat temu, gdy miałam początkowe stadium nadżerki dostałam receptę na globulki dopochwowe, które stosowałam przez 10 dni. A na kolejnej wizycie nie było już śladu po niej.
To tak jakby być przeziębionym, ale się nie leczyć tylko czekać na grypę Może niezbyt trafne porównanie, ale tak mi przyszło namyśl.
Może również powinnaś pomyśleć o zmianie lekarza.

W obecnych czasach naprawdę trudno jest trafić na prawdziego ginekologa, który chce kobiecie pomóc, a nie tylko odwalić to co do niego należy
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 18:12   #13
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Mam bardziej skomplikowaną sytuację z nadżerka i takie "delikatne" środki nie wystarczą No, ale to temat - rzeka
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:52   #14
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Mam bardziej skomplikowaną sytuację z nadżerka i takie "delikatne" środki nie wystarczą No, ale to temat - rzeka
Misiu ja rozumiem, że Twoja sytuacja jest inna. Ale nie rozumiem po co czekać, żeby nadżerka rozwinęła się bardziej Dlaczego odrazu nie zaczęłaś leczenia? Przecież są różne leki i metody
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:03   #15
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Misiu ja rozumiem, że Twoja sytuacja jest inna. Ale nie rozumiem po co czekać, żeby nadżerka rozwinęła się bardziej Dlaczego odrazu nie zaczęłaś leczenia? Przecież są różne leki i metody
Bo ginekolog uważała, ze póki co nie jest to konieczne, a ja nie jestem specjalistą, by jej decyzje podważać (to jest akurat ginekolog najlepsza w moim półmilionowym mieście i kolejki sa do niej nieziemskie). Z tego co kojarzę nadżerki czasem same się "zaleczają", a leczenie niesie ze sobą często rózne negatywne opcje niestety i problemy zdrowotne (sama mam takie koleżanki)
Pewnie po nowym roku ją w końcu zamrożę, bo ide na cytologię zawsze w styczniu, ale jeżeli chodzi o TEMAT watku poważne problemy trwaja latami i to nigdy nie jest tak, ze rak szyjki macicy bierze sie z kosmosu. Moja sąsiadka po 10 latach poszła na cyotologie przypadkowo i okazało się, ze ma stadium przedrakowe (ale to trwało naprawdę latami, więc nie uważam, ze jeżeli młoda dziewczyna nie pójdzie do ginekologa przed rozpoczeciem współżycia tzn, że jest zagrożona rakiem czy innymi chorobami).
Wszystko kwestia wiedzy
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:42   #16
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Misiu ja też nie jestem specjalistą i nie posiadam dużej wiedzy na ten temat. Ale uważam, że jeśli cokolwiek się dzieje, należy to leczyć odrazu - nie czekać na pogorszenie
Ja na Twoim miejscu udałabym się na konsultację (choćby bez badania), do innego lekarza. Najlepsi też się mylą - wiem to z doświadczenia
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:56   #17
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Misiu ja też nie jestem specjalistą i nie posiadam dużej wiedzy na ten temat. Ale uważam, że jeśli cokolwiek się dzieje, należy to leczyć odrazu - nie czekać na pogorszenie
Ja na Twoim miejscu udałabym się na konsultację (choćby bez badania), do innego lekarza. Najlepsi też się mylą - wiem to z doświadczenia
Tylko u nie jest małe "ale" To jedyna KOBIETA ginekolog u mnie w mieście, rozumiem, że lekarz to lekarz, ale ja naprawdę nie chcę, aby mnie macał facet....
Moja przyjaciólka zawsze jak chodzi do lekarza to przechodzi też nadprogramowo masaz piersi Tak w celu wystąpienia jakiegoś guzka
Zresztą jak teraz będę szła w styczniu to juz konkretnie - pozbędę sie tego, jeżeli wciąz mam. Nadżerka nie utudnia mi jakoś zycia póki co i nie powoduje żadnych infekcji, więc hmmm... nie zauważam jej. Ale w styczniun pozbędę się jej definitywnie i na zawsze Nie ma co dłużej czekać
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:05   #18
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Misiu więc życzę powodzenia
I żaden lekarza nie ma prawa wykonać jakichkolwiek badań bez Twojej zgody. Jak w przypadku Twojej koleżanki, badanie piersi, które że tak powiem, można zrobić samemu Jeśli nie chce nie musi na to pozwalać.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 09:51   #19
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Jak w przypadku Twojej koleżanki, badanie piersi, które że tak powiem, można zrobić samemu
Ehh.. no tak ,a ginekologicznie może zbadać koleżanka..

