Metamorfoza grzywki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 16:09   #1
FreeeSpirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 168
Witam drogie wizażanki. Widzę, że świetnie znacie się tu na wszystkim , więc do Was kieruję moje pytanie. Chyba mam obsesje na punkcie grzywki , ale niektóre fryzjerki uważam za sadystki. Już nieraz miałam ' dziwnie' obiętą grzywkę, a taką jaką chciałam uzyskuję dopiero po ok 2 tyg:p Ale mniejsza o to. Mam wysokie czoło i grzywkę noszę od zawsze , od kilku lat na bok i zaczyna mi się nudzić . Szukam jakiejś alternatywy jak mi jeszcze trochę odrośnie .Myślałam nad prostą grzywką o dłuższych bokach [btw kręcą mi się włosy od dołu , czasem prostuję] koleżanki jednak mi odradzają ;/ Wstawię kilka zdjęć, proszę o jakieś pomysły ze zdjęciami Z góry dzięki. Włosy na razie zapuszam mam już dosyć za ramiona

Nie są najnowsze, ale jak bd miała aparat, to dodam.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-11 o 16:26 Powód: post pod postem
FreeeSpirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:23   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza grzywki

Oj.. koleżanki przesadzają Ja mam bardzo kręcone włosy i walnęłam sobie prostą grzywkę I powiem szczerze, ze z efektu byłam bardzo a bardzo zadowolona. Oczywiście moją grzywę prostowałam, ale u Ciebie raczej prostownica nie będzie potrzebna.
Sądzę, ze będziesz świetnie wyglądać w prostej. Z resztą ja tam twierdzę: włosy nie zęby, odrosną
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:54   #3
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Metamorfoza grzywki

Ja osobiście nie widzę Cie w prostej grzywce (takiej a'la kleopatra) tak, więc odradzam. Ładną masz na 3 zdjęciu i Ci pasuje Jeśli jednak chcesz spróbować to nie widzę problemu Jak nie będzie Ci pasować zawsze możesz układać ja na bok
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:19   #4
Pazurexe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 55
Dot.: Metamorfoza grzywki

Zgadzam się z Your_satisfaction - grzywka prosta może Ci nie pasować ale spróbować zawsze możesz. Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła z taką fryzurką
Pazurexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.