Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Co sądzisz o takich zaręczynach?
Super! Marzę o takich... 3 8,57%
Całkiem, całkiem, ale można dopracować ten pomysł. 16 45,71%
Kiepskie... Wymyśl coś zupełnie innego. 16 45,71%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 18:01   #1
oonn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Wink

Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!


Witam,

chciałbym oświadczyć się mojej dziewczynie. Proszę Was o pomoc w zaplanowaniu tego ważnego popołudnia/wieczoru. Pierścionek mam już wybrany, oto on:




Co o nim myślicie? Z tego co wiem to właśnie klasyczne pierścionki z białego złota jej się podobają (jej siostra ma podobny i wiem, ze jej się podoba).

Chciałbym wybrać się wraz z dziewczyną do Krakowa. Nie powinna się niczego domyślać, bo często odwiedzamy to miasto. Planuję zabrać ją na Kopiec Kościuszki. Byliśmy na nim, ale latem. Wydaje mi się, że wieczorem, gdy jest ciemno może być tam naprawdę romantycznie. Właśnie tam chciałbym się jej oświadczyć. Ale... Co zrobić, jeśli będzie tam dużo ludzi? Wolałbym to zrobić na osobności. Później planowałem spacer po Rynku, nad Wisłą, po Kazimierzu (w zależności od pogody), a zakończyć wieczór romantyczną kolacją tylko we dwoje. Myślałem też o kwiatach, ale w samochodzie ich nie ukryję, bo niska temperatura im zaszkodzi. Mogłyby być one u mojej siostry w mieszkaniu i na sam koniec wstąpilibyśmy po nie pod pretekstem podrzucenia jej jedzenia czy coś w tym stylu. Może ułożyć to w innej kolejności? Tzn. najpierw spacer, kolacja i na końcu oświadczyny na K. Kościuszki?

Drogie koleżanki, proszę Was o rady Może to zły pomysł? Może macie inne, lepsze?

Z góry dziękuję za rady

P.S. Pojawił się mały problem... W grudniu Kopiec zamykany jest o godzinie 15...

Edytowane przez oonn88
Czas edycji: 2014-12-11 o 18:40
oonn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:20   #2
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
Planuję zabrać ją na Kopiec Kościuszki.
[...]
Później planowałem spacer po Rynku, nad Wisłą, po Kazimierzu (w zależności od pogody)
no cóż, nie wiem jaką mają pogodę w krakowie, ale w warszawie pizga złem, zwłaszcza jak się robi ciemno
ja jestem ciepłolubna i po 30minutach takiego łażenia miałabym dosyć przy takiej temperaturze

takie plany są fajne w każdą porę roku POZA zimą.


zimą wolałabym ciepły pokój z ciepłym kocem i ciepłym kominkiem w rogu
a po wszystkim przytulną knajpkę ze stolikiem w kącie, z przygaszonym ciepłym oświetleniem, gorrrącymi rozgrzewającymi potrawami i grzejącym grzańcem.

kwiaty są spoko, ale pewnie nawet bym nie zauważyła jakby ich nie było

za to pierścionek przepiękny, cudowny i aaaaaa....

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2014-12-08 o 18:22
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:21   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
[...]Planuję zabrać ją na Kopiec Kościuszki. Byliśmy na nim, ale latem. Wydaje mi się, że wieczorem, gdy jest ciemno może być tam naprawdę romantycznie. Właśnie tam chciałbym się jej oświadczyć. Ale... Co zrobić, jeśli będzie tam dużo ludzi? Wolałbym to zrobić na osobności. [...]
P.S. Pojawił się mały problem... W grudniu Kopiec zamykany jest o godzinie 15...
Przegoń ludzi
Daj sobie spokój z tym kopcem, co to w ogóle za pomysł, żeby się tam gramolić z pierścionkiem. Jedźcie w góry, zorganizuj jej fajny wieczór, kwiaty, kolacja i oświadczyny, a nie jakies wspinaczki kopcowe.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:22   #4
Lunola
Raczkowanie
 
Avatar Lunola
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 443
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Znasz swoją dziewczynę i wiesz jakby chciała by to wyglądało ( lub podejrzewasz). Każda z nas ma inny gust więc ciężko stwierdzić czy to jej się spodoba czy nie. Ogólnie kocham Kraków, więc pomysł oświadczyn w Krakowie bardzo mi się podoba Powodzenia
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!"
Lunola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:25   #5
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

w górskiej chacie przy kominku to na zimę jest spoko według mnie .