Badanie piersi powinno być nieodłącznym elementem wizyty u ginekologa, nie ważne czy u 20-latki ,czy u 50-latki. Do lekarza tej specjalności nie chodzimy raz w miesiącu ,tylko powiedzmy raz w roku ,a samobadania piersi nie można porównać do badania przez doświadczonego lekarza (struktura piersi jest niejednolita-stąd cięzko ocenić badany fragment).

Edytowane przez dr_ka
Czas edycji: 2008-12-14 o 09:53
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 18:06   #20
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość
Ehh.. no tak ,a ginekologicznie może zbadać koleżanka..

Badanie piersi powinno być nieodłącznym elementem wizyty u ginekologa, nie ważne czy u 20-latki ,czy u 50-latki. Do lekarza tej specjalności nie chodzimy raz w miesiącu ,tylko powiedzmy raz w roku ,a samobadania piersi nie można porównać do badania przez doświadczonego lekarza (struktura piersi jest niejednolita-stąd cięzko ocenić badany fragment).
Nie chodziło mi o to, że badanie piersi przez lekarza jest niepotrzebne. Ale bez przesady. Nie jest ono konieczne na każdej wizycie. Z wypowiedzi Misi wywnioskowałam (być może nisłusznie), że koleżanka chodzi do ginekologa dość często. Bo niekażdy chodzi do ginekologa powiedzmy raz w roku. Ja podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej chodziłam co dwa miesiące i uważam, że badanie piersi na każdej wizycie byłoby zupełnie niepotrzebne

Ehh... Troszkę namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:16   #21
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o to, że badanie piersi przez lekarza jest niepotrzebne. Ale bez przesady. Nie jest ono konieczne na każdej wizycie. Z wypowiedzi Misi wywnioskowałam (być może nisłusznie), że koleżanka chodzi do ginekologa dość często. Bo niekażdy chodzi do ginekologa powiedzmy raz w roku. Ja podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej chodziłam co dwa miesiące i uważam, że badanie piersi na każdej wizycie byłoby zupełnie niepotrzebne

Ehh... Troszkę namieszałam, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Dokładnie - tez zawsze chodziłam co 2 miesiace, jak sie bierze tabletki to nie ma innej opcji.

No i sorry może jestem dziwna, ale nie chcę, by stary oblesny facet macał mnie po piersiach
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:34   #22
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Misiu nie jesteś dziwna - ja też bym nie chciała Wiadomo, że badanie piersi jest potrzebne i wskazane, ale lekarskie raczej raz na rok wystarczy
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 10:01   #23
Hilda1988
Raczkowanie
 
Avatar Hilda1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Włoszczowa (Gosiewo:D)
Wiadomości: 72
GG do Hilda1988
Dot.: ginekolog a pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Treissi Pokaż wiadomość
Misiu nie jesteś dziwna - ja też bym nie chciała Wiadomo, że badanie piersi jest potrzebne i wskazane, ale lekarskie raczej raz na rok wystarczy
to fakt. ale wiecie od "nadprogramowego" badania jaszcze nikt nie umarl a od jago braku to i owszem wiec ja sie nie "buntuje" przed częstymi badaniami.
__________________
Nie kocham Cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z Tobą.



Hilda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.