Pierścionek śliczny
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:26   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
w górskiej chacie przy kominku to na zimę jest spoko według mnie .
takkk
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:27   #7
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Właśnie jak czytałam to miałam napisać, ze na kopiec nie wpuszczają po zmroku ale... w krk sa jeszcze 2 spoko kopce jakby co ale też odradzam nocne eskapady, są nieoświetlone i to zwyczajnie niebezpieczne. Wg mnie krakowski rynek zimą tez ma klimacik, te straganiki świąteczne ale ludzi tłum i nie będzie to dobre miejsce.

W takiej sytuacji najbezpieczniej i najwygodniej będzie się oświadczyć podczas kolacji.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 18:46   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Podczas kolacji też są ludzie wkoło.

Może pojedźcie gdzieś na weekend, wtedy będziesz miał masę okazji i odpowiednich momentów, kominek i górska chata są super, ale nie wiem ile takich chat znajdziesz i za jaką kasę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:09   #9
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Właśnie jak czytałam to miałam napisać, ze na kopiec nie wpuszczają po zmroku ale... w krk sa jeszcze 2 spoko kopce jakby co ale też odradzam nocne eskapady, są nieoświetlone i to zwyczajnie niebezpieczne. Wg mnie krakowski rynek zimą tez ma klimacik, te straganiki świąteczne ale ludzi tłum i nie będzie to dobre miejsce.

W takiej sytuacji najbezpieczniej i najwygodniej będzie się oświadczyć podczas kolacji.
otóż to, nie dość, że pizga złem, to jeszcze można sobie spokojnie nogę złamać albo obie. w lecie po ciemku jest tam niebezpiecznie, a co dopiero zimą

popieram pomysł z góralską chatą no i pierścionek piękny
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:14   #10
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Podczas kolacji też są ludzie wkoło.

Może pojedźcie gdzieś na weekend, wtedy będziesz miał masę okazji i odpowiednich momentów, kominek i górska chata są super, ale nie wiem ile takich chat znajdziesz i za jaką kasę
No jeśli wymogiem jest absolutny brak świadków no to faktycznie, ale mnie np by nie przeszkadzało jakby ktośtam widział. Byle tłumu nie było :P
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:37   #11
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Góralska chata, kominek i winko we dwoje, na zimę najlepsza opcja
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 19:45   #12
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

W Krakowie nie dość że zimno, to jeszcze smog śmierdzi.
Popieram opcję z jakimś ciepłym i przytulnym wnętrzem tylko we dwoje.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:26   #13
oonn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Bardzo się cieszę, że podoba Wam się ten pierścionek

Pomysł z wyjazdem w góry wydaje się być fajny, ale... Już do Krakowa mamy spory kawałek i o okolicach Zakopanego nie ma co tu myśleć. Poza tym na 100% najzwyczajniej w świecie domyśliłaby się, a ja chcę by była zaskoczona

Została więc kolacja, Rynek, Wawel... Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
oonn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:32   #14
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że podoba Wam się ten pierścionek

Pomysł z wyjazdem w góry wydaje się być fajny, ale... Już do Krakowa mamy spory kawałek i o okolicach Zakopanego nie ma co tu myśleć. Poza tym na 100% najzwyczajniej w świecie domyśliłaby się, a ja chcę by była zaskoczona

Została więc kolacja, Rynek, Wawel... Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
góry to nie tylko Zakopane. Beskid Śląski z jakiejś przyczyny odpada?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:33   #15
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że podoba Wam się ten pierścionek

Pomysł z wyjazdem w góry wydaje się być fajny, ale... Już do Krakowa mamy spory kawałek i o okolicach Zakopanego nie ma co tu myśleć. Poza tym na 100% najzwyczajniej w świecie domyśliłaby się, a ja chcę by była zaskoczona

Została więc kolacja, Rynek, Wawel... Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
nie musi być góralska chata, może być jakiś ładny pokój z widokiem np. na rynek czy coś innego, co jest w krakowie urokliwe i romantyczne [wybaczcie, nigdy nie byłam, nie wiem gdzie warto podziwiać widoki zimą lub w okresie świątecznym].

ja bym zrobiła tak:
1. najpierw oświadczyny w jakimś ciepłym miejscu, ja bym była zachwycona widokiem pięknie oświetlonego np. rynku
2. romantyczny spacer, ale ograniczony czasowo do max godziny, za zimno jest na długie wycieczki
3. ciepła kolacja + jakiś alkohol na rozgrzanie [jeśli pijecie]

dlaczego w tej kolejności? bo podobno większość facetów się stresuje i lepiej mieć to z głowy od razu, żeby na spokojnie pójść na spacer i kolację
plus od razu mógłbyś w pokoju skitrać kwiaty bez obawy, że się uszkodzą od temperatury czy noszenia ich za pazuchą

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2014-12-08 o 20:35
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:37   #16
oonn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
góry to nie tylko Zakopane. Beskid Śląski z jakiejś przyczyny odpada?
Tak, odpada z tej samej przyczyny, co Zakopane i okolice. Poza tym niedawno tam byliśmy.
oonn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:40   #17
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
Tak, odpada z tej samej przyczyny, co Zakopane i okolice. Poza tym niedawno tam byliśmy.
skąd jesteście w takim razie? może znajdzie się jakieś lepsze miejsce niż Kraków.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:03   #18
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez oonn88 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że podoba Wam się ten pierścionek

Pomysł z wyjazdem w góry wydaje się być fajny, ale... Już do Krakowa mamy spory kawałek i o okolicach Zakopanego nie ma co tu myśleć. Poza tym na 100% najzwyczajniej w świecie domyśliłaby się, a ja chcę by była zaskoczona

Została więc kolacja, Rynek, Wawel... Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
Wszystko zależy od tego co lubicie.
Dla mnie krakowski rynek w porze świątecznej jest raczej kiczowaty i irytujący niż uroczy i przyjemny.
Dlatego ja wolałabym spacer, kolację czy nocleg w jakiejś mniej uczęszczanej dzielnicy, a nie w tłocznym i głośnym centrum, ale patrzę na to z punktu widzenia mieszkańca, turyści mają zazwyczaj inaczej.

Osobiście przepadam za Starym Podgórzem (wzgórza Krzemionki tam), ładna też jest trasa spacerowa nad Wisłą wzdłuż Tynieckiej i Salwator.

Ale jeśli znacie tylko centrum, to lepiej nie eksperymentować, tylko postawić na sprawdzone miejsca.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:10   #19
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

A Kazimierz? Ma taki przytulny, intymny wręcz klimat. Mi by na oświadczyny pasował znacznie lepiej niż okolice stricte Rynku
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 22:27   #20
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła tak:
1. najpierw oświadczyny w jakimś ciepłym miejscu, ja bym była zachwycona widokiem pięknie oświetlonego np. rynku
2. romantyczny spacer, ale ograniczony czasowo do max godziny, za zimno jest na długie wycieczki
3. ciepła kolacja + jakiś alkohol na rozgrzanie [jeśli pijecie]


Kraków jest bardzo ładny nocą, ale według mniej im mniej będziesz kombinował, tym lepiej to wyjdzie...
Teraz wieczorami jest już bardzo zimno, szkoda, żeby romantyzm zabiła temperatura więc kopiec jak dla mnie odpada, ale niezbyt długi spacer po rynku/w okolicach Wawelu jak najbardziej
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:58   #21
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

W Krakowie jest ogromny smog, z trudem spacerowalam tam wieczorami. Polecam jakiś ładny hotel w górach.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 23:12   #22
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Autor przeciez pisał, że dziewczyna może się domyślić, jeśli wybierze miejsce w którym nie bywają/rzadko bywają. Na Krakowie się nie znam, ale to przecież duże miasto... Na pewno są tam knajpki ze stolikami na uboczu Tez nie byłabym zq chodzeniem po dworze, zimno mnie irytuje
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 23:17   #23
grohszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Jeśli podróżujecie we dwójkę, to fajnym motywem byłoby wyhaczenie jakiś tanich biletów lotniczych z Krk albo Katowic, np. trafiają się loty na weekend do Amsterdamu, Paryża albo chociażby nawet Pragi, zazwyczaj zamykają się w 120zł. Taki spontaniczny wypad to świetny motyw, ale nie wiem też, jaki masz budżet.

A pierścionek cudowny .
grohszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 06:30   #24
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
w górskiej chacie przy kominku to na zimę jest spoko według mnie .

Pierścionek śliczny
Dokladnie Piersionek mam bardzo podobny wiec uwazam ze jest sliczny.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:54   #25
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Cytat:
Napisane przez grohszkowa Pokaż wiadomość
Jeśli podróżujecie we dwójkę, to fajnym motywem byłoby wyhaczenie jakiś tanich biletów lotniczych z Krk albo Katowic, np. trafiają się loty na weekend do Amsterdamu, Paryża albo chociażby nawet Pragi, zazwyczaj zamykają się w 120zł. Taki spontaniczny wypad to świetny motyw, ale nie wiem też, jaki masz budżet.

A pierścionek cudowny .
dla mnie pomysł ciekawy, jednak wtedy dziewczyna od razu się domyśli poza tym, przy takiej wycieczce dochodzą koszty noclegu, które potrafią być kosmiczne (jestem na etapie załatwiania takiego wypadu więc trochę siedzę w temacie).
No i jakby to facet miał rozegrać? "X pakuj się bo wyjeżdżamy na weekend, nie powiem Ci gdzie"? Znam osoby, które niestety za brak konkretnych informacji dotyczących wyjazdu są w stanie się obrazić.


Autorze, dziękuję za PW. Faktycznie macie mało ciekawą lokalizację. W takim razie dobrze by było zostać przy Krakowie, jednak nie stawiać na centrum, a na przykład na Kazimierz, który moim zdaniem ma ogromny urok, szczególnie po zmroku, no i jest mniejsze prawdopodobieństwo spotkania tłumów ludzi

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-12-09 o 07:58
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:02   #26
grohszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

No właśnie dlatego założyłam na początku "jeśli podróżujecie" . Myślę, że nawet jakby padła nazwa miasta, to prędzej wpadłaby do głowy myśl "o jak fajnie", a dopiero gdzieś tam dalej nieśmiałe domysły . My akurat jesteśmy fanami podróży nieskobudżetowych, więc temat da się fajnie ogarnąć (bo wbrew wszystkiemu można znaleźć miejsce w dobrym hotelu za śmieszne pieniądze, tylko trzeba się trochę naszukać).

Prawda jest taka, że dziewczyna ucieszy się z oświadczyn tak czy owak, niezależnie od tego, jakie miejsce chłopak wybierze .
grohszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 08:19   #27
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Mnie rynek w Krakowie zapewne by się spodobał i to bardzo, domyślam się, że jest tam świątecznie?

Co do kolejności, to popieram zacząć od zaręczyn, a potem przejść się np. po tym rynku właśnie, zakończyć w miłej knajpce.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:47   #28
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Jeśli będzie dookoła biało i akurat będzie ładnie padał śnieg to prawie każde miejsce na krakowskim rynku będzie romantyczne ;-) Jeśli dziewczyna lubi świąteczne klimaty to zapakuj pierścionek jak taki mini prezent świąteczny obwiazany wstążką, idź z nią na spacer po świątecznie rozswietlonym rynku, zabierz ją pod jakąś piękną choinkę świąteczną, wręczysz jej prezent. Gdy już otworzy to ukleknij i ta daaam ;-) a potem np. kolacja
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:49   #29
grohszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

Koleżanka znalazła swój pierścionek w jajku-niespodziance na krakowskim Rynku w Sylwestra
grohszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:51   #30
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Oświadczyny - Kraków lub Śląsk, pomocy!

I lepiej zapomnij o ciemnych, nieoswietlonych górkach i kopcach... W zimę będzie tam albo ślisko albo błoto wszędzie. Zero romantyzmu, za to łatwo jest się wywalić po ciemku.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 16:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.